bandzior 600 - opinie

Tutaj możecie znaleźć lub podzielić się opiniami na temat motocykli z klasy On Road, a także zapytać się innych użytkowników w sprawie dręczącego Was problemu...

Moderator: bohas

antonnio

bandzior 600 - opinie

Post autor: antonnio »

Witam

chce zmienic moja xj600n na gsf600n i jesli jest ktos szczesliwym/nieszczesliwym posiadaczem takowego moto to bardzo bym byl wdzieczny za informacje:) Chodzi mi o rzeczy, ktorych nie pisze sie a
gazetach tylko odczuwa poprzez wielokilometrwe uzytkowanie tego oto modelu:) takie jak spalanie ( ile przy jakim tempie jazdy ), ile bierze oleju, co jest pieta achillesa modeli z lat 95-97, na co nalezy zwrocic uwage przy zakupie (czy bardziej na stan silnika czy skrzyni biegow a moze rama jest felerna)ITD ITP:)

pozdrawiam wszystkich motonitow
antoni xj600n
BONIEK
BS Brother
BS Brother
Posty: 65
Rejestracja: śr, 24 lis 2004, 16:19
Województwo: mazowieckie

Post autor: BONIEK »

Witam

Zapraszam na stronke:http://serwisy.gazeta.pl/motocykle/1,56426,1619377.html

Sa tam wszelkie dane na temat osiagow spalania itp...
Moim zdaniem pieta achillesa jest tylni amortyzator proponuje go odrazu wymienic na inny :) pozatym nie mam zastrzezen do tego motorku bardzo wdzieczny i nalezy do malo awaryjnych....

Pozdrawiam
ZbychuB12
BS Brother
BS Brother
Posty: 63
Rejestracja: czw, 19 lut 2004, 20:20
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: ZbychuB12 »

Tak się składa, że jeździłem xj600. Dużo, bardzo dużo. Uważam, że banditka 600ka jest akurat do przesiadki. Jak napisał Boniek, ma tak mało wad, że tylko jeździć nią. Ponieważ banditka ma już trochę mocy więcej może być świetnym pośrednikiem do czegoś większego, mocniejszego. Udanej jazdy.
Można jeździć bez kasku, ale trzeba jeździć z głową. ZbychuB12
Gixxer

Post autor: Gixxer »

Wg mnie jak jezdziles juz xj600 to masz juz doswiadczenie w jezdzie na moto wiec dlaczego nie chcesz Bandita 1200?
Sprzet duzo bardziej elastyczny od 600-ki przez co duzo przyjemniej sie nim jezdzi i do tego osiagi lepsze.A wiele drozszy nie jest od 600-ki.
antonnio

gsf600

Post autor: antonnio »

Witam

dzieki za odpowiedzi:))
Heh bardzo chetnie bym przesiadl sie na Bandita 1200 ale blokuje mnie kasa:( Niestety tyle nie nazbieram... Jeszcze nie umieram i mysle ze jak sobie rok posmigam na bandicie 600 to bede mial pozniej dobre porownanie do 1200:)

pozdrawiam:)
pietja

bandit

Post autor: pietja »

witam
swoim bandziorkiem jest to wersja s z 2002 ,pomykam juz 2 sezony i jestem naprawde zadowolony .Trzeba o niego dbac (tak samo jak i o inne moto ),przeglady wymiany na czas i wszystko oki a spalasnie w trasie w tamtym sezonie przy jezdzie okolo 300 km spalil mi sirednio oko 5l przy czym nie jechalem wiecej jjak 120 .POlecam .
A swojego wlasnie sptrzedaje i mam zamiar sie na cos wiekszego przeniesc ...
jak bys cosik chcial wiedziec 1688116
piotr
bleki

Post autor: bleki »

bandzior super moto
ODPOWIEDZ