ktory serwis

Dział dla Braci z województwa mazowieckiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: Shenson

ODPOWIEDZ
alex
Śmigający inaczej...
Posty: 135
Rejestracja: wt, 23 sty 2007, 10:18
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Otwock
Kontakt:

ktory serwis

Post autor: alex »

witam zbliza mi sie przeglad po 6000 km (to znaczy juz musze jechac)
do tej pory serwisowalem w polandposition, ale maja terminy dopiero na przyszly tydzien
w jasklowskim jest luzniej
macie moze jakies uwagi lub opinie na temat tych serwisow?
teraz "nie Suzuki"
qgel
BS Brother
BS Brother
Posty: 5333
Rejestracja: ndz, 20 lis 2005, 18:46
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: WARSZAWA
Polubił posty: 5

Re: ktory serwis

Post autor: qgel »

ja jak narazie jestem z polanda zadowolony (po ok. 4 wizytach), tym bardziej, że zawsze mnie wciskali w jakąś lukę "od ręki" ;)
a i do Otwocka masz od nich fajną drogę przez Górę Kalwarię :)
LS 650 Savage`91 ---> GSR600K7 ---> Diablo(GSR600 K6) ---> Rebel 500
tel. 603775119
qgel@wp.pl
A RH+
Marco

Re: ktory serwis

Post autor: Marco »

Robielm na wiosne przeglad po 20k u Jasklowskiego. Drogo. Co prawda przegl + filtr, swiece, zawory, olej, oponki ale skasowali mnie na 2k. Za sama klamke sprzegla chcieli 90,- (Larson: 12,-). Sam olej drozszy o ok 30% od sredniej.. I niestety nie wykryli ze tarcze sprzegla sie slizgaja!
alex
Śmigający inaczej...
Posty: 135
Rejestracja: wt, 23 sty 2007, 10:18
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Otwock
Kontakt:

Re: ktory serwis

Post autor: alex »

qgel pisze:ja jak narazie jestem z polanda zadowolony (po ok. 4 wizytach), tym bardziej, że zawsze mnie wciskali w jakąś lukę "od ręki" ;)
a i do Otwocka masz od nich fajną drogę przez Górę Kalwarię :)
to znaczy ja tez jestem zadowolony, ale wlasnie nie ma luki i dla tego postanowilem sprobowac jasklowskiego.
teraz "nie Suzuki"
JarekNF

Re: ktory serwis

Post autor: JarekNF »

Jaskłowskiego unikam jak ognia, kiepski serwis a i w salonie niezbyt miła obsługa :evil: Zadzwoń do Gadimexu, niestety zamykają niebawem serwis ale w Październiku z tego co mówili jeszcze powinien działać.
ODPOWIEDZ