14-15.07.07 - Park Przygody-SKALISKO

Dział dla Braci z województwa śląskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: SEBIKS

Garth

Post autor: Garth »

wstepnie i ja sie deklaruje, najprawdopodobniej bez zony (hi hi hi to juz za tydzien). no chyba ze dojedziemy razem wieczorem.
jesli zas chodzi o nocleg, to tuz obok baiker choice jest jakas noclegownia z tego co mi wiadomo. ale to dokladniej moglby wiedziec Autsider.
a swoja droga jestem ciekaw dlaczego nikt z dolnoslazakow nie zapodal tematu w naszej czesci forum? spiesze ja to uczynic.

pozdrawiam
kulka
Śmigający inaczej...
Posty: 341
Rejestracja: pn, 13 mar 2006, 22:07
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: strzelin
Kontakt:

Post autor: kulka »

wiec powiem wam ze idzie sie dogadac z tym skaliskiem i jako grupa -wynegocjowac cene promocyjna za przejscie "sciezki zdrowia".
jesli chodzi o noclegi to w kletnie jak najbardziej :peace: jest sporo kwater .ale nie wiem jak z terminami. zarelko w bikerchoice jest super i nie drogie :D ./dodam tylko ze baza wypadowa jest super na caloa kotline jak i na czeskie winkielki :moto:
dzisiaj polatalismy po nich od rana .w sumie nawinelismy 240km z czego zdecydowana wiekszosc po zakretach w gorach :twisted: nie da sie tego opisac .buty pozdzierane :twisted: opony pozamykane :twisted:
lecielismy w 4 sprzety - zx10r, cbr600,gsx600r i moja inka :moto: koles na sradzie prowadzil i powiem szczerze ze ledwo go gonilismy :twisted: ale on jechal tamtedy 3 raz hihi.fakt , wycieczka byla stricte wyscigowa ale jezdzilem tamtymi gorkami juz takze z predkosciami typowo lajtowymi i musze przyznac ze bardziej wole takie wlasnie wypady.slowem caly dzien latanka. drugi dzien mozecie przeznaczyc na wypad w gory stolowe .fajnie ,bo przejazd robicie w poprzek kotliny klodzkiej ktora z pozycji siodelka mozna sobie obejzec.
ok
troche sie rozpisalem ale naprawde jestem pod wrazeniem dzisiejszej traski :twisted:
pozdrawiam BS
SUZUKI dr 750 BIG
evo 1340 rost / suzuki gsxr 1100 91' / gsxr 1100 86' bomber
ram hemi 5,7 4x4
http://www.bikepics.com/members/kulka/
kulka
Śmigający inaczej...
Posty: 341
Rejestracja: pn, 13 mar 2006, 22:07
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: strzelin
Kontakt:

Post autor: kulka »

tu mata namiastke tego co mozecie przejechac http://www.youtube.com/watch?v=_ElNF9jZsyw
koles ktory lecial z nami na kawie zx10r stwierdzil ze to co dotad uwazal za zakrety :roll: to nie byly zakrety :twisted:
TO to sa zakrety dopiero.
wogule to kupa kolesi tam smiga z roznych stron . :wink:
SUZUKI dr 750 BIG
evo 1340 rost / suzuki gsxr 1100 91' / gsxr 1100 86' bomber
ram hemi 5,7 4x4
http://www.bikepics.com/members/kulka/
zibi

Post autor: zibi »

Mnie niestety nie bedzie, ale moze uda mi sie smignac z Wami troszke trasy i wrocic. Zobaczymy :)

pozdro
bohas
Moderator
Moderator
Posty: 2052
Rejestracja: wt, 14 lis 2006, 09:58
Województwo: opolskie
Lokalizacja: Zdzieszowice

Post autor: bohas »

Troszkę ponad tydzień do wycieczki więc wstepna lista:

- Maryla + wąż Sławek :wink:
- Letko
- Cukier
- Bogdi - (rezygnacja)
- Rychu
- Osama
- Nikoś
- Cichy
- Garth i Agusia (może dojadą)
- Lechul (na 99%) :wink:
- Ghostrider
- Gixef i Tina (90%)
- Ja

Lista chętnych cały czas otwarta !! Myslą, że konkrety padną w Wiosce Rybackiej 08.07.2007
Ostatnio zmieniony śr, 11 lip 2007, 11:21 przez bohas, łącznie zmieniany 2 razy.
osama
BS Brother
BS Brother
Posty: 3072
Rejestracja: pn, 5 kwie 2004, 06:34
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Lędziny / Tychy
Otrzymane Polubienia: 9

Post autor: osama »

piszę co ustalone - co zapamiętałem :P

Wyjazd grupy SS spod domu Marylki i węża Sławomira w sobotę 14.07 o godzinie 6:15



więcej nei pamiętam :D:D
\m/-_-\m/

Nie pisać do mnie PW na forum BS - dzwonić (za rzadko tu jestem)

Był LS 650 Savage '86 BYŁ VS 800 Intruder '92

Lepiej się spóźnić, niż nigdy nie dojechać....

