VZ 800 poszukuję silnika

Tutaj możecie znaleźć lub podzielić się opiniami na temat motocykli z klasy Chopper i Cruiser, a także zapytać się innych użytkowników w sprawie dręczącego Was problemu...
ODPOWIEDZ
BALCER
BS Brother
BS Brother
Posty: 262
Rejestracja: ndz, 18 sty 2004, 16:34
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Krasne

VZ 800 poszukuję silnika

Post autor: BALCER »

Od pół roku poszukuję silnik do vz800-mój jest zatarty.
Zdążyłem już kupić 2 motocykl ale ten stoi dzięki uprzejmości braci w w-wie i czeka zawalając koledze w garażu.Miałem nawet klijęta za 7,5 tyś ale zrezygnował jak si,e rozeznał jak jest z tymi silnikami w Polsce , CHANDLARZE DAJĄ MI W GRANICACH 5 TYŚ. a na same wyposarzenie wydałem 6 więc mi trochę szkoda,WIĘC JAKBY KTOŚ COŚ WIEDZIAŁ TO PROSZĘ O KOPNTAKT.
Pozdrawiam Marek-balcer

VZ 800, VL1500

tel. 604221832
blade

Post autor: blade »

Nie dopilnowales oleju czy inna przyczyna ?
Sorry, ze nie wyskakuje z oferta a z pytaniem ale ciekawi mnie co zalatwilo VZte ;)
Kawa
BS Brother
BS Brother
Posty: 267
Rejestracja: pt, 1 kwie 2005, 21:58
Województwo: -
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Kawa »

To co zwykle załatwia VZ - ta . Moto bieże olej a niedopilnowanie poziomy kończy sie tak jak u MARKA.
VZ800-INTRUDER
zorrro

Post autor: zorrro »

Witam, sorki ze sie podpinam pod ten temat ale nie bylo sensu zakladania nowego bo mam dokladnie ten sam problem :cry: . Od ponad roku poszukuje silnika do vz-800 z 1997r. Prawdopodobnie urwany korbowod ale nie wiem na 100 % co jest bo silnik nie byl rozbierany(ja sie na tym nie znam a mechanicy zgodnie mowia to samo na objawy - Szukac SILNIKA!!). Czy macie moze jakies namiary na handlarzy sprowadzajacych takie silniki?? czy moze mi ktos podpowiedzieć z jakich roczników silnik bedzie pasowal do mojego motoru, bo wiem ze nowsze modele maja juz inne ramy i niestety noe da rady zamocowac silnika z nowszych modeli :cry:
z gory dzieki za wszelka pomoc
blade

Post autor: blade »

Nowsze z tego co wiem nie maja innej ramy tylko zmienione sa wizualnie czyli inaczej poprowadzone wydechy itp takze z kazdego rocznika Ci spasuje...
ODPOWIEDZ