Ostatni zajazd na Wioskę Rybacką

Dział dla Braci z województwa śląskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: SEBIKS

qgel
BS Brother
BS Brother
Posty: 5333
Rejestracja: ndz, 20 lis 2005, 18:46
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: WARSZAWA
Polubił posty: 5

Post autor: qgel »

snajper pisze: No to do podjęcia tego ostatniego tematu niezbędny byłby Cukier,nie sądzicie tak ? bo najlepiej to zrobić właśnie na takim spotkaniu.
będziecie Snajper bimber robić na tym spotkaniu ? :D

hehe, bez urazy Cukier, nie mogłem się powstrzymać :twisted:

pozdrawiam wszystkich śląskich Braci :)
LS 650 Savage`91 ---> GSR600K7 ---> Diablo(GSR600 K6) ---> Rebel 500
tel. 603775119
qgel@wp.pl
A RH+
snajper
Moderator
Moderator
Posty: 3046
Rejestracja: pt, 5 lis 2004, 20:04
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Siemianowice Sl.Przełajka
Polubił posty: 31
Otrzymane Polubienia: 62

Post autor: snajper »

Witam
Qgel bez urazy ale to co piszesz w ostatnim poscie dotyczacym naszego spotkania to trąci Naszym Dziennikiem albo jeszcze gorzej.Cytując mój post wyrywasz z kontekstu to co Ci wydaje się śmieszne.Masz ochotę podyskutować :jutro bez robiena bimbru przy browarku Wioska Rybacka Chorzów.
Cukier
BS Brother
BS Brother
Posty: 982
Rejestracja: sob, 18 lut 2006, 18:33
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Chorzów
Polubił posty: 4
Otrzymane Polubienia: 3

Post autor: Cukier »

Mnie niestety najprawdopodobniej nie będzie. W sobotę mam imprezę integracyjną i będę w ciężkim stanie do niedzieli wieczorem :( Obym się mylił ! Co do sylwestra, to tak jak napisałem mamy dwie możliwości. Podobno jeszcze coś załatwiacie w Ustroniu więc czekam na Waszą ostateczną decyzję. Jeżeli zadecydujecie, że w Chorzowie lub Murckach wtedy wkraczam do działania. Udanego oblewania :) No i SŁODKIE pozdrowienia dla Qgla :)
GS 500F --> GSX 1300R Hayabusa --> GSX-R1000 Limited Edition by Adu :-) --> spadłem na dno...



tel. kom. 665 - 157 - 342
ByQ
BS Brother
BS Brother
Posty: 1568
Rejestracja: sob, 26 mar 2005, 20:20
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Ruda Śląska

Post autor: ByQ »

Noo, jak bedziesz sie integrowal z ta kolezanka z pracy co ja poznalem (Ania?) no to ja Cie nie moge. :twisted:
...trzeba być szalonym, żeby nie zwariować...

... nie ma juz nic ...
http://bikepics.com/members/byq/

Znajdziesz mnie rowniez na: http://www.nano-reef.pl/index.php
Crespo

Post autor: Crespo »

Witam Was wszystkich Bracia i Siostry z przykroscią musze stwierdzic ze nie będzie mnie dziś na "Ostatnim Spotkaniu BS" żałuje ale jestem splukany i to bardzo bardzo :( stawiam w swoim zyciu kolejny krok do przodu i niestety wymaga on zacisnięcia pasa. trzymajcie kciuki by mi sie powiodło !!

Pozdrawiam Was wszytskich i mam nadzieje ze do szybkiego zobaczenia yO
gixef
BS Brother
BS Brother
Posty: 619
Rejestracja: wt, 22 lis 2005, 19:46
Województwo: opolskie
Lokalizacja: Opole

Post autor: gixef »

Heyka! Snajper ,Ty mnie powiedz ,gdzieś Ty wyczytał ,że będzie ładna pogoda ,co? :twisted: Chyba trzeba będzie się zapakować w puszkę normalnie,bo taki hardcore z deszczem w tle nie wchodzi raczej w rachubę.Pozdro
Historia choroby : GS500,,GSX600F,chwila zbłądzenia Y...a Fazer600S,2x GSXF 750,DL1000,SV1000S,el negros Banditos Lechulos,Y.... YZF 1000 R, Jajo 750

tel.693-349-283


,,Życie choć piękne tak kruche jest"
Bolo
BS Brother
BS Brother
Posty: 1378
Rejestracja: czw, 26 sty 2006, 20:47
Województwo: opolskie
Lokalizacja: Krapkowice

