GSR 600 - opinie

Tutaj możecie znaleźć lub podzielić się opiniami na temat motocykli z klasy On Road, a także zapytać się innych użytkowników w sprawie dręczącego Was problemu...

Moderator: bohas

Lechul
BS Brother
BS Brother
Posty: 6333
Rejestracja: wt, 4 maja 2004, 12:27
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Post autor: Lechul »

PLATOS VIOLETEROS CLASIKOS CLASIKEROS
RF 900 R
-----------------------------------------
NIE JEŹDZIJ SZYBCIEJ NIŻ FRUWA TWÓJ ANIOŁ STRÓŻ !!
私は自分の守護天使が飛ぶより速く運転しない。
573 258 254
Obrazek
qgel
BS Brother
BS Brother
Posty: 5333
Rejestracja: ndz, 20 lis 2005, 18:46
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: WARSZAWA
Polubił posty: 5

Post autor: qgel »

OK dzięki za rady :D ale jeszcze posłucham "dłuższych" użytkowników :D podoba mi się, że tyle kontrowersji budzi :) i niektórzy mylą z GSXR-em :D

i jeszcze raz zaznaczam (do wiadomości plastików :) nie pozbywam się Dzikusa MOJEGO !! :evil:
LS 650 Savage`91 ---> GSR600K7 ---> Diablo(GSR600 K6) ---> Rebel 500
tel. 603775119
qgel@wp.pl
A RH+
Jos.
BS Brother
BS Brother
Posty: 1486
Rejestracja: wt, 18 kwie 2006, 12:51
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa / Gostynin

Post autor: Jos. »

Hmmm, dzis mialam bliskie spotkanie trzeciego stopnia z GSRem 600 przez pol godziny na Karawanie Suzuki w Toronto. No i powiem tak: super :) Strasznie fajnie mi sie jezdzilo, ma niezlego kopa, ladne przyspieszenie, moze jak dla mnie troche za bardzo wyje przy przyspieszaniu, ale inni powiadaja, ze chodzi cicho jak samochod.

Latwo sie prowadzi, jest w miare lekki (chociaz ciezszy od Dzikusa o ok. 20kg), przyjemnie sie nim smiga. Tylko wiadomo, trzeba sie przyzwyczaic do pozycji i wycwiczyc nadgarstki :twisted:

To tyle jesli chodzi o moja polgodzinna przygode z GSRkiem :)
Gdybym szukala czegos bardziej sportowego, to na pewno pomyslalabym o tym sprzecie.
LS 650'93 > SV 650s'06 > chwilowy urlop motocyklowy

josss@gazeta.pl
Emil
Moderator
Moderator
Posty: 4283
Rejestracja: pt, 13 sty 2006, 23:18
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa/okolice ("na wschód, tam gdzie cywilizacja")
Polubił posty: 3
Otrzymane Polubienia: 9

Post autor: Emil »

Jos. pisze: Tylko wiadomo, trzeba sie przyzwyczaic do pozycji i wycwiczyc nadgarstki :twisted:
rozlozyc ciezar miedzy miesnie nog, rak i plecow trzeba, poaz tym seryjne ustawienia klamek trzeba poprawic (obnizyc) bo lapy od nich bola

ps. kolejna zreformowana :twisted: , to co teraz moze Ty ByQ? Ciebie przewioze moze?
pozdrawiam,
Emil

. . gix 1.6 . . . Duża moc nie zwalnia od myślenia . . . było i się zmyło, jest pomarańczowo-czarny robal
JarekNF

Post autor: JarekNF »

qgel pisze: i niektórzy mylą z GSXR-em :D
No chyba żartujesz . Pomylić toto z GSX-Rem to trzeba chyba być ślepym, a gdzie plastiki i szyba :D

Ps. co z tego że ma mocny silnik i nieźle przyśpiesza jak i tak sie nie da tym POLECIEĆ bo ci łepetyne urwie. qgelku na drugie moto bierz GSX-Ra :twisted:
Jos.
BS Brother
BS Brother
Posty: 1486
Rejestracja: wt, 18 kwie 2006, 12:51
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa / Gostynin

