Sezon trwa...

Dział dla Braci z województwa kujawsko-pomorskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: KROPEK

KROPEK
Moderator
Moderator
Posty: 6448
Rejestracja: ndz, 7 lis 2004, 14:06
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Kozielec gm. Dobrcz
Polubił posty: 17
Otrzymane Polubienia: 22

Post autor: KROPEK »

Ech twardziele, gratulacje :-) mi to nawet po browarek się nie chce wyjść w te deszcze :-) !! Tak swoją drogą, jak się przyglądam tej zdradliwej nawierzchni, wilgoć, liście itp, odrazu jeżeli chodzi o chęć jazdy jak ręką odjął a jak słyszę Grega, że jeszcze się do końca nie zaopatrzył w coś do jazdy to odkręcam kurek z ciepłą wodą w wannie:-) !! Co do czasów zamierzchłych, to równierz kiedyś wybrałem się zimą na J TS 350 (sprzęt do jazdy na wprost) i to nie daleko na osiedle obok, wprawdzie śnieg leżał ale drogi suchutkie :-). Ubrałem sie w całą szafę ciuchów no i pojechałem, potem przez cały rok kolana mnie rwały od tej przejażdżki !! Morał? Greg zgadnij :twisted: ??
Pozdro for all
Ostatnio zmieniony pn, 13 lis 2006, 13:42 przez KROPEK, łącznie zmieniany 1 raz.
Po całej gamie szybkich Suzuki przyszedł czas na moto dla starszego pana 🥸
B.....jednoślad R1250GS Triple Black
512 272 500
Crespo

Post autor: Crespo »

ja sezonu jeszcze nie kończe jestem optymistą i myśle ze pośmigam jeszcze trche :) choć po mieście - zawsze coś :) ale ostatnie dni na drogach które spędzam niestety w aucie zauważam nawet sporo skuterów a na nich np facet w wieku ok 60 lat (dziadzio) opatulony i mknie ulicami swojej gminy. ludzie naprawde w różnym wieku ale większych maszyn nie widziałem żadnych. a zastanawiam sie czy jest to jakiś obciach jeśli ktoś np wyskoczy 1 grudnia (oczywiście jak pogoda będzie znośna) i polata troszke
Cukier
BS Brother
BS Brother
Posty: 982
Rejestracja: sob, 18 lut 2006, 18:33
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Chorzów
Polubił posty: 4
Otrzymane Polubienia: 3

Post autor: Cukier »

Ja również jeszcze się delektuję jazdą. Chociaż z tymi kolanami powyżej to niestety prawda :( Uważajcie na siebie !!!
GS 500F --> GSX 1300R Hayabusa --> GSX-R1000 Limited Edition by Adu :-) --> spadłem na dno...



tel. kom. 665 - 157 - 342
greg

Post autor: greg »

hehe Krop mnie kolana i tak rwa :) od basketu i matki natury nie mam chrzastki w prawym i ubytek w lewym moral - zawsze rwa jak diabli :twisted:
ale nie mam zamiaru pogarszac tego stanu :D
i jeszcze jedno sprostowanie zadznym ze swoich postow nigdy nie chcialem najechac komus na ambicje :twisted: wszelkich urazonych serdecznie pozdrawiam i blagam o wybaczenie :peace:

grg
Luigi

Post autor: Luigi »

hehe, twardziele. W sobote rano stoję w deszczu na przystanku,z zimna zdycham, patrze a jadą dwa bandziory,i kto na jednym z nich?! BIDZIU!!!
Ale oczy mu zamarzły i mnie nie widział....
Grass

Post autor: Grass »

Luigi z B. - będę parafrazować ;)


W niedzielę w południe jestem poza deszczem, bo w garażu, słyszę - podjeżdża jeden bandzior, i kto na nim?LUIGI_M z T. !
na szczęście nie zamarzł i jeszcze widział :twisted:

p.s. greg - :aniolek:


pozdrawiam wsiech tawariści
luigi_m
Śmigający po niebiańskich trasach
Posty: 105
Rejestracja: sob, 21 paź 2006, 20:03
Województwo: -
Lokalizacja: ...już nie Toruń, ale blisko...
Kontakt:

Post autor: luigi_m »