Post autor: Bolo »

siema i co Panowie I Panie jak tam było, sorki że nie wpadłem ale nie mogłem musiałem słuchać gledzenia wykładowców, mam nadzieje ze spotkanie sie udało pozdrawiam serdecznie i dozobaczenie nastepnycm razem.
gg 2883934
Bandit 650s+Leo Vince SBK Evolution II sprzedany, CZARNA PADLINA :)sprzedana ciekawe co teraz ...
BMX, Over the Top, Merida Crossway 100 D...:) Pozdrawiam
snajper
Moderator
Moderator
Posty: 3046
Rejestracja: pt, 5 lis 2004, 20:04
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Siemianowice Sl.Przełajka
Polubił posty: 31
Otrzymane Polubienia: 62

Post autor: snajper »

Witam
Ostatni zajazd udał się super,Zibias z Asią.Gixef,Sławek, Maryla(i jej "nowe dziecko ",Osama,Ada,dzieki za przybycie i konstruktywne propozycje. Sylwestra organizujemy w Hubertusie w Murckach,Cukier Twoja propozycja z Hubertusem okazała sie najlepsza ,robisz jeszcze raz listę obecnosci,do 10 listopada musimy ją zamknąć.
Ja i moja druga lepsza połowa piszemy się.Ale będziesię działo.
gixef
BS Brother
BS Brother
Posty: 619
Rejestracja: wt, 22 lis 2005, 19:46
Województwo: opolskie
Lokalizacja: Opole

Post autor: gixef »

Heyka ! Dzięki wszystkim obecnym za przybycie i miłe spędzenie czasu.Oj będzie się działo ,będzie. :twisted: Teraz przygotowania czas zacząć ,Cukier ,wierzymy w Ciebie :wink: Pozdrawiam i do następnego .Ciekawe, co teraz będziemy oblewać :twisted:
Historia choroby : GS500,,GSX600F,chwila zbłądzenia Y...a Fazer600S,2x GSXF 750,DL1000,SV1000S,el negros Banditos Lechulos,Y.... YZF 1000 R, Jajo 750

tel.693-349-283


,,Życie choć piękne tak kruche jest"
slawekw321
BS Brother
BS Brother
Posty: 322
Rejestracja: pn, 22 maja 2006, 23:07
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Katowice

Post autor: slawekw321 »

troszkę padało,
ale już jesteśmy w domu
co do następnego oblewania to chyba jasne: albo Gixefa nowe moto,
albo "coś" u Osamy
- Cukier - dopisz nasze 2 osoby
- Snajper - daj znać co gdzie załatwiać w sprawie Chechła
pzdr
Sławek
TEL 603-976-803
GG 100278

1/2 - DL 650

http://s225.chomikuj.pl/ChomikImage.asp ... d=87428071
ByQ
BS Brother
BS Brother
Posty: 1568
Rejestracja: sob, 26 mar 2005, 20:20
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Ruda Śląska

Post autor: ByQ »

slawekw321 pisze: co do następnego oblewania to chyba jasne: albo Gixefa nowe moto,
albo "coś" u Osamy
A o mnie zapomniliscie? :x
Sorry, ze nie dotarlem, ale w ostatniej chwili cos mi wypadlo. A juz mialem w autku szampana zapakowanego. A moze to lepiej, bo po oblaniu szampanem (a taki mialem zamiar) troche sie klei kanapa i manetki :twisted:

Jeszcze raz GRATULACJE Maryla :!:
...trzeba być szalonym, żeby nie zwariować...

... nie ma juz nic ...
http://bikepics.com/members/byq/

Znajdziesz mnie rowniez na: http://www.nano-reef.pl/index.php
Funny
BS Brother
BS Brother
Posty: 92
Rejestracja: wt, 27 wrz 2005, 17:14
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Post autor: Funny »

Witam !
Ja też już jestem w domu. Po wiosce zaliczyliśmy z Arkiem jeszcze wizyte w Heliosie na Sezionie na Misia. Świetny filmy warto iść.

Co do spotkania w wiosce to było super. Najpierw śmialiśmy się z opowieści Snajpera z wyjazdu a potem wspominaliśmy brzoze :wink: .

Szkoda że było nas tak mało ale zrozumiałe okoliczności natury. Pogodynka nawaliła, no nie Snajper !?

Wielki szacunek dla tych co byli na moto ! Ja bym się chyba nieodwarzyła.

Wielkie dzięki za to spotkanie i do znów .... oby tym razem liczniej.

AHA Cukier ja też się pisze na sylwka :party: !
Sylwek można wiedzieć a o co chodzi z tym "coś" Arka bo chyba mnie coś omineło a on mi nie powiedział :twisted: !

Wielkie Pozdro dla wsztyskich.
Plecakiem być to też fajna rzecz :-) !

Kom. 503-170-464
ODPOWIEDZ