18.05.07 piątek godz. 11.00 Gostynin - wyjazd do Podlesic :)

Dział dla Braci z województwa mazowieckiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: Shenson

ODPOWIEDZ
Jos.
BS Brother
BS Brother
Posty: 1486
Rejestracja: wt, 18 kwie 2006, 12:51
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa / Gostynin

18.05.07 piątek godz. 11.00 Gostynin - wyjazd do Podlesic :)

Post autor: Jos. »

Gdyby ktoś miał ochotę dołączyć do mojego Dzikusa i Intruza Maku + Aku, to o godz. 11.00 robimy mini-zbiórkę na Ryneczku w Gostyninie i ruszamy tempem ślimaczym (myślę, że przelotowa na poziomie 100km/h, jak nie będzie wialo - to 110/120).

Lecimy przez Kutno prosto na Łódź, a potem Piotrków, Częstochowa. Resztę potem ustalimy.

Gdyby ktoś śmigał w Wawy i chciał dołączyć w Piotrkowie, zapraszamy :) Co prawda trudno przewidzieć, na którą tam dokładnie dotrzemy, ale jeśli nie będzie dłuższych postojów, to myślę, że przed 13stą będziemy w Piotrkowie. Dobrze to obliczyłam, Maku? ;) Ode mnie do Łodzi na moto dotrzemy w ciągu godzinki, jeśli nie będzie żadnych przeszkód i postojów.
LS 650'93 > SV 650s'06 > chwilowy urlop motocyklowy

josss@gazeta.pl
Jos.
BS Brother
BS Brother
Posty: 1486
Rejestracja: wt, 18 kwie 2006, 12:51
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa / Gostynin

Post autor: Jos. »

Na wszelki wypadek (chociaz chyba chetnych wiecej juz nie ma poza mna, Maku i Aku) spiesze poinformowac, ze wyjezdzamy w piatek nie o 11, a o 10.20 z Gostyka i o 12.00 dolaczamy do teamu łodzkiego na parkingu McD przy wyjezdzie z Lodzi na Czestochowe.
LS 650'93 > SV 650s'06 > chwilowy urlop motocyklowy

josss@gazeta.pl
ODPOWIEDZ