Jak mógłbym nie skorzystać z okazji do popatrzenia jak ktoś inny czyści łańcuch :wink: Choćby 2 metry śniegu leżały, przyjechałbym. A co dopiero "lekki deszczyk". Miło było i warto, bo doszedłem w końcu do wniosku, że i w deszczu jest super :D
Ostatnio zmieniony wt, 14 lis 2006, 20:36 przez luigi_m, łącznie zmieniany 1 raz.
Jak to ktoś kiedyś mi powiedział ... "dziwkowaty" Bandit 600N
chocio

Post autor: chocio »

Grass pisze:...Co do wiatru, o czym wspomniał Maszyna - co prawda letnią porą,ale wiało około 85km/h, a trzeba było jechać - ciągła kontra, prędkość gorzej niż patrolowa, ściana lasu-pole-ściana lasu-pole i tiry...dodam,że były to okolice Łomży - Białegostoku, więc wiadomo...
A co Ciebie tam zagnało? To moje (byłe) rodzinne strony i okolice wspominam z rozrzewnieniem. Tak małego ruchu na drogach jak tam to chyba nigdzie więcej nie było. No... chyba że dziś się nieco zmieniło... :roll:
Bidziu
Po drugiej stronie Mocy
Po drugiej stronie Mocy
Posty: 638
Rejestracja: pt, 6 maja 2005, 15:05
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: Bidziu »

Luigi pisze:hehe, twardziele. W sobote rano stoję w deszczu na przystanku,z zimna zdycham, patrze a jadą dwa bandziory,i kto na jednym z nich?! BIDZIU!!!
Ale oczy mu zamarzły i mnie nie widział....
Na jednym ja, na drugim brat. Oczy nam nie zamarzły, wręcz przecienie pogoda była idealna! Tylko się odpowiednio ubrać trzeba. A nie widziałem bo jak wsiąde na 2oo to tylko droge widze (no ewentualnie ładne panie na chodniku :twisted: )
kom. 796 090 896


GMINA
Crespo

Post autor: Crespo »

jest całekiem nieźle dziś znów pośmigałem i jutro napewno tez pośmigam bo właśnie oglądałem pogode i ma byc 14 st i słoneczko czyli tak jak dziś na tyskij ziemi to lubie :):):):):)
nita

Post autor: nita »

Podobno klimat się ociepla jakiś efekt cieplarniany czy coś. Jak dla mnie to bardzo dobre zjawisko w prawdzie do Hiszpani nam brakuje ale nawet kilka ciepłych dni w roku wiecej jest jak zbawienie. :shock:
luigi_m
Śmigający po niebiańskich trasach
Posty: 105
Rejestracja: sob, 21 paź 2006, 20:03
Województwo: -
Lokalizacja: ...już nie Toruń, ale blisko...
Kontakt:

Post autor: luigi_m »

Też jutro do roboty na moto śmigam, a po robocie ....... :D
Jak to ktoś kiedyś mi powiedział ... "dziwkowaty" Bandit 600N
meyer2
Lajtowy Motonita
Posty: 724
Rejestracja: czw, 8 wrz 2005, 22:05
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Biedrusko

Post autor: meyer2 »

ja muszę sie wygadać... dzisiaj sobie smigałem, wybrałem sie do babci :D ubrałem spodnie i kurtkę i całą reszte i w drogę, tylo 30km w jedna stronę przy temp. 15 stopni, słoneczko... gdyby mnie czas dzisiaj nie ograniczał to pewnie bym duzo wiecej nakręcił :D
SV 1000 S '04 *** FZS600 '03 *** SV 1000 S '03 *** GSX-F 600 '98 *** GS 500 E Five Stars '97 *** J... jednoślad TS 350 '89
tel. 602-810-996

http://www.bikepics.com/members/meyer2/
greg

Post autor: greg »

trzeba przyznac ze pogoda dzisiaj byla przednia :) wrocilem z bydzi i odrazu na badzniora..a jak sie po tym czuje :lol: prestiz..
pzdr
luigi_m
Śmigający po niebiańskich trasach
Posty: 105
Rejestracja: sob, 21 paź 2006, 20:03
Województwo: -
Lokalizacja: ...już nie Toruń, ale blisko...
Kontakt:

Post autor: luigi_m »

Nie ty jeden :lol:
Pięknie dziś było i jutro też będzie :wink:
Znów mozna pomykać do roboty na moto :D
Jak to ktoś kiedyś mi powiedział ... "dziwkowaty" Bandit 600N
Zablokowany