Post autor: Jos. »

Qgel, tak jeszcze mi sie przypomnialo, bo w sumie to moze byc istotnie dla porownania z LSem ;)

Smigajac GSRem zapominasz, co to ssanie, i te 1-2min na ubranie sie, sprawdzenie czy sie wszystko ma, papieroska (jak kto woli) itd. itp., zapominasz o wlaczeniu swiatel, o tym, ze musisz wrzucic luz, jak chcesz ponownie odpalic, zapominasz, ze po 150-200km warto zajrzec do baku i ze po odlaczeniu zaplonu uslyszysz ladny strzal z rury. Za to wiesz juz jakie sa obroty, ktora godzina, jaki masz bieg wlaczony, co to przedni hamulec i mocny wiatr ;) Mimo wszystko na LSie az tak bardzo nie wieje, przynajmniej takie sa moje odczucia, a szyby nie mam i w GSRze tez nie bylo.

Emil, jaka znow zreformowana? ;) Trzeba nowych rzeczy probowac, ale na dluzsza trase, to ja bym chyba nie chciala takim czyms smigac :jezyk: Czlowieka za bardzo korci, zeby odkrecac gaz, wymijac wszystkie auta, byc wszedzie pierwszym. Mi nie o to chodzi w jezdzie...
LS 650'93 > SV 650s'06 > chwilowy urlop motocyklowy

josss@gazeta.pl
ByQ
BS Brother
BS Brother
Posty: 1568
Rejestracja: sob, 26 mar 2005, 20:20
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Ruda Śląska

Post autor: ByQ »

Emil pisze:ps. kolejna zreformowana :twisted: , to co teraz moze Ty ByQ? Ciebie przewioze moze?

"...ease rider przeszlo mi przez glowe
ease rider glupiec jednym slowem" 8)
...trzeba być szalonym, żeby nie zwariować...

... nie ma juz nic ...
http://bikepics.com/members/byq/

Znajdziesz mnie rowniez na: http://www.nano-reef.pl/index.php
luigi_m
Śmigający po niebiańskich trasach
Posty: 105
Rejestracja: sob, 21 paź 2006, 20:03
Województwo: -
Lokalizacja: ...już nie Toruń, ale blisko...
Kontakt:

Post autor: luigi_m »

Też wypróbowałem wczoraj to moto .... dla mnie .... no cóż, brak mu jaj. Pomimo niby sporej mocy moto pokorne jak baranek. Prowadzi się jak zabaweczka, wyglada jak plastikowa zabaweczka. Jakis taki niedorobiony, brak mu ikry. W każdym razie w moim przypadku wymiana B6 na to nie wchodziłaby w grę :wink: Oddałem przed czasem ten rowerek :wink:
Wybór jest jeden .... GSX-R - tego chciałem zabrać do domu od ręki :lol: Cud maszyna, choc nie powiem, że wydech przydałby mu się akcesoryjny jakiś :wink:
W sobotę idę powtórzyc zabawę :twisted:
Jak to ktoś kiedyś mi powiedział ... "dziwkowaty" Bandit 600N
TomekGSXF

Post autor: TomekGSXF »

Właśnie wróciłem z jazdy testowej GSR-em.Jestem mile zaskoczony.Sprzęcik pierwsza klasa.Odpycha się nieźle.Ale jak już ktos tu napisał jest świetny w mieście a na śmiganie poza miastem nie polecam. Jechałem około złoty pięćdziesiąt i było ok ale szybciej chyba się już nie da (brak jakiejkolwiek osłony przed wiatrem).W korkach zero problemu.Śmiganie między puszkami nie sprawia większych trudności.
Motocykl leciutki i zrywny.Na jedynce przy 10 tyś. obrotów przednie koło samo się podrywa do góry.GSR kocha zakręty.Ogólnie moto estetycznie wykonane.Dwa wydechy umieszczone pod siedzeniem pięknie grają.
Gdyby nie cena około 30 tyś pln i to że częsciej śmigam poza miastem to byłbym zainteresowany tym motocyklem :D .
szczota

