Czy az taka róznica w jakości paliwa ??:|

Tutaj możecie znaleźć lub podzielić się opiniami na temat motocykli z klasy On Road, a także zapytać się innych użytkowników w sprawie dręczącego Was problemu...

Moderator: bohas

Alucard

Czy az taka róznica w jakości paliwa ??:|

Post autor: Alucard »

Witam czy moze być az taka duza róznica w jakości paliwa gdy zatankowalem na Petrochemi to rozpędzałem Mojega gs500 do 180KMH+ na jakiś CPNIE tylko 160 i pojawiło sie głośne spalanie stukowe a raz jak na SHELU To Grabo rozpędził sie do 195KMH !! mowa oczywiście o PB95 Wiec jak to jest ? :shock:
KROPEK
Moderator
Moderator
Posty: 6432
Rejestracja: ndz, 7 lis 2004, 14:06
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Kozielec gm. Dobrcz
Polubił posty: 17
Otrzymane Polubienia: 18

Post autor: KROPEK »

Witam!
Z jakością paliwa jest dokładnie tak jak z twoimi osiągami :twisted: po prostu jest różna, a tak na marginesie te najwyższe osiągi to może z górki było :-)!!
Pozdrawiam
Po całej gamie szybkich Suzuki przyszedł czas na moto dla starszego pana 🥸
B.....jednoślad R1250GS Triple Black
512 272 500
Alucard

Post autor: Alucard »

NIe zadnej górki 8) pas lotniczy na ostrowach okolo 3km długości k.Częstochowy 8)
Wonder

Post autor: Wonder »

Kiedy uderzamy na ostrowy pokręcić jakies akrobacje ? mnie sie już moje sprzęgło znudziło to mozna sobie pokicać na kole :twisted:
grabo
BS Brother
BS Brother
Posty: 261
Rejestracja: śr, 24 lis 2004, 12:32
Województwo: -
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: grabo »

jak kupie cos szybszego to mozemy pokrecic :twisted:

a co do alucarda gs'a to jak babcie kocham 195 KM/h i sam byłem pod wielkim podziwem ten niemiec chyba zmienil wałki na ostrzejsze :twisted:
pozdro
-->3/4<--

"Jeden z prototypów Boga.
Mutant który nigdy nie wszedł do masowej produkcji.
Zbyt pokręcony, by żyć, zbyt rzadki by umrzeć"
kom:510106375
nowy gg 5992462

[IMG]http://images31.fotosik.pl/360/793b4ae4a36545f1.jpg[/IMG]
bart

Post autor: bart »

Moim zdaniem roznica w paliwie napewno jest ale mala i niepowinna az tak wplywac na twoje moto. Predzej moze to tez byc spowodowane warunkami atmosferycznymi, gestoscia i wilgotnascia powietrza... pozdrawiam!!
ODPOWIEDZ