POMOCY!! Układ zasilania

Tutaj możecie znaleźć lub podzielić się opiniami na temat motocykli z klasy On Road, a także zapytać się innych użytkowników w sprawie dręczącego Was problemu...

Moderator: bohas

stypek

POMOCY!! Układ zasilania

Post autor: stypek »

Witam wszystkich, oto mój problem: ze zbiornika do filtra paliwa niechce lecieć paliwo, normalnie gdy odepne ten wężyk co leci do filtra od kranika to paliwo cieknie a gdy tylko podłanczam pod filtr to nieleci i filtr jest ciągle pusty, normalnie gdy strzykawką naleje do filtru paliwa to jest OK motocykl pali bez problemu a gdy tylko podłącze zbiornik paliwa to niechce leciec paliwo, zdejmowałem korek zbiornika paliwa sprawdzałem wężyk i ciągle to samo moj motocykl to Suzuki GSX 550
romi69

Post autor: romi69 »

standard człowieku, wężyk nie ma szans sie odpowietrzyć przez filtr no bo i jak powietrze ma sie wydostać do góry ? na dół nie pójdzie bo nie lubi... :D ...poza tym jak masz gaźniki pełne paliwa to pływak zamyka zaworek i tyle...

wywal filtr i juz, ja miałem to samo, czasami wystarczy zalać filtr paliwem i jest spox, ale standardowy filtr który masz w kraniku wystarcza w zupełności... no chyba że masz gnój w zbiorniku...

pozdro
ODPOWIEDZ