09.04.2007 - Lany Poniedziałek na moto - Kazimierz?

Dział dla Braci z województwa mazowieckiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: Shenson

adu
BS Brother
BS Brother
Posty: 1628
Rejestracja: czw, 2 lut 2006, 01:10
Województwo: łódzkie
Lokalizacja: Opoczno

09.04.2007 - Lany Poniedziałek na moto - Kazimierz?

Post autor: adu »

Wysuwam propozycję wypadu motocyklowego w poniedziałek. Co Wy na to?
Jeśli pogoda by dopisała, to może jakiś Kazimierz?
Mar się jeszcze zadeklarował, że właśnie w poniedziałek będzie wracał na moto z Gdańska do Warszawy. Może by się gdzieś spotkać np. w połowie drogi??????
Czekam na odzew
Pozdrawiam
Ada :)
J... mustangówka 50, XF650 Freewind, K... ER-6F, GSX-R 1000, B... F700GS, GSR600, GSR750, B... R Nine T
Emil
Moderator
Moderator
Posty: 4281
Rejestracja: pt, 13 sty 2006, 23:18
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa/okolice ("na wschód, tam gdzie cywilizacja")
Polubił posty: 3
Otrzymane Polubienia: 9

Post autor: Emil »

a moze by tak - jak wczoraj z Kudlatym rozmawialismy i patrzylismy na mape to jak nie liczylismy to nam w polowie drogi wypadala malowniczo polozona (i "w ogole" :D ) miejscowosc Wyszogrod, pod ktora (wg Kudlatego) znajduje sporo atrakcji turystycznych zwanych potocznie winklami :wink:

EDIT: tylko z ta pogoda sie cos szpece nie moga zdecydowac, bo teraz w poniedzialek przewiduja nie okolice 20 a 13-15*C, to tak srednio jesli chodzi o zwiedzanie atrakcji Wyszogrodu :? (jesli by to bylo faktycznie okolice 15 i slonce to spoko, ale 10-12 to juz raczej moze jednak Kazimierz czy cos, tym bardziej ze w niedziele ma padac i poniedzialek zachmurzony :( moze nie zdazyc w pelni wyschnac)
pozdrawiam,
Emil

. . gix 1.6 . . . Duża moc nie zwalnia od myślenia . . . było i się zmyło, jest pomarańczowo-czarny robal
adu
BS Brother
BS Brother
Posty: 1628
Rejestracja: czw, 2 lut 2006, 01:10
Województwo: łódzkie
Lokalizacja: Opoczno

Post autor: adu »

Kurka wodna, to trza wcześniej oponki trochę przytrzeć, bo na takich nówkach, to aż strach jechać :D A winkielki a i owszem są tam wyśmienite :twisted:
J... mustangówka 50, XF650 Freewind, K... ER-6F, GSX-R 1000, B... F700GS, GSR600, GSR750, B... R Nine T
Antoni
Śmigająca po niebiańskich trasach
Posty: 683
Rejestracja: pt, 28 paź 2005, 08:54
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Antoni »

Bede z Wami myslami, spacerujac plaza w Juracie.
pozdrawiam,
Antoni
GSX-R 1000 K5
Jos.
BS Brother
BS Brother
Posty: 1486
Rejestracja: wt, 18 kwie 2006, 12:51
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa / Gostynin

Post autor: Jos. »

Emil pisze: (...) miejscowosc Wyszogrod, pod ktora (wg Kudlatego) znajduje sporo atrakcji turystycznych zwanych potocznie winklami :wink:
W Wyszogrodzie atrakcje ?? Pierwsze slysze. W niedziele tam smignelam i jakos nie widzialam :jezyk:
Skoro ten Wyszogrod Wam w polowie drogi wypada (chociaz nie wiem jak patrzycie, bo to totalnie w druga strone, jesli docelowo uderzacie na Kazimierz), to ja juz raczej polecam Plock :D
LS 650'93 > SV 650s'06 > chwilowy urlop motocyklowy

josss@gazeta.pl
kzabor

Post autor: kzabor »

Ja planuje polatać w poniedziałek więc chętnie się dołącze. Do Gostynina i Płocka mogę poprowadzić :lol: bo to moje rodzinne strony :lol:
figer
BS Brother
BS Brother
Posty: 1354
Rejestracja: sob, 29 paź 2005, 18:39
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Dobczyn

Post autor: figer »

