VZR 1800 K7

Tutaj możecie znaleźć lub podzielić się opiniami na temat motocykli z klasy Chopper i Cruiser, a także zapytać się innych użytkowników w sprawie dręczącego Was problemu...
harpoon
BS Admin
BS Admin
Posty: 2201
Rejestracja: pn, 22 sty 2007, 08:31
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Imielin
Polubił posty: 5
Otrzymane Polubienia: 21
Kontakt:

Post autor: harpoon »

Gratulacje. Troszke poczytalem o tej maszynce w ŚM. Ładne cacko.......
Marauder VZ800 - sprzedany
Intruder VS1400 - wspomnienie
Intruder M109R K7 - odjechał
XV1900 Raider - historia
Tiger Explorer 1200 - oswojony
KolejnyTiger 1200 XCa - nowe wcielenie
Tygrys po raz trzeci
tel. 665-392-191
snajper
Moderator
Moderator
Posty: 3026
Rejestracja: pt, 5 lis 2004, 20:04
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Siemianowice Sl.Przełajka
Polubił posty: 26
Otrzymane Polubienia: 44

Post autor: snajper »

Witam
Osama to było pytanie "poniżej pasa",dzięki Leszek za czujność.Wszystkim dzięki za wsparcie bo jak napisał redaktor Świata motocykli (numer marcowy) <Kiedy już jedzie ,Intruder wyraźnie daje do zrozumienia,że jest motocyklem dla chłopa przez duże "C" i z jajami przez duże "J">.
W opcji zakupu jest montaż alarmu i przywiezienie sprzęta do domu(dzieki Cukier i tak staniemy razem na światłach, w/g specyfikacji 0-100 km/h w 3,9 sek).
I jeszcze jedno:Aiho ,mój śp.ojciec mówił ,żeby nigdy nie żałować podjętej decyzji.
osama
BS Brother
BS Brother
Posty: 3072
Rejestracja: pn, 5 kwie 2004, 06:34
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Lędziny / Tychy
Otrzymane Polubienia: 9

Post autor: osama »

sorki Mareczku, jakiś taki rozkojażony byłem jak to pisałem :beer:
\m/-_-\m/

Nie pisać do mnie PW na forum BS - dzwonić (za rzadko tu jestem)

Był LS 650 Savage '86 BYŁ VS 800 Intruder '92

Lepiej się spóźnić, niż nigdy nie dojechać....

501-749-941
http://www.smugi.pl
email z pytaniami o części: sklep@smugi.pl
email: areknosama2@op.pl
Zygzak
Śmigający inaczej...
Posty: 397
Rejestracja: pt, 8 gru 2006, 10:30
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Zygzak »

:nono:

Pozdrawiam. Zygzak~~ :oczko: :nie_powiem:
Ostatnio zmieniony wt, 27 lut 2007, 22:08 przez Zygzak, łącznie zmieniany 1 raz.
ByQ
BS Brother
BS Brother
Posty: 1568
Rejestracja: sob, 26 mar 2005, 20:20
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Ruda Śląska

Post autor: ByQ »

snajper pisze:mój śp.ojciec mówił ,żeby nigdy nie żałować podjętej decyzji.
Tak jest! Lepiej zrobic i zalowac, niz zalowac, ze sie nie zrobilo :twisted:
...trzeba być szalonym, żeby nie zwariować...

... nie ma juz nic ...
http://bikepics.com/members/byq/

Znajdziesz mnie rowniez na: http://www.nano-reef.pl/index.php
Cukier
BS Brother
BS Brother
Posty: 982
Rejestracja: sob, 18 lut 2006, 18:33
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Chorzów
Polubił posty: 4
Otrzymane Polubienia: 3

Post autor: Cukier »

ByQ pisze:
Tak jest! Lepiej zrobic i zalowac, niz zalowac, ze sie nie zrobilo :twisted:
Tak ByQ-u święte słowa a Snajper nie ma czego żałowac:-)
GS 500F --> GSX 1300R Hayabusa --> GSX-R1000 Limited Edition by Adu :-)
tel. kom. 665 - 157 - 342
Perun
The Real One
The Real One
Posty: 111
Rejestracja: wt, 23 lis 2004, 20:16
Województwo: zachodniopomorskie
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Perun »

