Firmy produkujące łańuchy

Tutaj możecie znaleźć lub podzielić się opiniami na temat motocykli z klasy On Road, a także zapytać się innych użytkowników w sprawie dręczącego Was problemu...

Moderator: bohas

fractal

Firmy produkujące łańuchy

Post autor: fractal »

Witam.
Nadszedł ten moment. że muszę wymienić napęd w swoim gs 500. Oczywiście mam problem z wybraniem firmy. Mam prośbę czy ktoś poradziłby mi jakie firmy są najlepsze, jakie mają najlepszy współczynnik ceny do jakości? Chodzi mi zarówno o łańcuchy jak i o zębatki.
Pozdrawiam - fractal
dominGeS

Post autor: dominGeS »

Siemanko!
ja też mam zespół napędowy do wymiany,a wymienię na łańcuch RK i zębatki RK koszt około 430zł(mowa oczywiście o GS500)Generalnie proponuję firmy RK i DID.
pozdrawiam
studi

Post autor: studi »

dokładnie tak jak mówił domin
nie warto kupować tandety ,bo to się nie opłaca.. dodam tylko jeszcze o zębatkach np.: afram

:bye:
somsiad

Post autor: somsiad »

Hej,chcialem sie na wstepie sie przywitac gdyz jestem nowy na forum,chociaz w temacie motocykli juz jestem od dawna.

Wracajac do tematu,pewna alternatywa sa lancuchy bezoringowe,wyczynowe- wzmacniane. Ich cena jest nizsza niz oringowych lecz wymagaja czestego czyszczenia i smarowania-czestrzego niz w przypadku lancuchow oringowych, ,w przeciwnym razie trwalosc takiego lancuch bardzo spada. Na Polskim rynku bezproblemu mozna dostac takie lancuchy np. RK,DIDa.
kaczorss

ŁAŃCUCH

Post autor: kaczorss »

Witam mnie również czeka wymiana i proponowano mi firmę DID ale również YBN jest tańszy o 55zł od DID-a. nie wiem co zrobic? Druga sprawa czy zębatki powinny być tej samej firmy czy są jakieś wskazania co do wyboru czy nie ma to żadnego wpływu oraz czy wytrzymałość zębatek może zależeć od marki. Kolejne pytanie to co proponujecie zostawić seryjną 16-stke na przód czy zmnienić na mniejszą 15-stke.Pozdrawiam i z góry dzieki za odpowiedz.
fractal

Post autor: fractal »

Dzisiaj zakupilem naped. Kupilem lancuch RK i zebatki JT wydalem 435 zl, mam nadzieje ze sie oplaci :D . Z przodu kupilem 15 zobaczymy jak sie jezdzi :) Jutro zaloze to napisze czy sa roznice i jakie.
kaczorss

super

Post autor: kaczorss »

Wczoraj zakupiłem napęd łańcuch RK i zębatki JT. zamowilem w Larssonie. cena naprawde dobra 230.90zł łańcuch i 100 dwie zębatki jak narazie jestem zadowolony pozdrawiam
ODPOWIEDZ