A czemu Wy sie zawsze ustawiacie, jak ja mam spotkania rodzinne :evil:
Bedzie ktos jezdzil w sobote? Tak po swieceniu jajeczek?
ObrazekObrazek
daab
BS Brother
BS Brother
Posty: 788
Rejestracja: śr, 28 sty 2004, 20:18
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: Gdańsk/Wawa

Posty i porządek

Post autor: daab »

Pamiętajcie !!!!!! Kiedy, gdzie - proszę umieszczać w temacie postu takie informacje. Bezwzględnie. Post poprawiony.
Na początku VZ 800 - 96
Później DL 650 - 04
Póżniej GSX 1300 R -
Obecnie też na S..... i z Japonii
KrzYsiO
The Real One
The Real One
Posty: 376
Rejestracja: pn, 26 gru 2005, 15:11
Województwo: łódzkie
Lokalizacja: Łowicz

Post autor: KrzYsiO »

jakbyscie ustawili sie na wyszogrod to moze uda mi sie dolaczyc.a atrakcje sa tam super tylko w tygodniu auta przeszkadzaja.ale w poniedzialek moze byc pusto.

pozdro
CB400F ,CB1 ,XV500 ,CB750C ,GSF1200S ,X11 ,VT1100 ,x11,R1100s,V-raptor-serce suzuki
http://www.bikepics.com/members/krzysiofm/
IXIDIGOKI

Post autor: IXIDIGOKI »

Jezeli dopisze pogoda to ja sie zrywam z Wami :D
mad_trabi

Post autor: mad_trabi »

Witam,
jeżeli pogoda dopisze to ja bardzo chętnie dolacze do wycieczki na Kazimierz :)
Milo bedzie poznac ludzi z Bractwa i troche posmigac :-)

Pozdrawiam
Jacek
Emil
Moderator
Moderator
Posty: 4281
Rejestracja: pt, 13 sty 2006, 23:18
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa/okolice ("na wschód, tam gdzie cywilizacja")
Polubił posty: 3
Otrzymane Polubienia: 9

Post autor: Emil »

posiadaczy GS-ow uprasza sie o uzywanie "trzeciego przycisku" zwanego potocznie "tryb Antoni" ;)
czyli dla niezorientowanych wycisniecie z maszyny tyle ile sie nalezy a nie polowe (jak z niewiadomych przyczyn zwykli robic inni znani mi posiadacze GSow) 8)
pozdrawiam,
Emil

. . gix 1.6 . . . Duża moc nie zwalnia od myślenia . . . było i się zmyło, jest pomarańczowo-czarny robal
kzabor

Post autor: kzabor »

Emil zamiast tu ściemniać, zawsze możesz nas po prostu zgubić. :lol:
adu
BS Brother
BS Brother
Posty: 1628
Rejestracja: czw, 2 lut 2006, 01:10
Województwo: łódzkie
Lokalizacja: Opoczno

Post autor: adu »

Dobrze, że się jescze nie zaczął czepiać ,,Fredków" :twisted: Ale podejrzewam, że niebawem zacznie. Ale mój Fredi-jeśli chodzi o moc-choć jest zbliżony do GS-a, to idzie jak zły! :twisted: Co poniektórzy już wiedzą, że katalogowe magiczne 160 to bzdura! :twisted:
Dobra!
Proszę Państwa! Przydałyby się jakieś konkrety! Gdzie jedziemy w końcu? Gdzie i o której zbiórka?
Moja propozycja:
Cel: Kazimierz nad Wisłą
Zbiórka: stacja benzynowa Shell na Ostrobramskiej tuż za salonem B.....jednoślad Auto-Fus
Godzina: 10.00
Przeznaczymy jeszcze jakieś 15 minut na dotankowanie naszych statków i ewentualnych spóźnialskich
START: 10.15
J... mustangówka 50, XF650 Freewind, K... ER-6F, GSX-R 1000, B... F700GS, GSR600, GSR750, B... R Nine T
GWIZDEK

Post autor: GWIZDEK »

taaaa

giesy ...... i inne temu podobne hulajnogi o zwykłaj mocy, proponuję aby stworzyły oddzielną podgrupę ....... śmigających lajtowo...... i bedą sobie pyrkać spokojnie za główną grupą wściekłych tysiączek ..... i wyścigowych szejsetek :-))

będą wtedy dwie zwarte ekipy a nie jeden rozciągnięty na 10km peleton

pozdr
Gwizdek
ODPOWIEDZ