Aiho, a mógłbyś sprecyzować swą wypowiedź? Czego załujesz i co przyczyną twych trosk?
Gratuluje, bo to odważny wybór, ale chłopcy tacy muszą być - nie mniętcy:))
Niechaj w bakach nigdy nie zabraknie nam paliwa, a kobiety nasze i nie nasze zawsze będą skore ;)
glossy
BS Brother
BS Brother
Posty: 486
Rejestracja: wt, 6 gru 2005, 20:36
Województwo: podkarpackie
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Gratulacje.

Post autor: glossy »

Piękny sprzęt, a osiągi jeszcze lepsze. Gratulacje i zazdroszczę Ci możliwości dosiadania najmocniejszego cruisera :!:

BTW :
Aiho pisze:Gratuluje, ale ciakw jestem czy podobniejak ja bedziesz tego wyboru zalowal?


Możesz napisać mi dlaczego ( na priv ) .
(motoryna, komarek, wsk-125, simsonek)->jazda na moto kumpli->GS500E 1978 r.->CZARNE B6 K1
http://www.bikepics.com/members/glossy/
Aiho

Wyjasniam

Post autor: Aiho »

Kilka zalozen na poczatek , do momentu zakupu VZR mialem Y... jednoślad Dradi 650, 1100, pomyslalem ze kupujac Suzuki z momentem 160Nm bede mial jeszcze bardziej elastyczna maszynke, jak sie okazalo bylo to zludne, elastycznosc na pozomie jakiejs 500 :(( pojazd poza tym bardzo "nie lubi" kolein , i jak to powiedzial prowadzacy program Jednoslad - ta maszynka nie skreca i nie hamuje. Ogolnie poza wygladem zadnych plusow. Moje uwagi do naszego Drogiego Brata Snajpera, nie byly podyktowane zawiscia a jedynie tym by nie ulegl magi wygladu, bo procz tego motocykl musi jezdzic.
Gixxer

Re: Wyjasniam

Post autor: Gixxer »

Aiho pisze:Kilka zalozen na poczatek , do momentu zakupu VZR mialem Y...jednoślad Dradi 650, 1100, pomyslalem ze kupujac Suzuki z momentem 160Nm bede mial jeszcze bardziej elastyczna maszynke, jak sie okazalo bylo to zludne, elastycznosc na pozomie jakiejs 500 :(( pojazd poza tym bardzo "nie lubi" kolein , i jak to powiedzial prowadzacy program Jednoslad - ta maszynka nie skreca i nie hamuje. Ogolnie poza wygladem zadnych plusow. Moje uwagi do naszego Drogiego Brata Snajpera, nie byly podyktowane zawiscia a jedynie tym by nie ulegl magi wygladu, bo procz tego motocykl musi jezdzic.
Tu wychodzi na jaw Twoj brak doswiadczenia w prowadzeniu motocykli mimo ze ich troche miales...Ale nie wszyscy maja talent do jezdzenia na moto :wink:
Tak sie sklada ze jezdzilem troche na VZR1800 a takze na innych chopperach i sie nie zgadzam z Toba w ani jednym Twoim stwierdzeniu.
A wiec pisanie ze Dragstar 650 jest elastyczniejszy od VZR jest co najmniej smieszny,ma lepszy odjazd z dolu nawet od Wildstara 1600! Ale ja wiem dlaczego tak sadzisz:poprostu na VZR nie czuc tak przyspieszen ale wystarczy popatrzec na predkosciomierz i wszystko jasne.
Kolejna sprawa to hamulce:podaj mi choppera ktory lepiej hamuje od VZR bo ja takiego nie znam.W porownaniu z VZR reszta chopperow nie ma wogole hamulcow.
Co do prowadzenia to podobnie jak wyzej napisalem,nie ma lepszego choppera w prowadzeniu,jedynie Nightrod mu dorownuje.
A to co mowili w Jednosladzie to wez miedzy bajki.Ten program widac ze jest sponsorowany przez Y... jednoślad i tylko modele tej firmy zawsze sa dobrze oceniane a po Suzuki jada wymyslajac rozne wady nie majace pokrycia z prawda.
Proponuje poczytac chocby taka niezalezna gazete jak WMC,tam pisza jak na prawde jest nie preferujac zadnych marek.I w ostatnim wydaniu jest test VZR1800 i opinie sa podobne jak w tescie tego motocykla w SM czyli wszystko super poza niskim przeswitem.
I te testy pokrywaja sie z moim doswiadczeniem na tym motocyklu :wink:
Takze bez urazy Aiho ale wg mnie nie umiesz jezdzic a takze ocenic jakie motocykl ma wady czy zalety.A to ze jezdzilo Ci sie dobrze na slabych,bulwarowych motocyklach swiadczy tylko o tym ze uzywasz motocykla do spokojnej,kontemplacyjnej jazdy i nic poza tym :wink:
YELLOW

