Bandit 1250 - Bandit 1200 ?

Tutaj możecie znaleźć lub podzielić się opiniami na temat motocykli z klasy On Road, a także zapytać się innych użytkowników w sprawie dręczącego Was problemu...

Moderator: bohas

Aiho

Bandit 1250 - Bandit 1200 ?

Post autor: Aiho »

Mam pytanie do drogich braci, czy Waszym zdaniem warto doplacac 6000 zl by powozic Bandita 1250 . Czy wtrysk oraz rocznik jest wart tej doplaty??
ADIS

Post autor: ADIS »

Czytałem w marcowym wydaniu MOTOCYKLA recenzję nowego B12. Zmiany w zasadzie głównie w chłodzeniu i momencie obrotowym. Moc identyczna. Moment 115 Nm uzyskuje juz od 3500 obr/min, ale jak piszą wykres jest dalej płaski do 6000 obr/min :( . Na pewno jest bardziej ekologiczny, w końcu norma euro 3. Ponoć bardziej mułowaty od 180 km/h ....ale to opinia testujacego. Bałbym sie jednak Tobie doradzać....mam jeszcze małem doświadczenie z moim B12.
Jednak moim zdaniem, warto poczekać az zaczną śmigać nowe B12 i wówczas się zobaczy co inzynierowie z dalekiego wschodu "sknocili" przy okazji modernizowania starego BANDZIORA :lol:

Pozdr
Jacek
Moderator
Moderator
Posty: 1717
Rejestracja: ndz, 5 lis 2006, 20:13
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Jacek »

W tym artykule moc podana była z katalogu i to chyba niemieckiego. 98KM.
To nie jest prawda. Niemcy podają taką moc bo ponoć jest to uwarunkowane ichniejszymi przepisami. Ten artyków wogóle był jakiś "lamerski". Ale może to tylko moje odczucie. Mój B12 ma 111KM i to ta kole. Z przeróbek tylko wybebeszony tłumik. Mam wykres z hamowni. Moment 112NM.

Ja bym dopłacił te kilka tysiaków.
1. Brak ssania. Odpalasz i jedziesz.
2. Jazda na zimnym silniku - mozliwa.
3. Nie zalejesz świec itp.
4. Nic nie trzeba co chwilę synchronizować regulować i poprawiać.
5. Korzystna cena przy odsprzedaży - nowy model.
6. Więcej LANSU :)

Ciekaw jestem i czekam na opinie nowych kierowników nowego B12. Może ktoś pokusi się o pomiar na hamowni.

Jacek
RM-Z 250 + GM500
tel. 502 341 006
Aiho

Post autor: Aiho »

Dziekuje za Wasze uwagi.
Jacek
Moderator
Moderator
Posty: 1717
Rejestracja: ndz, 5 lis 2006, 20:13
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Jacek »

Bolo. Mój Bandit też ma w papierach 98KM. Jednak normalnie ma więcej. Ja się chcę dowoedzieć ile ma naprawdę nowy B12. Czy jest zblokowany czy to tylko "marketing".

Co do jazdy na ssaniu. Można jeżdzić na zimnym silniku i nie powinno się nic stać. Na pewno nic się nie stanie jak kierownik nie będzie przeginał z obrotami. Po to jest ssanie automatyczne aby wyeliminować błędy kierowcy w dawkowaniu paliwa. Dlatego napisałem ilronicznie że na automatycznym ssaniu jazda jest możliwa. Na ręcznym też ale nie należy to do przyjemności.

POzdrawiam i bezpiecznej niedzieli życzę bo ma być 15 stopni i full słońce.

Jacek
RM-Z 250 + GM500
tel. 502 341 006
GrudiLee

Post autor: GrudiLee »

Tak,

kup 1250, jest wypas
Zygzak
Śmigający inaczej...
Posty: 397
Rejestracja: pt, 8 gru 2006, 10:30
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Zygzak »

Rocznik, dla mnie bynajmniej znaczenia nie ma. Ale wtrysk - ogromne!!! Dopłać i nie zadawaj głupich pytań.

Pozdrtawiam. Zygzak~~
Aiho

Wybralem....

Post autor: Aiho »

Ale pewnie dostanie mi sie, bo kupilem :oops: Fz-1
KROPEK
Moderator
Moderator
Posty: 6448
Rejestracja: ndz, 7 lis 2004, 14:06
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Kozielec gm. Dobrcz
Polubił posty: 17
Otrzymane Polubienia: 22

Post autor: KROPEK »

No to sobie pogadaliśmy :shock: !!
Po całej gamie szybkich Suzuki przyszedł czas na moto dla starszego pana 🥸
B.....jednoślad R1250GS Triple Black
512 272 500
Zablokowany