Przerwany lot

Dział dla Braci z województwa śląskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: SEBIKS

Zablokowany
snajper
Moderator
Moderator
Posty: 3047
Rejestracja: pt, 5 lis 2004, 20:04
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Siemianowice Sl.Przełajka
Polubił posty: 31
Otrzymane Polubienia: 63

Przerwany lot

Post autor: snajper »

Mija rok od zawalenia się hali MTK . Drugi dzień Ogólnopolskiej Wystawy Gołębi Pocztowych dobiega końca ,były tysiące ludzi,większość wyszła około godz.14 na transmisję skoków Małysza.Dach runął na środek hali. Do akcji ratowniczej ruszają setki strażaków ,policjantów ,ratowników górniczych, lekarzy.Cyt:"Zdzisława Karonia przysypało niemal całkowicie,unieruchomionej nie miał jedynie głowy.W pewnej chwili poczuł,że coś mu się tuli do twarzy - był to jego gołąb,który odszukał go w gruzowisku.Leżał obok hodowcy aż do momentu ,kiedy obaj zostali wyciągnięci".
Zygzak
Śmigający inaczej...
Posty: 397
Rejestracja: pt, 8 gru 2006, 10:30
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Zygzak »

Nie jestem ze Śląska, ale nie wyobrażam sobie żeby był tym samym Śląskiem bez Waszych Gołębi i Tych, którzy tak bardzo je kochają.

[']

Zygzak~~
Lechul
BS Brother
BS Brother
Posty: 6337
Rejestracja: wt, 4 maja 2004, 12:27
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Post autor: Lechul »

Dziś moja mama będąc z pieskiem u weterynarza spotkała hodowcę z gołębiem. Obaj przeżyli tamta tragedię ale ptak już rok nie może dojść do siebie. Facet wydał na jego leczenie majątek ale mówił, że nie wyobraża sobie innego wyjścia. Tym bardziej, że mieszka z tym gołąbkiem razem w mieszkaniu. Miłość w cieniu tragedii................
PLATOS VIOLETEROS CLASIKOS CLASIKEROS
RF 900 R
-----------------------------------------
NIE JEŹDZIJ SZYBCIEJ NIŻ FRUWA TWÓJ ANIOŁ STRÓŻ !!
私は自分の守護天使が飛ぶより速く運転しない。
573 258 254
Obrazek
virus

Post autor: virus »

Ludzka tragedia - okazała się przejawem bezmyślności

Pamietam ten dzień - wracaliśmy ze Słowacji i już w Polsce dzwonili do mnie z firmy czy aby nie uczestniczyłem na tej imprezie . Pomimo iż w tej hali byłem jak wielu z nas wielokrotnie to gołebie nie należa do moich pasji i tym razem nie byłem ................

Mija rok a ludzkie dramaty trwają ...................

To przykre :cry:
bohas
Moderator
Moderator
Posty: 2052
Rejestracja: wt, 14 lis 2006, 09:58
Województwo: opolskie
Lokalizacja: Zdzieszowice

Post autor: bohas »

Sprawdza się stare polskie przysłowie "Polak mądry po szkodzie". Dopiero jak stanie się tragedia to powołują komisje do zbadania sprawy a nikt wcześniej się tym nie interesuje. Słyszałem w radiu że ponoc były wcześniej sygnały o naruszeniu konstrukcji ale "KASA" robi swoje. Szkoda że wszystko kosztem czyjegoś życia.
harpoon
BS Admin
BS Admin
Posty: 2213
Rejestracja: pn, 22 sty 2007, 08:31
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Imielin
Polubił posty: 5
Otrzymane Polubienia: 21
Kontakt:

Post autor: harpoon »

Dobrze jednak, że wyciąga się z takich zdarzeń jakieś wnioski. Teraz już po pierwszych opadach śniegu widać od razu na dachach dużych obiektów ludzi zrzucających śnieg. Może choć dzięki temu juz się taka sytuacja (oby) więcej nie powtórzy...........
Marauder VZ800 - sprzedany
Intruder VS1400 - wspomnienie
Intruder M109R K7 - odjechał
XV1900 Raider - historia
Tiger Explorer 1200 - oswojony
KolejnyTiger 1200 XCa - nowe wcielenie
Tygrys po raz trzeci
tel. 665-392-191
Dayan

Post autor: Dayan »

niestety zginal tam kumpel kolegi ze studiow, kilka lat chyba starszy ode mnie...

Tragedie sie zdarzaly i zdarzac sie beda. Tego sie nie uniknie.
Zablokowany