Sezon trwa...

Dział dla Braci z województwa kujawsko-pomorskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: KROPEK

KROPEK
Moderator
Moderator
Posty: 6448
Rejestracja: ndz, 7 lis 2004, 14:06
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Kozielec gm. Dobrcz
Polubił posty: 17
Otrzymane Polubienia: 22

Post autor: KROPEK »

Czee pamiętaj, że nie prowadzimy rankingu kto dłużej śmiga :twisted: !! Robi się niebezpiecznie, nie wiadomo jak i kiedy na drodze zamiast wilgoci pojawia się lodzik !! Uważajcie na siebie !!
Pozdro
Po całej gamie szybkich Suzuki przyszedł czas na moto dla starszego pana 🥸
B.....jednoślad R1250GS Triple Black
512 272 500
Jos.
BS Brother
BS Brother
Posty: 1486
Rejestracja: wt, 18 kwie 2006, 12:51
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa / Gostynin

Post autor: Jos. »

Hmm... a ja wczoraj prawie 100 km wycieczke po okolicach gostyninsko-soczewkowo-plockich sobie zafundowalam na mojej zdewastowanej Savazce :) Bylo super!!! Tylko strasznie zaluje, ze nie kupilam w Lodzi porzadnych rekawic (przymierzalam wiele, ale zadne mi sie nie podobaly, a teraz to nawet najbrzydsze bym zalozyla. Komponowalyby sie z zakupiona wczoraj kamizelka odblaskowa :D) , bo jak wrocilam do domu, to musialam grzac rece przez pol godziny przy kominku. Oczywiscie w trakcie jazdy, przy kazdym nawet najmniejszym postoju, funkcje grzejnika pelnil silnik ;) No i musze pochwalic moje ocieplacze na kolana - kosztowaly niecale 3 dyszki, a sa po prostu rewelacyjne!! Eh, a dzis do Trn bez Suzi... Grass, kto mogl przewidziec, ze taka pogoda bedzie jesienia :?:
LS 650'93 > SV 650s'06 > chwilowy urlop motocyklowy

josss@gazeta.pl
Luigi

Post autor: Luigi »

wszyscy tak jeżdżą to i ja w sobote troszke poganiałem, ale nie za dużo bo zimno więc tylko jakieś 50km. Suzi zagadała od razu, miło mnie zaskoczyła bo szykowałem już prostownik...
ant

Pozdro zdolnego sl.

Post autor: ant »

To i ja sie pochwale, ze w piatek na A4 do Zgorzelca 2stowki zapilelem i nawet mi sie sopelek pod nosem nie zrobl. 14 w plusie bylo :shock: , jak noca w lipcu!!!! CZasami :lol:
Mateusz78

Post autor: Mateusz78 »

Tez sie pochwale. Wczoraj jezdzilem. A co. Bylo zimno i mokro. Na odkrecianie w miescie nie ma miejsca wszystko zakorkowane, ale na trasie da sie jeszcze na prostej odkrecic troche. Troche bo strach. Hamowanie w tych warunkach bywa ryzykowne. W wigilie ma byc +9oC wiec jezdzimy do konca roku :)
Maszyna:)
BS Brother
BS Brother
Posty: 398
Rejestracja: pt, 26 maja 2006, 02:29
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Post autor: Maszyna:) »

Pogoda jednak coraz gorsza, zimno, mokro. Jak ja na Gsie nie mogę ruszać manetką gazu zbyt mocno to co dopiero mają inni, na mocniejszych maszynach, którzy jeszcze śmigają. A jak tak dalej pójdzie to jeszcze na moto na pasterkę będzie można jechać. Prawie okrągły rok. Ale jak jeszcze śmigacie to uważajcie na siebie. Mało nas teraz na drogach to kierowcy samochodów jeszcze mniej do nas przyzwyczajeni.
GS 500F-->"przerobiony"-->GS 500E--->GSF650SA Bandit

tel.607274842
http://www.adwokat-pikulik.pl - porady prawne, sporządzanie pism, odszkodowania, reprezentacja przed sądami.
Mateusz78

Post autor: Mateusz78 »

