nowe moto

Tutaj możecie znaleźć lub podzielić się opiniami na temat motocykli z klasy On Road, a także zapytać się innych użytkowników w sprawie dręczącego Was problemu...

Moderator: bohas

Emil
Moderator
Moderator
Posty: 4314
Rejestracja: pt, 13 sty 2006, 23:18
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa/okolice ("na wschód, tam gdzie cywilizacja")
Polubił posty: 4
Otrzymane Polubienia: 13

Post autor: Emil »

Lechul pisze: "Przykurcz", teraz ...
Bo wlasnie kobita sie nie zna na motocyklach i zmuszala biedaka do zakupu "kałbojskiego pojazdu", Kudłaty byl wiec zmuszony wybrac mozliwie najlepiej jezdzacy kompromis :twisted: :wink:

Kudłaty pracuj nad swoją kobietą! Tak być nie moze, zeby ustalac zakup nowej 3/4 i nagle cos takiego (dobrze, ze na B12 sie skonczylo bo jeszcze mogl byc faktycznie chopper) :wink:
i pamietaj, jak bardzo by Cie nie zmuszala to "nie idz w strone chromu" :lol:
jak juz bedzie cieplo i wogole to jej wytlumaczymy jakie sa wlasciwe motocykle, "postawimy litra" i musi zmieknac :peace: :wink:

zebym nie zostal zle zrozumiany, B12 jest spoko, tylko nie idz dalej ;)
pozdrawiam,
Emil

. . gix 1.6 . . . Duża moc nie zwalnia od myślenia . . . było i się zmyło, jest pomarańczowo-czarny robal
JarekNF

Post autor: JarekNF »

Emil pisze:
Kudłaty pracuj nad swoją kobietą! Tak być nie moze, zeby ustalac zakup nowej 3/4 i nagle cos takiego (dobrze, ze na B12 sie skonczylo bo jeszcze mogl byc faktycznie chopper) :wink:
i pamietaj, jak bardzo by Cie nie zmuszala to "nie idz w strone chromu" :lol:
Albo trza pomyśleć nad zmianą kobiety :D na taką która rozumie co to jest GSX-Ra :jump:
ByQ
BS Brother
BS Brother
Posty: 1568
Rejestracja: sob, 26 mar 2005, 20:20
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Ruda Śląska

Post autor: ByQ »

Emil pisze:zebym nie zostal zle zrozumiany, B12 jest spoko, tylko nie idz dalej ;)
Wlasnie zostales BARDZO zle zrozumiany przez jezdzcow chopperow :twisted:
...trzeba być szalonym, żeby nie zwariować...

... nie ma juz nic ...
http://bikepics.com/members/byq/

Znajdziesz mnie rowniez na: http://www.nano-reef.pl/index.php
Emil
Moderator
Moderator
Posty: 4314
Rejestracja: pt, 13 sty 2006, 23:18
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa/okolice ("na wschód, tam gdzie cywilizacja")
Polubił posty: 4
Otrzymane Polubienia: 13

Post autor: Emil »

ByQ pisze:Wlasnie zostales BARDZO zle zrozumiany przez jezdzcow chopperow :twisted:
ale ja nie mam nic do jezdzacych na chopperach, kazdy ma prawo popelniac błędy :jezyk:
jednak ja, jako dobry czlowiek, czuje sie zobowiazany tlumaczyc, edukowac i przekonywac ;)
dobrze bedzie! (i staczy tego OT zanim nas pogonia) :beer:
pozdrawiam,
Emil

. . gix 1.6 . . . Duża moc nie zwalnia od myślenia . . . było i się zmyło, jest pomarańczowo-czarny robal
ByQ
BS Brother
BS Brother
Posty: 1568
Rejestracja: sob, 26 mar 2005, 20:20
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Ruda Śląska

Post autor: ByQ »

Ameno
...trzeba być szalonym, żeby nie zwariować...

