Jeszcze sezon nie zaczął się na dobre a ja już po glebie

Dział dla Braci z województwa kujawsko-pomorskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: KROPEK

ODPOWIEDZ
TomekGSXF

Jeszcze sezon nie zaczął się na dobre a ja już po glebie

Post autor: TomekGSXF »

Wczoraj wieczorkiem zaliczyłem glebę tuż przed własną chatą.
Wpadłem w koleinę po ciężarówce i nie udało mi się wyjść z tego bez szwanku. Owiewka do klejenia i malowania.
Mam namiary na spawacza plastików i lakiernika ale nie mam pojęcia skąd wytrzasnąć naklejkę na owiewkę. Jeśli wiecie gdzie można taką dostać to proszę o pomoc w tej sprawie.
Bolo
BS Brother
BS Brother
Posty: 1378
Rejestracja: czw, 26 sty 2006, 20:47
Województwo: opolskie
Lokalizacja: Krapkowice

Post autor: Bolo »

witaj no przykra sprawa z glebą, ważne że cały jesteś, moto napewno szybko zrobisz , a naklejki masz tu http://moto.allegro.pl/item172500736_su ... 30_cm.html

pozdrawiam
gg 2883934
Bandit 650s+Leo Vince SBK Evolution II sprzedany, CZARNA PADLINA :)sprzedana ciekawe co teraz ...
BMX, Over the Top, Merida Crossway 100 D...:) Pozdrawiam
TomekGSXF

Post autor: TomekGSXF »

Dzięki za linka do naklejek ale nie takie potrzebuje.
Zajcew

Post autor: Zajcew »

KROPEK
Moderator
Moderator
Posty: 6448
Rejestracja: ndz, 7 lis 2004, 14:06
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Kozielec gm. Dobrcz
Polubił posty: 17
Otrzymane Polubienia: 22

Post autor: KROPEK »

Napisz lepiej czy cały jesteś, a nie o naklejki :shock: się już pytasz !! Bez naklejek też aligancko będzie wyglądać !!
Pozdro
Po całej gamie szybkich Suzuki przyszedł czas na moto dla starszego pana 🥸
B.....jednoślad R1250GS Triple Black
512 272 500
TomekGSXF

Post autor: TomekGSXF »

Kropek calutki jestem.Troche się poobijałem.Normalka biodro , bark i kolano.Będę żył.
Maszyna:)
BS Brother
BS Brother
Posty: 398
Rejestracja: pt, 26 maja 2006, 02:29
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Post autor: Maszyna:) »

To dobrze że z małymi obrażeniami z tego wyszedłeś. Sezon się dopiero zaczyna to i przypomnieć sobie trzeba dobrze, że mamy takie a nie inne drogi i powoli zaczynać śmiganie po przerwie.
GS 500F-->"przerobiony"-->GS 500E--->GSF650SA Bandit

tel.607274842
http://www.adwokat-pikulik.pl - porady prawne, sporządzanie pism, odszkodowania, reprezentacja przed sądami.
Jos.
BS Brother
BS Brother
Posty: 1486
Rejestracja: wt, 18 kwie 2006, 12:51
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa / Gostynin

Post autor: Jos. »

Tomek, dobrze ze to nie bylo gdzies na drodze szybkiego ruchu i ze wszystko jest z Toba ok:)

No coz, glebe tegoroczna mam juz za soba (jak zwykle piach, a do tego bloto i zimne oponki), a siniaki trzymaja sie juz drugi tydzien. Uwazajcie na siebie, bo nawierzchnia teraz jest zdradziecka!

BTW Jesli zrobi sie cieplej, to zapraszam w moje rodzime okolice :) Juz Braciszkowie z Wawy sie zapowiedzieli (bez ustalania konkretow), wiec jak juz cos bedzie pewne, to dam znac :)
LS 650'93 > SV 650s'06 > chwilowy urlop motocyklowy

josss@gazeta.pl
TomekGSXF

Post autor: TomekGSXF »

Ja zawsze ma kupe szczęścia jeśli chodzi o obrażenia powypadkowe.To moja 4 gleba i nic mi nie jest.Jak to mówią głupi ma zawsze szczęscie.
Owiewka już poklejona i lakierek dobrany więc malowanie na dniach i suzi bedzie jak nowa.Najlepsze jest to że wczoraj droga na której się wyłożyłem została naprawiona czyli przyjechały spychacze i walec i wygładzili to na czym ja się przejechałem.
prymek

Post autor: prymek »

Jak mialem szlifa to owiewke kleil i lakierowal Gruby i naklejki tez skads zalatwial-wiec sobie zadzwon do niego i popytaj http://www.japanbike.pl/kontakt.html
pzdr
prymek
TomekGSXF

Post autor: TomekGSXF »

Dzieki Prymek za info. Owiewka już sie maluje a naklejki jak mi nie dorobią w firmie reklamowej to wtedy zadzwonię do Wojtka. :D
ODPOWIEDZ