Opis-Hayabusa SUPERCHARGER---(SZAJBA-BUSA)---

Tutaj możecie znaleźć lub podzielić się opiniami na temat motocykli z klasy Super Sport, a także zapytać się innych użytkowników w sprawie dręczącego Was problemu...

Moderator: Emil

Spider

Post autor: Spider »

a ja bede mial stelaz pod zadupek z tego potwora, samo zamontowanie stelaza podniesie mi moc o 20 kucyjów :P
szajba

Post autor: szajba »

blade pisze: Niezle, trzeba miec jaja takie cos dosiadac, a tak na oko ile moze miec mocy to 330 + nitro ?
gdzieś z 400KM tak plus minus oczywiście na kole
blade

Post autor: blade »

szajba pisze:
blade pisze: Niezle, trzeba miec jaja takie cos dosiadac, a tak na oko ile moze miec mocy to 330 + nitro ?
gdzieś z 400KM tak plus minus oczywiście na kole
400KM na kole - jak pisalem wczesniej trzeba miec stalowe jaja albo nierowno pod sufitem ;) Chcialbym to zobaczyc kiedys na zywo, musze sie wybrac kiedys na jakies wyscigi :) Jest jakis mocniejszy w Polsce ?

PS. Spider nie masz na co liczyc - i tak Cie objade na jedynce moim komarkiem :lol:
szajba

Post autor: szajba »

a tu znajdziesz terminy http://www.sss.org.pl/
bogdi64
BS Brother
BS Brother
Posty: 1381
Rejestracja: pn, 6 lis 2006, 19:02
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Kiełczów
Otrzymane Polubienia: 1

Post autor: bogdi64 »

serdeczne ukłony w twoją stronę - szanuję ludzi z pasją, a ty wokół swojej jesteś wyjątkowo napędzony i to 400 konikam, i co to za piękność (foto 18) to NA DOLE, po to u góry mnie onieśmieliło[/b]
http://picasaweb.google.pl/Bogdi64
--------------------------------------
dwa garnki V - na dwóch kołach :)
A1 RH-
tel. 0603 765 563
Orzep

Post autor: Orzep »

witam CIe ZIOM
...widzialem to twoje PIEKŁO w StarymKisielinie bylem wisniowa HAYA z Wrocka i bajere gnietliśmy...czego wtedy zalowalem to, ze twojej BABY nie obfotografowalem!!! Prosze juz niema czego zalowac...fotek do wyboru :) POZDRO I DALSZYCH SUKCESOW NA PROSTEJ!!! :)
szajba

Post autor: szajba »

Orzep pisze:witam CIe ZIOM
i ja witam
studi

Post autor: studi »

panowie to nie czat ani przywitalnia :twisted:

piszcie na temat !! lub wcale
Orzep

Post autor: Orzep »

STUDI...temat postu to: Opis-Hayabusa SUPERCHARGER---(SZAJBA-BUSA)---...i mysle, ze na temat jest pisane(Szajba sie pochwalił swoim sprzętem i MY jesteśmy nim zachwyceni, co okazujemy wpisami). A jak JA odbiegam od całokształtu to Cie najmocniej przepraszam i zarazem proszę o ustosunkowanie sie do mojego zapytania, które złożyłem CI na PRIV. Pozdrawiam WŁADZE i SIOSTRY oraz BRACI
Quake
BS Brother
BS Brother
Posty: 868
Rejestracja: pn, 30 sie 2004, 18:49
Województwo: lubuskie
Lokalizacja: Nowa Sól
Kontakt:

Post autor: Quake »

Witam
Chciał bym uspokoić atmosferę w tej chwili wygląda to tak : Studi zwrócił uwagę a jest tu administratorem i dopowiada za ten dział i OK ma prawo tak pisać, nie mniej jednak Szajba nie jest dupkiem-lamerem nie mającym nic do powiedzenia, zwłaszcza w tej dziedzinie mogli byśmy się wiele nauczyć od niego. Puenta jest taka, że mamy niepotrzebne trzaski co mnie sie nie podoba myślę jednak że Studi i Szajba powinni sobie na PRIV wyjaśnić problem a Ja apeluje o więcej wyrozumiałości w obie strony .
Pozdrawiam 8)
PS zabrałem zdanie ponieważ znam i cenie obydwóch Panów i życzyłbym sobie by zostali przyjaciółmi....
GSXR1000K5 - przyjacielowi sprzedany, super przerobione a raczej to co z niego zostało.
HUSKWARNA- CROSS tez sprzedany, ale kiedyś wrócę !!!
http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Suz ... 1000/50690
Jeśli wola kliknij http://www.pajacyk.pl/
studi

Post autor: studi »

no problemo :wink: jak powiedział terminator....

trzymajmy się zasad i bedzie wszystko ok :D - nie patrzę na ludzi przez pryzmat tego jaki posiada sprzęt... dla mnie motocyklistą - jest taką samą osoba co ma hajkę i gs 500 - sprzęt jedno a osoba drugie...

nikomu nie napisałem że jest dupkiem - ale dużo pracy mnie kosztuje, "prostowanie" podejścia do strony BS osób, które niedawno do Nas dołączyły, bo są na stronie osoby które duzo poświęcają serca, pieniędzy i czasu dla BS, a ja nie pozwolę na to żeby ich praca poszła na marne...

the end
Ziolo

Post autor: Ziolo »

męski projekt :D

Ja tez mialem z kilkoma znajomymi projekt uturbienia busy, byla busa, byl dedykowany turbo kit, zmontowane , skrzynia biegow nie wytzymala, pozniej gasl na 5 biegu, a pozniej ... ehhh szkoda gadac.

Teraz tylko trzeba sie nauczyc ograniac ta moc.
powodzenia.
ODPOWIEDZ