Najazd Pomorza na Kuj. Pom. :-) !!

Dział dla Braci z województwa kujawsko-pomorskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: KROPEK

KROPEK
Moderator
Moderator
Posty: 6432
Rejestracja: ndz, 7 lis 2004, 14:06
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Kozielec gm. Dobrcz
Polubił posty: 17
Otrzymane Polubienia: 18

Najazd Pomorza na Kuj. Pom. :-) !!

Post autor: KROPEK »

Uwaga Uwaga !
Ogłaszam powszechną mobilizację na dzień 01.04. każdy mężczyzna i kobieta z uprawnieniami chwyta za dzidę aby powstrzymać najazd Pomorzan przejąć i poprowadzić po naszych terenach w liczbie większej niż 1 motocykl :twisted: !! Mam nadzieję, że tym razem wszyscy staną na wysokości zadania :shock: !! Przyjmiemy gości i polecimy z nimi do Toronto potem powrót na pas pod Koronowo obadać czy rzeczywiście da się tam cyknąć 300 i na karkówę do Stopki. Na koniec odprowadzimy naszych gości w rejon Grudziądza. Taki jest wstępny prowizoryczny plan lepsze propozycje będą brane pod uwagę podczas wspólnego wypadu. Godzina spotkania do ustalenia miejsce spotkania stacja Orlenu na Wyszyńskiego przy wylocie na Gdańsk! Uf napisałem wreszcie :twisted: !!
No to czekam na zgłoszenia!!
pozdro :angry_smile:
Po całej gamie szybkich Suzuki przyszedł czas na moto dla starszego pana 🥸
B.....jednoślad R1250GS Triple Black
512 272 500
johnn

Post autor: johnn »

Jest jak najbardziej za. Z tego co wiem 1 kwietnia mam wolne i postaram się być. To chyba będzie mój pierwszy raz.
Bidziu
Po drugiej stronie Mocy
Po drugiej stronie Mocy
Posty: 638
Rejestracja: pt, 6 maja 2005, 15:05
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: Bidziu »

Ja niestety pracuje do ok 14.00 i tego raczej zmienić się nie da, ale jak jeszcze zdąże to dojade choćby do stopki!! Zawsze coś musi stanąć na przeszkodzie!! No cóż, obyście dłuuugo jeździli i zwiedzali nasze rejony to moze zdąze!!
Pozdrawiam!
kom. 796 090 896


GMINA
Grass

Post autor: Grass »

Dobra - lecicie przez Toronto, to tak jakby dało radę do niedzielnego poranka określić ostatecznie mniej więcej o której brygada ma zamiar na chwilkę stawić się w T. - byłabym wdzięczna. Wylot na Gdańsk z Bydzi - ok, ale może dajcie jeszcze znać, od której strony też ostatecznie "wlecicie" ;)
Sprawdzę, czy Starówka powoli się robi "letnio-ogródkowa" i czy będzie możliwość postawienia 2oo na widoku. Niestety, Stary Rynek obwarowany przez municypalnych, ale poszuka się najwyżej innego dogodnego miejsca do zaparkowania :)


pozdrawiam
Mar
BS Brother
BS Brother
Posty: 1880
Rejestracja: śr, 1 mar 2006, 12:57
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Wawa ale w sercu Pomorskie

Post autor: Mar »

Siostry i Braci z Kujawsko-Pomorskiego zapewniam, ze stawimy sie na stacji Orlenu na wjezdzie do Bydzi okolo 11:30 maks 12:00.
Adam

Life is too short to be bored
GS500F ---> sprzedany
SV1000S K4
S1200
tel. 602 536 440
johnn

Post autor: johnn »

Niestety :( nie mogę podjechać. Znowu praca. A już myślałem, troche pośmigam, a tu lipa. Miłego gazowania.
KROPEK
Moderator
Moderator
Posty: 6432
Rejestracja: ndz, 7 lis 2004, 14:06
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Kozielec gm. Dobrcz
Polubił posty: 17
Otrzymane Polubienia: 18

Post autor: KROPEK »

Nie bój nic John będzie jeszcze okazja !! No i w związku z zapewnieniem Mara o godzinie przylotu Bydgoszcz melduje się 11:20 już zatankowana :twisted: na Orlenie !!
Po całej gamie szybkich Suzuki przyszedł czas na moto dla starszego pana 🥸
B.....jednoślad R1250GS Triple Black
512 272 500
Darek
Śmigający inaczej...
Posty: 309
Rejestracja: wt, 15 lut 2005, 13:29
Województwo: świat i okolice
Lokalizacja: Grimstad

Post autor: Darek »

Nie mogie jechac , bóg tak chciał (czytaj żona).
XJR 1300 na ohlinsah
RaaF
BS Brother
BS Brother
Posty: 324
Rejestracja: śr, 31 maja 2006, 09:00
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Choceń

