11.04.2007 - środa - nieobowiązkowe spotkanko???

Dział dla Braci z województwa mazowieckiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: Shenson

jaro

Post autor: jaro »

Ja wprawdzie z Wami nie pośmigałem, ale miło się było spotkać i pogadać!! Pozdrawiam :)
SETA
BS Brother
BS Brother
Posty: 900
Rejestracja: śr, 10 maja 2006, 10:48
Województwo: -
Lokalizacja: Bieszkowice SUZUKI Squad
Kontakt:

Post autor: SETA »

Strasznie fajnie bylo Was wszystkich zobaczyc :twisted:
Poprostu na rozpoczecie przyjade juz w czwartek by sie wszytstkimi nacieczyc :twisted:

PS No i juz wiem ze w wawce jak zobacze kolesia na Hayce i w kamizelce SUZUKi - to mam odrazu za nim nie gonic a najpierw wybadac czy na spotkanie BS jedzie :twisted:
Zreszta i tak bym go zgubila bo wczoraj sie dowiedzialam ze czerwone to tez zolte;) poprostu WARSZAWA RULES :twisted:
Życie ze mną to przejażdżka....do PIEKŁA!
Czerek

Post autor: Czerek »

No, trzeba przyznać, było super.
Ale mam małą prośbe na przyszlość, pomyślcie też o innych dniach niż środa, bo jak ja się zaczne tak regularnie urywać w środy, to mnie w końcu zlinczują :lol:
Wycieczka super, zaczynam się powoli przekonywać do jazdy na obrotach wyzszych niż 5 tys. :)
Do zobaczenia w sobote :!:
adu
BS Brother
BS Brother
Posty: 1628
Rejestracja: czw, 2 lut 2006, 01:10
Województwo: łódzkie
Lokalizacja: Opoczno

Post autor: adu »

Heh, już skorzystam z miejsca w temacie...... Dziś też uskuteczniliśmy ,,przelot" w składzie: Adu, Jaro, Emil i kolega Tomek TRX. Mieliśmy szczytny cel obejrzeć team-bus'a i przymiarki Adu jako podpórki do motocykli :twisted:
No, Adu pomału zaczyna się przyzwyczajać do rozpoczętego sezonu....... :D
J... mustangówka 50, XF650 Freewind, K... ER-6F, GSX-R 1000, B... F700GS, GSR600, GSR750, B... R Nine T
Darek_Gixer
BS Brother
BS Brother
Posty: 593
Rejestracja: śr, 16 sie 2006, 22:45
Województwo: -
Lokalizacja: Marki

Post autor: Darek_Gixer »

adu pisze:Heh, już skorzystam z miejsca w temacie...... Dziś też uskuteczniliśmy ,,przelot" w składzie: Adu, Jaro, Emil i kolega Tomek TRX. Mieliśmy szczytny cel obejrzeć team-bus'a i przymiarki Adu jako podpórki do motocykli :twisted:
No, Adu pomału zaczyna się przyzwyczajać do rozpoczętego sezonu....... :D
A co Wy tak po cichaczu się umawiacie ??
Cały wieczór kombinowałem gdzie i z kim się wybrać... i nie zgadniecie na pewno, że pojechałem w kierunku Zegrza :lol:
Kiedyś GSX-R600 K6, teraz Duże enduro i szybki turystyk (do sprzedania)
kom. 510-607-647
adu
BS Brother
BS Brother
Posty: 1628
Rejestracja: czw, 2 lut 2006, 01:10
Województwo: łódzkie
Lokalizacja: Opoczno

Post autor: adu »

Ja to się w sumie zdecydowałam w ostatnej chwili..... I tak na szybko rzuciłam papiery w robocie, ciuchy na grzbiet i na moto. Nie martw się Darku-następnym razem będę dzwonić! Bo dziś, to bylismy ograniczeni troszeczkę czasem :/
J... mustangówka 50, XF650 Freewind, K... ER-6F, GSX-R 1000, B... F700GS, GSR600, GSR750, B... R Nine T
ODPOWIEDZ