Blisko...coraz bliżej chromu:-)

Dział dla Braci z województwa śląskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: SEBIKS

ODPOWIEDZ
ADIS

Blisko...coraz bliżej chromu:-)

Post autor: ADIS »

Witojcie:-)

Cichutko cosik ostatnio na śląskiej części BS, więc podzielę się miłym doświadczeniem. Dzisiaj miałem wielką przyjemność odjechać z salonu MOTO-SUZI w Bielsku białej nowiutkim Intruderem C800 :D . Niestety nie ja jestem jego właścicielem, a mój teść :( , ale w końcu moto zostaje w rodzinie :wink: . Teść przesiadł się z Y....virago750.....jak powiedział po jazdach próbnych intruderem......"to jest bajka" :D .
NA koniec podsumowanie.......zdecydowanie idę w CHROM....jak dla mnie M800 :D ...

Pozdrówka
KrzYsiO
The Real One
The Real One
Posty: 376
Rejestracja: pn, 26 gru 2005, 15:11
Województwo: łódzkie
Lokalizacja: Łowicz

Post autor: KrzYsiO »

nie bedzie Ci brakowac momentu ??
kiedys sie przesialdlem na slabsze moto.pojezdzilem nim miesiac i rozstalismy sie.czegos mu brakowalo...
zastanow sie nad 1800 albo 1500.

pozdro
CB400F ,CB1 ,XV500 ,CB750C ,GSF1200S ,X11 ,VT1100 ,x11,R1100s,V-raptor-serce suzuki
http://www.bikepics.com/members/krzysiofm/
ADIS

Post autor: ADIS »

Oczywiście masz rację....moment obrotowy przydałby się większy...ale nie ten przedział finansowy :( . Bandit był zakupem, aby sprawdzić w jakim kierunku dalej uderzę, no i wyszło na pozycję wybitnie siedzącą :)
GrudiLee

Post autor: GrudiLee »

Nie rezygnuj z B12 :twisted:

Pozdro
ODPOWIEDZ