Post autor: szczota »

dzis przegladałem kwietniowy numer motocykla i jest tam test GSR , wyglada calkiem ok po 25 kkm praktycznie zadnego zuzycia :) zainteresowanych zachecam do lektury
Antoni
Śmigająca po niebiańskich trasach
Posty: 683
Rejestracja: pt, 28 paź 2005, 08:54
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Antoni »

Z tego co ja pamietam z jazd testowych, ladny, przyjemnie sie prowadzi, brak owiewki jak dla mnie go dyskwalifikuje- nie lubie jak mnie zdmuchuje z kanapy gdy latam za miastem.
pozdrawiam,
Antoni
GSX-R 1000 K5
osama
BS Brother
BS Brother
Posty: 3072
Rejestracja: pn, 5 kwie 2004, 06:34
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Lędziny / Tychy
Otrzymane Polubienia: 9

Post autor: osama »

........ tak nieśmiało dodam, że planuję w najbliższym czasie nabyć w/w GSR600, jednakże jako DRUGI motocykl, tzw. koń roboczy, dojazdy do pracy, załatwianie sprawek różnych i jakieś "szybsze" wypady poza miasto, VS został by jako flagowa maszyna na zloty i spotkania w większym gronie, gdzie nikt nie ma zamiaru dzidować :P
\m/-_-\m/

Nie pisać do mnie PW na forum BS - dzwonić (za rzadko tu jestem)

Był LS 650 Savage '86 BYŁ VS 800 Intruder '92

Lepiej się spóźnić, niż nigdy nie dojechać....

501-749-941
http://www.smugi.pl
email z pytaniami o części: sklep@smugi.pl
email: areknosama2@op.pl
qgel
BS Brother
BS Brother
Posty: 5333
Rejestracja: ndz, 20 lis 2005, 18:46
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: WARSZAWA
Polubił posty: 5

Post autor: qgel »

osama pisze:........ tak nieśmiało dodam, że planuję w najbliższym czasie nabyć w/w GSR600, jednakże jako DRUGI motocykl, tzw. koń roboczy, dojazdy do pracy, załatwianie sprawek różnych i jakieś "szybsze" wypady poza miasto, VS został by jako flagowa maszyna na zloty i spotkania w większym gronie, gdzie nikt nie ma zamiaru dzidować :P
:evil: :evil: :evil: Osama, nie komplikuj mi życia :evil: :evil: :evil:
LS 650 Savage`91 ---> GSR600K7 ---> Diablo(GSR600 K6) ---> Rebel 500
tel. 603775119
qgel@wp.pl
A RH+
adu
BS Brother
BS Brother
Posty: 1628
Rejestracja: czw, 2 lut 2006, 01:10
Województwo: łódzkie
Lokalizacja: Opoczno

Post autor: adu »

Widzę REFORMA pełną parą! :twisted: :twisted: :twisted: Oby tak dalej chłopaki!
Ja też się zaczynam reformować na trochę inny design, ale szczerze........ kofam Fredka i chyba go nie sprzedam :twisted: Ale drugie moto jak najbardziej preferuję! :D
J... mustangówka 50, XF650 Freewind, K... ER-6F, GSX-R 1000, B... F700GS, GSR600, GSR750, B... R Nine T
osama
BS Brother
BS Brother
Posty: 3072
Rejestracja: pn, 5 kwie 2004, 06:34
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Lędziny / Tychy
Otrzymane Polubienia: 9

Post autor: osama »

Osama, nie komplikuj mi życia
ja mam wystarczająco pokręcone własne, więc nikomu mieszać nei mam zamiaru, a w szczególności tobie Qgel :peace:
\m/-_-\m/

Nie pisać do mnie PW na forum BS - dzwonić (za rzadko tu jestem)

Był LS 650 Savage '86 BYŁ VS 800 Intruder '92

Lepiej się spóźnić, niż nigdy nie dojechać....

501-749-941
http://www.smugi.pl
email z pytaniami o części: sklep@smugi.pl
email: areknosama2@op.pl
ODPOWIEDZ