Pierwsze śmiganko w tym roku

Dział dla Braci z województwa mazowieckiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: Shenson

o-Piotrek-o

Pierwsze śmiganko w tym roku

Post autor: o-Piotrek-o »

Dzisiaj Grupa Klembowska wyruszyła na pierwsze w tym roku śmiganko po okolicy(szkoda tylko że bez Kudłatego i jego B12). Pierwsze a zarazem ostatnie dla mojej ziejacej ogniem Suzi ponieważ po jeżdzie przyjechał klient i mój GSX zmienił właściciela(odjechał). Śmigało sie piii. Agujowi dobrze poszło i pierwszy raz pożądnie zorgrzał swojego Gs-a.Było super. Pozdrowienia dla wszystkich BS.
aguj

Post autor: aguj »

z kudlatym to tak nie zupelnie zabraklo
gdy twój GSX odjechal :(
razem z nim wybralem sie na mala powtórke po okolicy
wiec cala czwórka zaczela sezon w Klembowi :D
Ostatnio zmieniony sob, 3 mar 2007, 18:46 przez aguj, łącznie zmieniany 1 raz.
Kudlaty

Post autor: Kudlaty »

Bardzo fajnie panowie że wyjechaliście wkońcu na ulice , ja też dzis troszke polatałem :) . Mam nadzieje Piotrek że szybko zdobędziesz nowy sprzencik i będzie on miał conajmniej litr .

Ps. Jak będziece latać to ja proponuje dzwonic :twisted:
aguj

Post autor: aguj »

a tak wogóle o-Piotrek-o to musisz teraz zmienic
ksywke na tylko Piotrek (bez dwóch kólek) :wazup:
KrzYsiO
The Real One
The Real One
Posty: 376
Rejestracja: pn, 26 gru 2005, 15:11
Województwo: łódzkie
Lokalizacja: Łowicz

Re: Pierwsze śmiganko w tym roku

Post autor: KrzYsiO »

o-Piotrek-o pisze:Pierwsze a zarazem ostatnie dla mojej ziejacej ogniem Suzi ponieważ po jeżdzie przyjechał klient i mój GSX zmienił właściciela(odjechał).
moj B12 tez dzis zmienil wlascicela po powrocie z przejazdzki.

pozdro
CB400F ,CB1 ,XV500 ,CB750C ,GSF1200S ,X11 ,VT1100 ,x11,R1100s,V-raptor-serce suzuki
http://www.bikepics.com/members/krzysiofm/
JarekNF

Post autor: JarekNF »

a co to kur..... jakieś forum klembowskie :D :D

Ps. Zły bo chory :evil:
Kudlaty

Post autor: Kudlaty »

Jarek to nie Klembowskie forum , tylko widać kto w mazowieckim zaczoł sezon :) . Poprostu mafijny skłoa z pod Wołomnia gotowy, zaczoł latać i tak trzymać panowie . A ty Jareczku olej katarek i dawaj z nami :)
Jos.
BS Brother
BS Brother
Posty: 1486
Rejestracja: wt, 18 kwie 2006, 12:51
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa / Gostynin

Post autor: Jos. »

Gostynin (reprezentowany przez mnie podczas weekendu) też się odmeldowuje, że w sobotę pierwsze tegoroczne śmiganko zaliczył :D

Tak sobie pomyślałam, że kiedyś bracia z okolic stołecznych mogą zrobić sobie mały wypad w okolice płocko-gostynińskie... Mamy tu duzo ładnych terenow...
LS 650'93 > SV 650s'06 > chwilowy urlop motocyklowy

josss@gazeta.pl
qgel
BS Brother
BS Brother
Posty: 5333
Rejestracja: ndz, 20 lis 2005, 18:46
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: WARSZAWA
Polubił posty: 5

Post autor: qgel »

Jos. pisze: Tak sobie pomyślałam, że kiedyś bracia z okolic stołecznych mogą zrobić sobie mały wypad w okolice płocko-gostynińskie... Mamy tu duzo ładnych terenow...
Eeee ! chyba ktoś nas zaprasza ? :D hehe, chyba trzeba szykować maszyny nasze :D
LS 650 Savage`91 ---> GSR600K7 ---> Diablo(GSR600 K6) ---> Rebel 500
tel. 603775119
qgel@wp.pl
A RH+
Zygzak
Śmigający inaczej...
Posty: 397
Rejestracja: pt, 8 gru 2006, 10:30
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Zygzak »

Nooo, w sumie nietaktem było by nie skorzystać :wink: :moto:

Pozdrawiam. Zygzak~~
Jos.
BS Brother
BS Brother
Posty: 1486
Rejestracja: wt, 18 kwie 2006, 12:51
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa / Gostynin

Post autor: Jos. »

Szybuj Qgel Savazke, szykuj !! :)
No oczywiscie, ze zapraszam do nawiedzenia moich rodzinnych stron. Tylko moze tak jak juz zrobi sie cieplej... zgarnie sie troche plockich motonitow i pokazemy Wam najciekawsze okoliczne miejsca :)
LS 650'93 > SV 650s'06 > chwilowy urlop motocyklowy

josss@gazeta.pl
kzabor

Post autor: kzabor »

Jos. pisze: Tak sobie pomyślałam, że kiedyś bracia z okolic stołecznych mogą zrobić sobie mały wypad w okolice płocko-gostynińskie... Mamy tu duzo ładnych terenow...
Mogę poprowadzić grupę w swoje rodzime strony :D
Zygzak
Śmigający inaczej...
Posty: 397
Rejestracja: pt, 8 gru 2006, 10:30
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Zygzak »

Qgel Wesołą ma chyba po drodze, to od Ursynowa/Centrum już by trzech było :moto: (na razie :wink: ). Początek zachecający. Na taką "słoneczną jedniodnióweczkę" :slonko: chętnie się piszę :lol: i Dzięki Jos. za zaproszonko :okularnik:

Pozdrawiam. Zygzak~~
Jos.
BS Brother
BS Brother
Posty: 1486
Rejestracja: wt, 18 kwie 2006, 12:51
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa / Gostynin

Post autor: Jos. »

Zygzak, prosze mi tu nie dziekowac, tylko brac kzabora za przewodnika i przyjechac w moje strony !! :mexico: Tylko dajcie wczesniej znac, ze sie wybieracie, bo kursuje miedzy kilkoma miastami w roku akademickim i wolalabym byc, jak juz sie zdecydujecie i jako ze to ja zapraszam ;) 8)
LS 650'93 > SV 650s'06 > chwilowy urlop motocyklowy

josss@gazeta.pl
JarekNF

Post autor: JarekNF »

Oj Jos kusisz los :D Ale jak tak bardzo chcesz, to nas zapraszać dwa razy nie trzeba, jeden dzień ciepełka i jesteśmy u ciebie. Tylko kto nam moto później do domu przyprowadzi :twisted:

Ps. Emil na pare moto chyba nie da rady :evil:
Zablokowany