Weekendowe wycieczki

Dział dla Braci z województwa mazowieckiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: Shenson

ODPOWIEDZ
GWIZDEK

Weekendowe wycieczki

Post autor: GWIZDEK »

Hej
czytam/obserwuję forum .... śledzę każdy temat o lataniu .... jeśli się taki pojawi .... a tego nie za wiele...
ale mimo że na forum nic, to udało się dosyć dynamicznie zorganizować dwie wycieczki w ten weekend:

1. sobota : skok do Radomia na Air-show .......
(osobiście myślałem że popatrzę też jak Emil lata po torze o którym była mowa w innym temacie)
skład - Mar i ja ..... (tylko 2 moto.... )
super udana wycieczka ....

2. niedziela : skok do Łodzi na pizzę i spacer po Piotrkowskiej .......
skład: Mar z Basią, IXI z Kasią, Kacal i ja .... (4 moto to już coś :-)
super super udany wyjazd

tak więc dwa dni spędzone na moto w miłym towarzystwie :-)

napisałem "dynamicznie zorganizować" .......... bo rano wstaliśmy, wyjrzeliśmy przez okna ...jest ładnie :-) no to latamy .... szybkie telefony, kto może kto jest w stanie kto w ogóle chce kto siedzi w wannie kto kaczora dusi ...... wynik powyżej

może gdyby np. w piątki wieczorem zapodawać temat latania w sobotę ....... byłaby większa frekwencja
(mowa tu o wycieczkach poza wawkę ..... gdzieś dalej)

pozdr
Gwizdek

ale ja tylko "śmigający inaczej"
IXIDIGOKI

Re: Weekendowe wycieczki

Post autor: IXIDIGOKI »

GWIZDEK pisze:Hej

2. niedziela : skok do Łodzi na pizzę i spacer po Piotrkowskiej .......
skład: Mar z Basią, IXI z Kasią, Kacal i ja .... (4 moto to już coś :-)
super super udany wyjazd...
szybkie telefony, kto może kto jest w stanie kto w ogóle chce kto siedzi w wannie kto kaczora dusi ......
Dla mnie bomba :D

Jakby ktos przed jakimkolwiek wyjazdem nie zdazyl sie wykąpac, to jest szansa na znalezienie scieżki wodnych strumieni, w Manufakturze takie sa :)

Pzdr
Icek

Re: Weekendowe wycieczki

Post autor: Icek »

Wiesz, że napisać to nie problem, zawsze mogę to zrobić :peace:
Niestety nie zawsze moge Ci towarzyszyć :(
Ale się staram :mrgreen:
Może ustalić jakieś znaki (teraz trudne słowo) parafrazując jeden ze standardów kina polskiego
Jak post się pojawi - to do mnie
Jak sie nie pojawi - to padnij :mrgreen:
ODPOWIEDZ