Post autor: RaaF »

o której i gdzie spotkamy się w Toruniu?
BURGMAN AN650AZ L5 (YKV), GSX-S1000 M4 (YSF)
Grass

Post autor: Grass »

W takim razie ok. 12.00 ktoś z nas, czyli albo ja, albo luigi_m, albo oboje (bo więcej teraz mobilnych w Torontowie z BS nie ma :( ) będzie/my czekać na stacji BP zaraz przy wjeździe do T. po prawej stronie (bo chyba obwodnicą z B. nie lecicie, tylko od Fordonu? zresztą, fakt, była mowa o tym dzisiaj). Najpewniej będzie zaparkować na strzeżonym na Bulwarze nad Wisłą, pod mostem, w końcu to już Stare Miasto. Kilka ogródków letnich jesst już, tak więc Kropek - Stary Rynek Twój :twisted:
Miłego śmigania przedpołudniowego tym znad morza


pozdrawiam
RaaF
BS Brother
BS Brother
Posty: 324
Rejestracja: śr, 31 maja 2006, 09:00
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Choceń

Post autor: RaaF »

w takim razie ja z kolegą na HD (o ile sie nie rozmyśli) przyjedziemy z tym że bedziemy ok. 12.30-13 więc prosto na bulwary i bedziemy was szukać
BURGMAN AN650AZ L5 (YKV), GSX-S1000 M4 (YSF)
Mar
BS Brother
BS Brother
Posty: 1880
Rejestracja: śr, 1 mar 2006, 12:57
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Wawa ale w sercu Pomorskie

Post autor: Mar »

Serdecznie dziekuje ekipie z Kujawsko-Pomorskiego za wspolne smiganie i za to ze w takim iscie spacerowym tempie zjezdzilismy prawie cale wojewodztwo. :twisted: :twisted: :twisted: Oby wiecej takich wspolnych wypadow. :twisted: :twisted:

Droga powrotna minela prawie bez przygod, ale na szczescie nic zlego sie niestalo tylko skonczylo sie na strachu.
Adam

Life is too short to be bored
GS500F ---> sprzedany
SV1000S K4
S1200
tel. 602 536 440
KROPEK
Moderator
Moderator
Posty: 6432
Rejestracja: ndz, 7 lis 2004, 14:06
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Kozielec gm. Dobrcz
Polubił posty: 17
Otrzymane Polubienia: 18

Post autor: KROPEK »

Dzięki wielkie wszystkim !! Było tak, jakby to mini rozpoczęcie sezonu było :twisted: troszkę maszyn gościnnie u nas wystąpiło ale za to jak wjechaliśmy do Toronto na Bulwar to ludziom szczeny opadały na widok takiej kawalerii :twisted:. Nie no było super!!
PS
Poproszę fotki jeżeli ktoś cóś zrobił, z góry dzięki.
Po całej gamie szybkich Suzuki przyszedł czas na moto dla starszego pana 🥸
B.....jednoślad R1250GS Triple Black
512 272 500
luigi_m
Śmigający po niebiańskich trasach
Posty: 105
Rejestracja: sob, 21 paź 2006, 20:03
Województwo: -
Lokalizacja: ...już nie Toruń, ale blisko...
Kontakt:

Post autor: luigi_m »

Nie no, jestem dumny, że mogłem takie doborowe towarzystwo przeprowadzić przez naszą "wieś" :wink: Przekonałem się, że potrzebuje czegoś mocniejszego :lol: A na bulwarach faktycznie ludziom szczęki opadły :wink:
Następnym razem zapraszamy też na zwiedzanie ... sporo się pozmieniało w tym "mieście".

P.S. Kropek ... my mamy do pogadania, Grass nie załatwiona, lepki nie przekazane ... nie ma wyjścia, albo my jedziemy do Was, albo Wy do nas :)
Jak to ktoś kiedyś mi powiedział ... "dziwkowaty" Bandit 600N
Grass

Post autor: Grass »

Nie, no luigi_m bez przessady, z tym załatwianiem to nie jest tak źle :D ale fakt, nie udało się przez szatańskie tempo organizacyjne nic nagrać ani zobaczyć. To znaczy dane mi było po zjechaniu na Bulwar do (przez chwilę) pomyłkowej trasy - nie pokażę palcem przez kogo :wink: - zapoznać się z kaskami BS i dalej nie wiem, kto jest kto :evil: Ale w końcu to nie kółko szachowe i tempo musi być 8) Miło, że pomorsskie zadowolenie z niedzielnej trasy wyraża.

A do Bydzi to problem? Żaden. W tygodniu się skoczy na pięć minut.



pozdrawiam
Zablokowany