Post autor: YELLOW »

no to tylko pozazdroscic ( w dobrym slowa znaczeni) idzie mi
pozdro
Aiho

Re.

Post autor: Aiho »

Jasne gdziekolwiek zle mowia o Suzuki, znakiem tego sa sponsorowani przez Y... jednoślad. Ludzie....please troszke dystansu i loozu...
Perun
The Real One
The Real One
Posty: 111
Rejestracja: wt, 23 lis 2004, 20:16
Województwo: zachodniopomorskie
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Perun »

Aiho, czy byłbyś uprzejmy napisać coś więcej o swych odczuciach? Ile już posiadasz 1800, ile na nim przejechałeś kilometrów, czy jeździłeś na dłuuuugie trasy czy raczej takie do 50 km, co masz na myśli że nie skręca i nie hamuje, jak tym się manewruje? Nie odczytuj tego jako wredne wypytywanie, tylko jako prośbę człowieka zainteresowanego odczuciami kogoś kto jeździ 1800 na codzień. Bardzo mi zależy na twej opinii, nawet jeśli będzie ona krytyczna, ale z uzasadnieniem, bym mógł sobie to ułożyć w głowie.
Niechaj w bakach nigdy nie zabraknie nam paliwa, a kobiety nasze i nie nasze zawsze będą skore ;)
Gixxer

Re: Re.

Post autor: Gixxer »

Aiho pisze:Jasne gdziekolwiek zle mowia o Suzuki, znakiem tego sa sponsorowani przez Y... jednoślad. Ludzie....please troszke dystansu i loozu...
Mylisz sie a co do Jednosladu to wszyscy wiedza ze trzymia strone Y... jednoślad tak jak Swiat motocykli strone B.....jednoślad :wink:
Nie bede sie zaglebial w to skad o tym wiem a Wy wcale nie musicie mi wierzyc :wink:
snajper
Moderator
Moderator
Posty: 3026
Rejestracja: pt, 5 lis 2004, 20:04
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Siemianowice Sl.Przełajka
Polubił posty: 26
Otrzymane Polubienia: 44

Post autor: snajper »

Witam
Widzisz Aiho co narobiłeś,ja tu nieśmiało chciałem się pochwalic tym co niedługo będę miał a tu proszę .Ale też rozmawialiśmy w ubiegłym roku na rynku w Koziegłowach o zakupieniu przeze mnie 1800 to powiedziałes ,że masz namiary na gościa w Niemczech co je sprowadza , i będzie mnie to kosztować 10tys. mniej.To co Cukier przeszedł ze swoim moto to jest m.inn. efekt że kupuje u polskiego dilera i dodatkowo w umowie napisane że na wszystko mam stały rabat 10 %.
Jesze raz dzięki wielkie za wyrazy wsparcia i w związku z powyższym mój najbliższy post będzie z Afryki,tam jest dużo cieplej.
ODPOWIEDZ