Moze zimne opony? Ja wczoraj bez problemu unosilem kolo startujac ze swiatel. Ale fakt powyzej 10tys to juz kolo sie slizgalo... :D
luigi_m
Śmigający po niebiańskich trasach
Posty: 105
Rejestracja: sob, 21 paź 2006, 20:03
Województwo: -
Lokalizacja: ...już nie Toruń, ale blisko...
Kontakt:

Post autor: luigi_m »

Ja też problemów nie mam :wink:
Poza tym czy istnieje coś takiego jak "sezon" ? Dla mnie jest pogoda, albo jej nie ma ... miesiąc czy pora roku nie ma tu znaczenia :wink:
Jak to ktoś kiedyś mi powiedział ... "dziwkowaty" Bandit 600N
greg

Post autor: greg »

eeeh ja wczoraj posmigalem i powiem ze nie raz mi Bandzio kolkiem zakrecil :) ..nie najlepsza pogoda sie robi, co raz czesciej mokro i do tego jak pisal Arek nie wielu nas widzi,ale wystarcza dlugie i podkrecenie do 8k ;) i zaraz sobie przypominaja :D
mimo to rozwagi niech Wam nie zabraknie
pozdrawiam
greg
Mateusz78

Post autor: Mateusz78 »

Podobno maja byc 3tygodnie sniegu tej zimy. A to oznacza, ze nastepny sezon bedzie sie zaczynal juz w lutym :) Przynajmniej dla mnie. Bo po sniegu z sola jezdzic nie bede. :) Z drugiej strony jeszcze ten sie nie skonczyl. Wiec kto wie. Moze wcale zimy nie bedzie?
luigi_m
Śmigający po niebiańskich trasach
Posty: 105
Rejestracja: sob, 21 paź 2006, 20:03
Województwo: -
Lokalizacja: ...już nie Toruń, ale blisko...
Kontakt:

Post autor: luigi_m »

Coś cisza ostatnio ..... to jak, jeździcie jeszcze ? Bo pogoda sprzyja :wink: Warunki sa ok, nawet na jesieni z rana gorzej bywało. Najgorsze jest to, że masa świątecznych kierowców powyjeżdżała i trzeba mieć się na baczności :( Ale warto :D
Jak to ktoś kiedyś mi powiedział ... "dziwkowaty" Bandit 600N
trenner

Post autor: trenner »

Ja śmigam jak jest tylko sucha jezdnia,a dwa dni temu odprowadzałem mojemu bratu do innego miasta gsx-r 750 w ciężkim deszczu i to już było dla mnie wyzwanie,szczególnie,że mam LS-a a to była moja pierwsza jazda sprzętem 140KM,ale się udało :lol:
Maszyna:)
BS Brother
BS Brother
Posty: 398
Rejestracja: pt, 26 maja 2006, 02:29
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Post autor: Maszyna:) »

Jeździmy, jeździmy :D Wczoraj późnym wieczorem śmigałem sobie po Toruniu. A może jeszcze w tym roku jakaś mała pętelka toruńska razem ??
GS 500F-->"przerobiony"-->GS 500E--->GSF650SA Bandit

tel.607274842
http://www.adwokat-pikulik.pl - porady prawne, sporządzanie pism, odszkodowania, reprezentacja przed sądami.
luigi_m
Śmigający po niebiańskich trasach
Posty: 105
Rejestracja: sob, 21 paź 2006, 20:03
Województwo: -
Lokalizacja: ...już nie Toruń, ale blisko...
Kontakt:

Post autor: luigi_m »

Maszyna:) pisze:Wczoraj późnym wieczorem śmigałem sobie po Toruniu
I sie nie spotkaliśmy :lol: Chociaż ja jeździłem wczesnym wieczorkiem :D
Jak to ktoś kiedyś mi powiedział ... "dziwkowaty" Bandit 600N
rookie

Post autor: rookie »

Hello,

Mnie i tak nie przebijecie.
Bylem na Wigili bydgoskich moto.
Spotkanie w piatek o 19 !
Z 2 kumplami pojechalem na moto i ...tylko my bylismy na maszynach.
Jak nas zobaczyli to wymiekli .....
Ale przyjemnosc byla duza. 6 stopni wiec dalo sie jechac.
Z powrotem do bydy 200 paki !
Trasa na i z inowroclawia jest piekna po remoncie....
bueno

Pozdrawiam
Rookie
Zablokowany