EXPO 2007

Dział dla Braci z województwa mazowieckiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: Shenson

Doris

Post autor: Doris »

My coprawda na expo nie weszlismy bo pod wejsciem spotkalismy Emila z prpozycja wspolnego smigniecia nad Zegrze :P traska konstancin zegrze bardzo przyjemna, tylko troszke zatloczona :wink: pogoda dopisala. dzieki wszystkim za dzisiejszy wypad :!: :!: :P
no i Evild - prawie zapomnialam-dzieki za siedzonko !!
Ostatnio zmieniony sob, 24 mar 2007, 21:23 przez Doris, łącznie zmieniany 1 raz.
GWIZDEK

Post autor: GWIZDEK »

hej
a ja wszedłem .......... ale zamiast oglądać i podziwiać hostessy no i motory oczywiśce :D ............. myślałem o śmiganiu ........... więc szybko obleciałem co było ........ i na parking ........

Troche sobie pojeździliśmy ......... Nad Zegrze przez Konstancin ....

kurczaki .............. albo ja za spokojnie jeżdżę albo mam za słaby motorek hmmm ......
ale nad Zegrze, odziwo dojechałem pierwszy, mimo że zostałem gdzieś z tyłu od razu na starcie ........... niezłe skróty się zna hehhe

dobrze było się spotkać i razem polatać
możę jutro będzie powtórka .............
jak pogoda dopisze ................ na pewno pojadę znowu nad zalew popatrzeć jak surferzy śmigają

hej
kolas
Strzelający z Rury
Posty: 986
Rejestracja: pt, 19 sie 2005, 19:42
Województwo: -
Lokalizacja: Warszawa-Włochy

Post autor: kolas »

Na wstepie: Wielkie dzieki EvilD za podarunek :beer:

smiganko super, gixxera idzie jak zla :boje_sie: , szkoda ze taki wiatr byl i korki, ale i tak bylo super.

do nastepnego razu :!:
Komarek,TransAlp,BANDIT 1200, GSX-R 1000, 1/2 Burgman 400
Albo GSX-R ... albo NIC!!!! <<< chwilowo nie działa ;)
KTM 990 Adventure
http://www.bikepics.com/members/kolasGSXR/
kom: 796-272-069

https://www.facebook.com/wPogoniZaNaszymiMarzeniami
Zygzak
Śmigający inaczej...
Posty: 397
Rejestracja: pt, 8 gru 2006, 10:30
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Zygzak »

Bardzo miło było poznać Liderów Mazowsza - czas z resztą najwyższy ;). W prawdzie nie dotrzymałem Wam towarzystwa do końca, ale wszystko da się nadrobić :beer: Jeśli o Expo chodzi, to jedynie występ tych "starych gejów" mnie zniesmaczył.......ale ADU chyba się chopaki podobały :lol:. A jednemu to nawet ptak skrzydełko wystawił :luf:

Pozdrawiam. Zygzak~~
EvilD
Strzelający z Rury
Posty: 819
Rejestracja: ndz, 5 cze 2005, 20:09
Województwo: -
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: EvilD »

kolas pisze:Na wstepie: Wielkie dzieki EvilD za podarunek :beer:
Trzymam cie za to piwo, hahahah :)
<----. Ból trwa chwile, chwała jest na wieki.
<----|========================
<----'
Antoni
Śmigająca po niebiańskich trasach
Posty: 683
Rejestracja: pt, 28 paź 2005, 08:54
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Antoni »

Warunki do ogladania o niebo lepsze od tych na Torwarze.

Wycieczka po, Super! :D
pozdrawiam,
Antoni
GSX-R 1000 K5
Loser

Post autor: Loser »

Czy ktos ma i chcialby udostepnic nieco fot do publikacji na http://www.moto.wp.pl ? Prosze o info. Chetnie bym je zamiescil.
rookie

Post autor: rookie »

dzisiaj (niedziela) bylem na spokojniej. ludzi ciut mniej, choc ok. 13 zaczeli sie zjezdzac z rodzinami :)

moja druga polowka chyba coraz bardziej sie przekonuje do moto.
kurtka juz wybrana. ufff dobrze, ze nie lubi rozu bo chyba bym sie z nia musial rozstac :)

szkoda, ze wczoraj nie moglem sie z Wami kopsnac do konca, ale co sie odwlecze to nie uciecze.

do nastepnego


rookie
JarekNF

Post autor: JarekNF »

figer pisze:Bylem, widzialem :)
Niestety na K7 nie siedzialem :(
A ja wracając z targów zatrzymałem sie u Jaskłowskiego, a tam K7 stoi i w dodatku mówią mi że na mnie czeka :D :D
adu
BS Brother
BS Brother
Posty: 1628
Rejestracja: czw, 2 lut 2006, 01:10
Województwo: łódzkie
Lokalizacja: Opoczno

Post autor: adu »

Ja i owszem byłam, widziałam, ale bardziej chyba byłam zaaferowana myślą o jeździe niż przywiązywaniu wagi do wystawy :D
Dzięki Wam Bracia i Siostry za wspólny wypad! I ten sobotni i ten niedzielny! :)
J... mustangówka 50, XF650 Freewind, K... ER-6F, GSX-R 1000, B... F700GS, GSR600, GSR750, B... R Nine T
ODPOWIEDZ