Uwaga, Uwaga nadchodzi ...

Dział dla Braci z województwa śląskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: SEBIKS

adu
BS Brother
BS Brother
Posty: 1628
Rejestracja: czw, 2 lut 2006, 01:10
Województwo: łódzkie
Lokalizacja: Opoczno

Post autor: adu »

J... mustangówka 50, XF650 Freewind, K... ER-6F, GSX-R 1000, B... F700GS, GSR600, GSR750, B... R Nine T
bogdi64
BS Brother
BS Brother
Posty: 1381
Rejestracja: pn, 6 lis 2006, 19:02
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Kiełczów
Otrzymane Polubienia: 2

Post autor: bogdi64 »

Adu chciałem cię osobiście poznać - A TERAZ TO JUŻ SIĘ BOJĘ :boje_sie: - nie jade
http://picasaweb.google.pl/Bogdi64
--------------------------------------
dwa garnki V - na dwóch kołach :)
A1 RH-
tel. 0603 765 563
osama
BS Brother
BS Brother
Posty: 3074
Rejestracja: pn, 5 kwie 2004, 06:34
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Lędziny / Tychy
Otrzymane Polubienia: 15

Post autor: osama »

Z ,,władzą" nikt nie ma szans!
chyba z Adzią vel Władzią :lol:
\m/-_-\m/

Nie pisać do mnie PW na forum BS - dzwonić (za rzadko tu jestem)

Był LS 650 Savage '86 BYŁ VS 800 Intruder '92

Lepiej się spóźnić, niż nigdy nie dojechać....

501-749-941
http://www.smugi.pl
email z pytaniami o części: sklep@smugi.pl
email: areknosama2@op.pl
adu
BS Brother
BS Brother
Posty: 1628
Rejestracja: czw, 2 lut 2006, 01:10
Województwo: łódzkie
Lokalizacja: Opoczno

Post autor: adu »

Szykować się, bo w sobotę przyjeżdżają pogromcy ZŁA!!! :twisted: :twisted: :twisted:
Dobra, jak na razie to chyba tyle w tym temacie, bo zaraz Studi nas pogoni :D
J... mustangówka 50, XF650 Freewind, K... ER-6F, GSX-R 1000, B... F700GS, GSR600, GSR750, B... R Nine T
Lechul
BS Brother
BS Brother
Posty: 6336
Rejestracja: wt, 4 maja 2004, 12:27
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Post autor: Lechul »

Pogromcy Zła oczekiwani !! Co prawda u Nas same grzeczne dziewczynki i chłopczyki ale kto wie jak będzie po wszystkim.
Ale co prawda to prawda. Kończyć dziobem kłapanie, zaczynać pakowanie i rozpoczynamy STRZELANIE :crime: :crime: :jumpie: :jumpie:
http://www.bractwo-suzuki.com.pl/forum/ ... c&start=30
PLATOS VIOLETEROS CLASIKOS CLASIKEROS
RF 900 R
-----------------------------------------
NIE JEŹDZIJ SZYBCIEJ NIŻ FRUWA TWÓJ ANIOŁ STRÓŻ !!
私は自分の守護天使が飛ぶより速く運転しない。
573 258 254
Obrazek
JarekNF

Post autor: JarekNF »

Niebawem ruszamy. Zacznijcie sie bać. Już nic nie będzie takie jak kiedyś :twisted:
ByQ
BS Brother
BS Brother
Posty: 1568
Rejestracja: sob, 26 mar 2005, 20:20
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Ruda Śląska

Post autor: ByQ »

Oj dzialo sie,dzialo. 8) Brak slow poprostu :lol:
...trzeba być szalonym, żeby nie zwariować...

... nie ma juz nic ...
http://bikepics.com/members/byq/

Znajdziesz mnie rowniez na: http://www.nano-reef.pl/index.php
gixef
BS Brother
BS Brother
Posty: 619
Rejestracja: wt, 22 lis 2005, 19:46
Województwo: opolskie
Lokalizacja: Opole

Post autor: gixef »

Heyka ! Dzięki za kolejne spotkanko .Ogromnie żałuję ,że nie mogłem zostać dłużej ,ale sami rozumiecie ,siła wyższa ( a w zasadzie niższa ,ale jednak wyższa :roll: :wink: ) Dziś pewnie macie lekkiego kacyka ,ale czego się nie robi dla dobra nauki :wink: Pozdrawiam i do zobaczycha
Historia choroby : GS500,,GSX600F,chwila zbłądzenia Y...a Fazer600S,2x GSXF 750,DL1000,SV1000S,el negros Banditos Lechulos,Y.... YZF 1000 R, Jajo 750

tel.693-349-283


,,Życie choć piękne tak kruche jest"
snajper
Moderator
Moderator
Posty: 3046
Rejestracja: pt, 5 lis 2004, 20:04
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Siemianowice Sl.Przełajka
Polubił posty: 31
Otrzymane Polubienia: 62

Post autor: snajper »

Witam
Takiego zajazdu (najazdu) na Wioskę Rybacką najstarsi ślązacy nie widzieli.Gixef z tym małym kacykiem to przesadziłeś to jest Kac Morderca.
Było świetnie tylko bedziemy mieć trochę obawy jak będziemy chcieli spotkać się tam następnym razem.Niech od razu przyzna się ten(ta) kto zjeżdzał na zjeżdzalni dla dzieci na I pietrze.No ale chyba bedzie widać na zdjęciach.
figer
BS Brother
BS Brother
Posty: 1354
Rejestracja: sob, 29 paź 2005, 18:39
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Dobczyn