... nie ma juz nic ...
http://bikepics.com/members/byq/

Znajdziesz mnie rowniez na: http://www.nano-reef.pl/index.php
kar
The Real One
The Real One
Posty: 157
Rejestracja: sob, 29 lip 2006, 22:22
Województwo: -
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: kar »

Kudłaty gratuluje B12 ja też mam zamiar za jakis czas kupić całego bandziorka bo na razie mam połówke.
bandit 600N
KROPEK
Moderator
Moderator
Posty: 6448
Rejestracja: ndz, 7 lis 2004, 14:06
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Kozielec gm. Dobrcz
Polubił posty: 17
Otrzymane Polubienia: 22

Post autor: KROPEK »

E no kucze Kudłaty gratulacje, to się teraz z towarkami będziesz woził, miejsca z tyłu aż nadto :twisted: !!
Pozdro
Po całej gamie szybkich Suzuki przyszedł czas na moto dla starszego pana 🥸
B.....jednoślad R1250GS Triple Black
512 272 500
Emil
Moderator
Moderator
Posty: 4314
Rejestracja: pt, 13 sty 2006, 23:18
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa/okolice ("na wschód, tam gdzie cywilizacja")
Polubił posty: 4
Otrzymane Polubienia: 13

Post autor: Emil »

KROPEK pisze:E no kucze Kudłaty gratulacje, to się teraz z towarkami będziesz woził, miejsca z tyłu aż nadto :twisted: !!
O! i ten argument po prostu musi "przypadkowo" dotrzec do Twojej kobiety :lol: :wink:

ps. dobra, juz skonczylem ;)
pozdrawiam,
Emil

. . gix 1.6 . . . Duża moc nie zwalnia od myślenia . . . było i się zmyło, jest pomarańczowo-czarny robal
Kudlaty

Post autor: Kudlaty »

Emil i JarekNF poprostu zazdrościcie mi takej maszyny i dlatego się nabijacie . Kobiety zmieniać niebęde no bo i poco , jeszcze by chciała ze mną latać . A pozatym co to za różnica na jakim się jeździ motocyklu , najważniejsze jest to , że robi się to co się lubi.
Emil
Moderator
Moderator
Posty: 4314
Rejestracja: pt, 13 sty 2006, 23:18
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa/okolice ("na wschód, tam gdzie cywilizacja")
Polubił posty: 4
Otrzymane Polubienia: 13

Post autor: Emil »

Kudłaty pisze:i dlatego się nabijacie
:shock: zartujesz sobie? nikt sie tutaj nie nabija. po prosztu szkoda, ze nie wybrales gixera (ale B12 "tez daje rade" wiec spoko) :peace:

ps. polatasz sezon-dwa i wrocisz na jedyna-sluszna-droge (miejmy nadzieje) :twisted:
pozdrawiam,
Emil

. . gix 1.6 . . . Duża moc nie zwalnia od myślenia . . . było i się zmyło, jest pomarańczowo-czarny robal
studi

Post autor: studi »

Kudłaty -jakoś niezręcznie mi przenosić Cię do ON ROAD :cry: zawsze byłeś w Sportach...no chyba że z B-12 zrobisz wersję super sport i bedziesz woził trampki w kufrach :wink:

gratuluję zakupu ale jak się rozmyslisz to mój gsxr jest ciągle do kupienia :wink:


ps.
Kolas bądź teraz grzeczny bo Doris nie da Ci GS-a i bedzie klapa
adu
BS Brother
BS Brother
Posty: 1628
Rejestracja: czw, 2 lut 2006, 01:10
Województwo: łódzkie
Lokalizacja: Opoczno

Post autor: adu »

No, to w środę myślę, że wypijemy na to konto jakliegoś browałka :D Trzeba oblać nowy zakup!
Gratulacje Kudłatku!!!! :spoko:

Fajnie, że sprzęty zostają w rodzinie ;)
J... mustangówka 50, XF650 Freewind, K... ER-6F, GSX-R 1000, B... F700GS, GSR600, GSR750, B... R Nine T
Rybka

Post autor: Rybka »

Gratuluje Kudłaty :D , choć jestem kompletnie w szoku :shock: , jak widać wszyscy :wink: łącznie z Kolasem hehe. Dziś rozumiem opijamy w Źródełku :P
studi pisze:Kudłaty -jakoś niezręcznie mi przenosić Cię do ON ROAD :cry: zawsze byłeś w Sportach...
haha odezwał się ten co chce kupić DL'a 8) :wink: :oops: . W niedługim czasie Ty też studi tu się przeniesiesz :lol: , więc ja bym tak nie cwaniakowała na Twoim miejscu, bo Cię bracia i siostry nie przyjmą z otwartymi rękami do On Road :twisted: (żartuje oczywiście, tylko bez banów proszę :boje_sie: już będę grzeczna :wink: )
ODPOWIEDZ