Wtorek-17.07.2007-śmiganie wieczorne

Dział dla Braci z województwa mazowieckiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: Shenson

Zablokowany
adu
BS Brother
BS Brother
Posty: 1628
Rejestracja: czw, 2 lut 2006, 01:10
Województwo: łódzkie
Lokalizacja: Opoczno

Wtorek-17.07.2007-śmiganie wieczorne

Post autor: adu »

Drogie Siostry! Drodzy Bracia!
Zapraszam jutro na zbióreczkę pod McDonald'a w Wilanowie o godzinie 20 w celu wieczornego śmigania, bo widzę, że co poniektórzy to już zapomnieli jak się używa manetki gazu :twisted:
J... mustangówka 50, XF650 Freewind, K... ER-6F, GSX-R 1000, B... F700GS, GSR600, GSR750, B... R Nine T
GrudiLee

Post autor: GrudiLee »

Będę :twisted: :beer:
GrudiLee

Post autor: GrudiLee »

:shock: mało nas do pieczenia chleba :D
skull

Post autor: skull »

ooooo 20-tej ? hmm, jak sie wyrobie z czasem to z checia bym sie pojawil a na wszelki wypadek , czy wiadomo gdzie bedziecie smigac bo moze dopadne gdzies w trakcie ?
qgel
BS Brother
BS Brother
Posty: 5333
Rejestracja: ndz, 20 lis 2005, 18:46
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: WARSZAWA
Polubił posty: 5

Post autor: qgel »

ja jak bym nie dal rady dzis, to moze jutro po spotkaniu bysmy smigneli np. nad Zegrze ? musze odebrac przesylke od jednego brata :)
LS 650 Savage`91 ---> GSR600K7 ---> Diablo(GSR600 K6) ---> Rebel 500
tel. 603775119
qgel@wp.pl
A RH+
skull

Post autor: skull »

jestem za, wiec jak cos dzis nie wypali to jak dojdzie do skutku wypad na zegrze i beda chetni to super, w sumie ode mnie to jedna chwila
adu
BS Brother
BS Brother
Posty: 1628
Rejestracja: czw, 2 lut 2006, 01:10
Województwo: łódzkie
Lokalizacja: Opoczno

Post autor: adu »

Będą oprócz nas jeszcze 2 albo 3 osoby niezrzeszone z Bractwem, na pewno dwóch Braci BS-owych, którzy się nie wpisali na stronkę i jedna nowa-która sie próbuje dopiero wkupić w łaski z BS, także nie wymiękać mi proszę :)
Aha! ByQ dziś będzie około 21 w Warszawie, to możemy się z nim choć na chwilę spotkać lub też zrobić mu przez moment obstawę w powrocie do domu :D
J... mustangówka 50, XF650 Freewind, K... ER-6F, GSX-R 1000, B... F700GS, GSR600, GSR750, B... R Nine T
EvilD
Strzelający z Rury
Posty: 819
Rejestracja: ndz, 5 cze 2005, 20:09
Województwo: -
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: EvilD »

Ja dziekuje i melduje, ze dojechalem bezpiecznie :)
<----. Ból trwa chwile, chwała jest na wieki.
<----|========================
<----'
GrudiLee

Post autor: GrudiLee »

Też już jestem w domu,

Adu dzięki za organizację miłego śmigania.

Ps. Ale w zegrzu to się nie wykąpiesz .... co ja się nie wykąpie :D
kzabor

Post autor: kzabor »

To śmiganie to się zakończyło o dzisiaj :lol:
Zaliczone jeszcze Zegrze i tama w Dębem.

Dzięki wszystkim za śmiganie.
adu
BS Brother
BS Brother
Posty: 1628
Rejestracja: czw, 2 lut 2006, 01:10
Województwo: łódzkie
Lokalizacja: Opoczno

Post autor: adu »

Nooo....pięknie było!
Dzięki dla Bartka, Kzabora, Czerka, Evilda, Grudi'ego, Yuby'ego, TomkaTRX-a, DarkaGixer-a i Maćka!
Przyznam szczerze, że V-Strom to jednak potrafi latać w powietrzu i chyba lubi przeskakiwać wysepki :twisted: A i blokady latające w powietrzu to też całkiem fajny widok :twisted: Czerek, mam nadzieję, że wszystko ok?
Dzięki chłopaki za śmiganie :)
J... mustangówka 50, XF650 Freewind, K... ER-6F, GSX-R 1000, B... F700GS, GSR600, GSR750, B... R Nine T
Czerek

Post autor: Czerek »

Jak na razie motorek zyje, tylko troche przod dostal falowania gora - dol :( . Caly czas nie wiem czy kombinowac z naprawianiem, czy jednak sie nie bawic i kazac w serwisie wymienic na nowe. Musze sobie policzyc co wyjdzie taniej - naprawa, czy zmiana wysokosci stawki AC :lol:
GrudiLee

Post autor: GrudiLee »

Czaru,

Ulica ZNANA :idea:

Śmignij i naprostuj felgi.

Szkoda składki AC.


Pozdr
Zablokowany