Post autor: figer »

snajper pisze:Niech od razu przyzna się ten(ta) kto zjeżdzał na zjeżdzalni dla dzieci na I pietrze.No ale chyba bedzie widać na zdjęciach.
Stawiam na Emila :lol:
ObrazekObrazek
Lechul
BS Brother
BS Brother
Posty: 6336
Rejestracja: wt, 4 maja 2004, 12:27
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Post autor: Lechul »

Wielkie wielkie THX za strzelanko, piwkowanko i pogadanko !!!!!!
PLATOS VIOLETEROS CLASIKOS CLASIKEROS
RF 900 R
-----------------------------------------
NIE JEŹDZIJ SZYBCIEJ NIŻ FRUWA TWÓJ ANIOŁ STRÓŻ !!
私は自分の守護天使が飛ぶより速く運転しない。
573 258 254
Obrazek
qgel
BS Brother
BS Brother
Posty: 5333
Rejestracja: ndz, 20 lis 2005, 18:46
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: WARSZAWA
Polubił posty: 5

Post autor: qgel »

ja też dziękuję, było miło pogawędzić i lepiej się poznać :lol: , w imieniu pobratyńców moich przepraszam za ślizgawkę, konika i misia :)

PS.
prawy biceps do dzisiaj mnie boli po tych kilku strzałach z Carlsberga :D
a magnum był dla mnie najbardziej ok, tylko strasznie ogniem buchał przy strzale :)
LS 650 Savage`91 ---> GSR600K7 ---> Diablo(GSR600 K6) ---> Rebel 500
tel. 603775119
qgel@wp.pl
A RH+
Emil
Moderator
Moderator
Posty: 4308
Rejestracja: pt, 13 sty 2006, 23:18
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa/okolice ("na wschód, tam gdzie cywilizacja")
Polubił posty: 3
Otrzymane Polubienia: 13

Post autor: Emil »

figer pisze:Stawiam na Emila :lol:
:jezyk:

Wypraszam sobie! Emil byl jak zwykle bardzo grzeczny! Chodzaca oaza spokoju i dobrego wychowania :D

co do zjezdzalni to ja nie bede palcem na Silesian Squad wskazywal, bo mooozeee ktos z wizytatorow sie i zjezdzalnia bawil (ja tam nie widzialem, tylem siedzialem) ale dopiero po uzyciu przez czlonka Silesian Sqad te podstawki sie rozciagnely (wtedy sie odwrocilem akurat na chwilke to widzialem) :lol:

poza tym to nie przesadzajcie, nie bylismy az tak straszni, ta mila Pani z obslugi nawet na pozegnanie probowala z siebie jakis usmiech wydobyc; lokal dalej stoi jak stal, strzelnica tez (ta jedna zdewastowana ramka do mocowania tarczy to byla wliczona w cene, patrzac na rachunek jaki dostalismy za pare minut zabawy - wlasciwie za ta cene to powinnismy sobie chociaz ten maly automat wyniesc, bo na pewno byl wliczony :lol: )

a wracajac do tematu zdjec, to ja nie rozumiem zupelnie tej mody zeby wszedzie jakies zdejcia robic i potem je w internecie umieszczac - z reszta zdjecia i tak sa nieciekawe i nie ma powodu, zeby obciazac serwer i je gdzies wrzucac!

PS. oczywiscie poprosze wszystkie zdjecia na maila lub cos, jak ktos nie ma to info na PW niech wysle albo cos

PS2. a Ty Kudlaty to nie mysl ze to zajscie to tak bez echa przejdzie! Juz Ty sie bedziesz Tu nam musial mocno tlumaczyc! (dla niezorientowanych: NIE PRZYJECHAL!) poza tym, specjalnie dla Ciebie sie Adu musiala meczyc z braniem drugiego samochodu!
Ostatnio zmieniony ndz, 4 lut 2007, 17:01 przez Emil, łącznie zmieniany 1 raz.
pozdrawiam,
Emil

. . gix 1.6 . . . Duża moc nie zwalnia od myślenia . . . było i się zmyło, jest pomarańczowo-czarny robal
JarekNF

Post autor: JarekNF »

Serdeczne dzięki, było super!!!!!!!!
Mam nadzieje że w tej wiosce nie wiszą podobizny, moja i adu z podpisem tych panstwa nie obsługujemy :D
Osama, zdjęcią (ty już wiesz które) poprosze na e-mail, bo musze zmienić sobie awatar.
Pozdrówcie odemnie Misia i Konika :twisted:
Darek_Gixer
BS Brother
BS Brother
Posty: 593
Rejestracja: śr, 16 sie 2006, 22:45
Województwo: -
Lokalizacja: Marki

Post autor: Darek_Gixer »

Drodzy Bracia i siostry ze Śląska (plus jeden z tej słusznej strony granicy :D ) wielkie dzięki za milutkie przyjęcie. Bawiliśmy się świetnie i pewnie długo jeszcze nie ustaną wspominki o tym szalonym przedsięwzięciu...
Bądźcie jednak tak uprzejmi i nie udostępniajcie naszych danych gdyby jakieś stowarzyszenie restauratorów czy hotelarzy poszukiwało piątki piwo i soczko - żłopów z Warszawy, którzy tylko cudem zostali powstrzymani przed kradzieżą misia, zjeżdżalni, postawieniem na koło dzicięcego motoru, przebiciem się wraz z kanapą na parter pewnego baru... i terrorystycznym uprowadzeniem tramwaju "Pogodno" :D

P.S. Pozdrowienia dla miłych i nad wyraz cierpliwych Pań barmanek :wink:
Kiedyś GSX-R600 K6, teraz Duże enduro i szybki turystyk (do sprzedania)
kom. 510-607-647
Zablokowany