501-749-941
http://www.smugi.pl
email z pytaniami o części: sklep@smugi.pl
email: areknosama2@op.pl
langer
Zmieniacz Żarówek
Posty: 98
Rejestracja: ndz, 29 sty 2006, 21:47
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Post autor: langer »

Na mnie nie czekajcie-akurat w sobotę i niedzielę będę nad Bałtykiem.
Był wiśniowy VX 800'92- do sprzedania pozostały boczki pod siodłem, obecnie dosiadam Atlantica 500, Junaka Jetmax 250 oraz ( testowo) wszystko to, co oferuje Junak, Zipp, Barton, Ferro, Benyco.
Ghostraider

Post autor: Ghostraider »

Witam i proszę o dopisanie mnie do listy :) Może w końcu uda mi się poznać nowych braci i siostry :D
P.S. Poza godziną wyjazdu zostało jeszcze coś ustalone? Niestety nie dałem rady dojechać do wioski rybackiej (Siła wyższa:( )
Cukier
BS Brother
BS Brother
Posty: 982
Rejestracja: sob, 18 lut 2006, 18:33
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Chorzów
Polubił posty: 4
Otrzymane Polubienia: 3

Post autor: Cukier »

A ja pamiętam tylko, że zdeklarowaliście się, że całą drogę pojedziemy autostradą :-) SUPER !!! :-)
GS 500F --> GSX 1300R Hayabusa --> GSX-R1000 Limited Edition by Adu :-)
tel. kom. 665 - 157 - 342
osama
BS Brother
BS Brother
Posty: 3072
Rejestracja: pn, 5 kwie 2004, 06:34
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Lędziny / Tychy
Otrzymane Polubienia: 9

Post autor: osama »

Cukier pisze:
A ja pamiętam tylko, że zdeklarowaliście się, że całą drogę pojedziemy autostradą
coś chyba źle słyszałeś Bracie :D

wiemy jeszcze to że po drodze zwijamy Bohasa i Gixefa z Tiną, oraz to że jedziemy trasą widokową przez Kędzierzyn Koźle, noi to że punktem docelowym jest Kudowa, noclegi natomiast to czysta przygoda, bo może gdzieś znajdziemy a może nie - ale na pewno po stronie Czeskiej :peace:
\m/-_-\m/

Nie pisać do mnie PW na forum BS - dzwonić (za rzadko tu jestem)

Był LS 650 Savage '86 BYŁ VS 800 Intruder '92

Lepiej się spóźnić, niż nigdy nie dojechać....

501-749-941
http://www.smugi.pl
email z pytaniami o części: sklep@smugi.pl
email: areknosama2@op.pl
cichy.
BS Brother
BS Brother
Posty: 162
Rejestracja: pn, 25 cze 2007, 03:46
Województwo: łódzkie
Lokalizacja: Wieluń

Post autor: cichy. »

ja będę jechał przez Opole moze dołącze się do was , tylko nie wiem gdzie sie mozemy spotkac i o jakiej godz.
Ostatnio zmieniony pn, 9 lip 2007, 16:33 przez cichy., łącznie zmieniany 1 raz.
tel. 506 03 00 00
bohas
Moderator
Moderator
Posty: 2052
Rejestracja: wt, 14 lis 2006, 09:58
Województwo: opolskie
Lokalizacja: Zdzieszowice

Post autor: bohas »

Trochę logistyki:

Śląsk spotyka się u Maryli i Sławka. (godz 6:15)
Ghostrider przyjezdza do Zdzieszowic na "Orlena u Bohasa" (godz. 7:00) W tym czasie Cichy leci do Opola, po drodze zabiera Gixefa i Tinę i lecą do Krapkowic. Wpada do Zdzieszowic Śląsk. (godz 7:15) Ze Śląskiem lecimy do Krapkowic i tam już całą grupą pędzimy aż do Złotego Stoku.
Tu spotykamy się z Rychem i proponowałbym sie tu spotkac z chętnymi z Dolnego Śląska. Bo w Złotym Stoku polecimy wzdłuż granicy przez Lądek, Stronie, Bystrzyce az do Kudowy Z.

Tak ja to widze :jezyk:

Ps. Zapomniałem dodać, że Cukier śpi 2 godz dłużej, wyjezdza o 9:00 i dogania nas w Paczkowie. :wink:

Ps_2. Proponowana trasa przejazdu przez kotline Kłodzką - długość ok 110 km

Obrazek
Nikoś
Po drugiej stronie Mocy
Po drugiej stronie Mocy
Posty: 698
Rejestracja: pn, 12 mar 2007, 13:40
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Nikoś »

Więc spotkamy się w Złotym Stoku:-) jescze nie wiem w jakim składzie, ale ja bede na 100%
Nikoś
www.instagram.com/motoworldadv/
Ambasador marki Spidi :upside_down_face:
Maryla

Post autor: Maryla »

Bohas lepiej opisać się tego nie dało :lol:

ja to już się cieszę na wyjazd, bo ostatnio to częściej na moim moto przesiadują nasze koty niż ja :jumpie:

maryla
kulka
Śmigający inaczej...
Posty: 341
Rejestracja: pn, 13 mar 2006, 22:07
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: strzelin
Kontakt:

Post autor: kulka »

ostudeze troche wasze zapedy w rejon zloty stok -ladek :( trasa moze i piekna ,niestety dziurawajak sito. lepiej w paczkowie zjedzcie na jawornik-lipowa laznie i stamtad do hanuszkowic gdzie skrecicie w prawo na stare mesto i przez przelecz do boleslawowa ,dalej kletno i bicker choice [bylem wczoraj] z tamtad przez przelecz puchaczowka do bystrzycy klodzkiej i dalej kierunek na duszniki [niestety trasa ktoras proponujecie jest w tej chwili w remoncie [pozniej napisze co i jak bo trerza nie mam czasu] ale jest inny wariant , potem jesli chcecie pomoge
SUZUKI dr 750 BIG
evo 1340 rost / suzuki gsxr 1100 91' / gsxr 1100 86' bomber
ram hemi 5,7 4x4
http://www.bikepics.com/members/kulka/
Zablokowany