male pytanko

Dział dla Braci z województwa kujawsko-pomorskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: KROPEK

niemiec

male pytanko

Post autor: niemiec »

witam brac z k-p
mam pytanko do braci i siostr z torunia.
czy w poblizu ul.sobieskiego jest jakis parking strzezony lub cos w tym rodzaju gdzie bedzie mozna trzymac moto jak juz pogoda pozwoli?
pytam poniewaz moze bede spedzac sporo czasu w waszym miescie. moze az do polowy sierpnia. wiec szkoda zeby moto stalo w garazu w gdansku. za wszelka pomoc z gory dziekuje i pozdrawiam z 3 miasta.
meyer2
Lajtowy Motonita
Posty: 724
Rejestracja: czw, 8 wrz 2005, 22:05
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Biedrusko

Post autor: meyer2 »

tak poza konkursem sie spytam... do wojska idziesz :?: :wink: z tego co pamietam na sobieskiego jest CSAiU :D
SV 1000 S '04 *** FZS600 '03 *** SV 1000 S '03 *** GSX-F 600 '98 *** GS 500 E Five Stars '97 *** J... jednoślad TS 350 '89
tel. 602-810-996

http://www.bikepics.com/members/meyer2/
Grass

Post autor: Grass »

Strzeżonego w pobliżu raczej nie ma, chociaż akurat na Sobieskiego jest stosunkowo dużo placów parkingowych, ale wiadomo - ryzyko. Jeżeli chodzi rzeczywiście o Centrum(i pobyt w nim) - to przed jest (a budka za szlabanem to przecież jak strzeżony :twisted: ) , ale nie sądzę, żeby był problem z wprowadzaniem moto na teren. Niezależnie od przyczyn, dlaczego akurat okolice Sobieskiego - to tam miejsce będzie najpewniejsze, można też pytać po okolicznych, nazwijmy to "posesjach" i trzymać za płotem :)

pozdrawiam
Bartłomiej
Po drugiej stronie Mocy
Po drugiej stronie Mocy
Posty: 806
Rejestracja: ndz, 8 maja 2005, 17:13
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Szubin
Otrzymane Polubienia: 4

hmm

Post autor: Bartłomiej »

CIACH
Ostatnio zmieniony pn, 15 sty 2007, 16:14 przez Bartłomiej, łącznie zmieniany 1 raz.
był ;
Intruder 750 później X11, nalatałem 64 tyś , to był moment ................12 lat

jest :
"brzydszych nie było" ??............... ważne że w 8 sekund do 200 km/h


Nobody's Perfect

;-) 692 49 69 30
Grass

Post autor: Grass »

Hotel BRDA w Toruniu nad WISŁĄ?W pobliżu ul.Sobieskiego?Chyba nie to miasto, baRts :twisted: Chyba że swojego miasta nie znam, to zwrócę honor 8)

pozdrawiam :)
niemiec

Post autor: niemiec »

8) dzieki wielkie za pomoc. bede probowac gdzies go zadekowac. za brama jednostki moze byc roznie (problemy z wyjazdem jesli chodzi o rozne pory jazdy)
co do mojego pobytu w waszym miescie to nie zupelnie "ide do wojska" jestem tam na kursie :beat:
pozdrawiam niemiec
greg

Post autor: greg »

w tamtych okolicach jest kilka parkingow,ale nie koniecznie tuz pod jednostka,kilka w zasiegu ja wiem..5 min spacerkiem :) takze nie jest zle.. jakbys czegos szukal odezwij sie sporzadze mapke ;)
pozdrawiam
niemiec

Post autor: niemiec »

wielkie dzieki. jak tylko pogoda sie poprawi to napewno odezwe sie o ta mapke lub jakies wytlumaczenie jak tam trafic. a poki pogoda taka jak widac to pozostaje :beer:
p.s.
coraz bardziej zaczyna mi sie podobac wasze miasto
luigi_m
Śmigający po niebiańskich trasach
Posty: 105
Rejestracja: sob, 21 paź 2006, 20:03
Województwo: -
Lokalizacja: ...już nie Toruń, ale blisko...
Kontakt:

Post autor: luigi_m »

niemiec pisze:p.s.
coraz bardziej zaczyna mi sie podobac wasze miasto
A mi coraz mniej :cry:
Jak to ktoś kiedyś mi powiedział ... "dziwkowaty" Bandit 600N
niemiec

Post autor: niemiec »

dlaczego? jesli posiedzisz jakis czas w innym miescie to napewno zmienisz zdanie. to nie jest pierwsze miasto w ktorym spedzam czesc swojego zycia i mowie ci ze w toruniu jest ok! 8)
moze kiedys zmienie zdanie ale jak narazie to zrobilo na mnie wrazenie.
luigi_m
Śmigający po niebiańskich trasach
Posty: 105
Rejestracja: sob, 21 paź 2006, 20:03
Województwo: -
Lokalizacja: ...już nie Toruń, ale blisko...
Kontakt:

Post autor: luigi_m »

Przede wszystkim dlatego, że Toruń to straszne zadupie :(
Wychodzisz na ulicę, do sklepu, do knajpy i ciągle spotykasz kogoś znajomego, a niekoniecznie zawsze by się chciało :(
Wyjedź na moto, to masz jak w banku, że przez godzine 10 znajomych przyśle ci smsy, że cię widzieli, o ile nie machają ci z puszek na światłach.
Do tego sklepy .... weźmy nawet moto ... spróbuj tu kupić coś konkretnego :wink:
Dziura po prostu i tyle :wink:
Jak to ktoś kiedyś mi powiedział ... "dziwkowaty" Bandit 600N
niemiec

Post autor: niemiec »

8) moze poprostu masz tak duzo znajomych?
z tymi jazdami na moto to zawsze mozna posmigac ciut dalej.
my ze znajomymi z gdanska i paryzewa robimy sobie wycieczki tak po 100-150 km w jedna strone czyli np na kaszuby lub w strone grudziadza oczywiscie bocznymi drogami gdzie jest sporo zakretow. tam nie ma znajomych machajacych z 4oo.
trzeba byc optymista. glowa do gory :lol:
jak juz sprowadze do was moje 2oo to mam nadzieje ze ktos mi pokaze wasze drogi i miejsa warte odwiedzenia na moto.
pozdrawiam niemiec. 8)
p.s. dzisiaj juz bede znowu w waszym miescie :lol:
greg

Post autor: greg »

widze ze ktos ma tu depresje jesienno-zimowa :) wiecej optymizmu ludzie :)
Grass

Post autor: Grass »

Właśnie - to nie wątek o depressji i torontowskim zadupiu (że to prawda, to inna bajka), o tym można przy :beer:

Niemiec, jak widzisz parking w sezonie się znajdzie na pewno, a co do tras wypadowych - to BS iz Torontowa zaprasza (niewielki to kolektyw,ale co tam) :)
Maszyna:)
BS Brother
BS Brother
Posty: 398
Rejestracja: pt, 26 maja 2006, 02:29
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Post autor: Maszyna:) »

Jaki tam niewielki siła nas jest:) także zapraszamy jak tylko będziesz miał moto tutaj w Toruniu na śmiganie:)
GS 500F-->"przerobiony"-->GS 500E--->GSF650SA Bandit

tel.607274842
http://www.adwokat-pikulik.pl - porady prawne, sporządzanie pism, odszkodowania, reprezentacja przed sądami.
Zablokowany