GSX 1300 R - osłona baku

Tutaj możecie znaleźć lub podzielić się opiniami na temat motocykli z klasy Super Sport, a także zapytać się innych użytkowników w sprawie dręczącego Was problemu...

Moderator: Emil

ODPOWIEDZ
daab
BS Brother
BS Brother
Posty: 788
Rejestracja: śr, 28 sty 2004, 20:18
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: Gdańsk/Wawa

GSX 1300 R - osłona baku

Post autor: daab »

Poszukuje kogoś kto sprowadza z USA lub ma doświadczenie w kupowniu na ebay w USA i pomógł mi w zakupie.
Chcę kupic następującą rzecz

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/SUZUKI-H ... dZViewItem
Na początku VZ 800 - 96
Później DL 650 - 04
Póżniej GSX 1300 R -
Obecnie też na S..... i z Japonii
Kondziu

Post autor: Kondziu »

Witaj.Do zakupów na amerykańskim Ebay potrzebna będzie Ci karta kredytowa, jednak w tej konkretnej aukcji musisz indywidualnie zapytać sprzedającego , czy wyśle paczkę do Polski. Na dole masz "Shipping and handling" i tam niestety nie ma podanego naszego kraju , co nie znaczy , że gość tego nie prześle. Po za tym transakcja przebiega jak na Allegro,wpłata na konto z wyżej wymienionej karty i czekać na przesyłkę. Mój brat kupował w USA w ten sposób akcesoria fotograficzne i tuningowe do samochodu, wszystko zawsze przebiegało sprawnie, a co najważniejsze przesyłka docierała po kilku dniach. POWODZENIA.
xoner

Post autor: xoner »

w sprawie wysylki do Polski moge pomoc - wprawdzie sprzedajacy korzysta z uslug konkurecnji, ale - mysle ze mozna mailika napisac i transport sie zorganizuje (szybko i po dobrej cenie)

jak jestes zainteresowany pisz na PW

pzdr
Lukasz
Cukier
BS Brother
BS Brother
Posty: 982
Rejestracja: sob, 18 lut 2006, 18:33
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Chorzów
Polubił posty: 4
Otrzymane Polubienia: 3

Post autor: Cukier »

Jak będziecie zamawiać, to proszę zamówcie dla mnie również takie cudo. Może prz 2 sztukach będzie taniej :-)
GS 500F --> GSX 1300R Hayabusa --> GSX-R1000 Limited Edition by Adu :-) --> spadłem na dno...



tel. kom. 665 - 157 - 342
jaz
BS Brother
BS Brother
Posty: 545
Rejestracja: wt, 12 gru 2006, 16:16
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: jaz »

Znalazłem coś takiego w sklepie internetowym w kraju ale kosztuje ok. 430 pln. To jest chyba trochę większe od tego z ebay'a
http://sklep.scigacz.pl/suzuki-gsx1300- ... 6_837.html
Obecnie Hayabusa K5
Vais

oslona

Post autor: Vais »

wlasnie jestem w trakcie sprowadzania kurtki z usa ,jak twoja sprawa nie jest przedawniona to moge zapytac o ten produkt tylko prosil bym link z yebay na moj meil (nie jestem biegly w kompach)
daab
BS Brother
BS Brother
Posty: 788
Rejestracja: śr, 28 sty 2004, 20:18
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: Gdańsk/Wawa

Osłona baku

Post autor: daab »

Witam

W nawiązaniu do naszej rozmowy chciałbym u Państwa zamówić czarną osłonę baku do Hayabusy oznaczenie 1379U w cenie 360 złotych
tutaj jak wygląda
tutaj jak wyglądają inne gadżety do GSX 1300 R
oraz Tankbag Bagster Medea (22-34 litry) oznaczenie 4879C1 w cenie 382 złote
tutaj jak wygląda TANK BAG
Prosiłbym o potwierdzenie zamówienia - kosztów i czasu realizacji
Pozdrawiam
Właśnie zmówiłem to w firmie w Polsce.
Na początku VZ 800 - 96
Później DL 650 - 04
Póżniej GSX 1300 R -
Obecnie też na S..... i z Japonii
ODPOWIEDZ