GSX 1100 F - Naklejki do plastików

Tutaj możecie znaleźć lub podzielić się opiniami na temat motocykli z klasy On Road, a także zapytać się innych użytkowników w sprawie dręczącego Was problemu...

Moderator: bohas

Mar
BS Brother
BS Brother
Posty: 1884
Rejestracja: śr, 1 mar 2006, 12:57
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Wawa ale w sercu Pomorskie
Polubił posty: 1

GSX 1100 F - Naklejki do plastików

Post autor: Mar »

W zwiazku z zamknieciem tematu: http://www.bractwo-suzuki.com.pl/forum/ ... 5&start=15

otwieram w imieniu dayanka nowy:
dayanek pisze:No i po sprawie :)
Moto kupiłem i teraz tylko zarejestrowanie plus szykowanie na cymes.
W związku z szykowaniem pytanko - czy ktoś wie gdzie można dostać naklejki do renowacji plastików?
pozdrav
--
dayanek
Adam

Life is too short to be bored
GS500F ---> sprzedany
SV1000S K4
S1200
tel. 602 536 440
dayanek

Re: GSX 1100 F - Naklejki do plastików

Post autor: dayanek »

Dzięki Mar,
i jeszcze małe uzupełnienie, bo tego nie napisałem wcześniej:
chcę odtworzyć malowanie w oryginale - łącznie z naklejkami itp. duperelkami. No i właśnie, czy można dostać naklejki konieczne do takiej renowacji, czy lakiernik będzie musiał wszsytko pryskać np. aerografem? Czy to w ogóle możliwe?
Aha, Zuzanka ma oryginalne kufry i przydałoby się je odświeżyć - czym to najlepiej zrobić? Bo chyba nie lakierować - są z takiego tworzywa, coś jak plastki w samochodach?
No i najwazniejsze :) jaki orientacyjnie może to być koszt?
To na razie tyle
pozdrav
--
dayanek
Kondziu

Re: GSX 1100 F - Naklejki do plastików

Post autor: Kondziu »

Witam. Miałem ten sam problem z wybraniem techniki odtworzenia wyglądu moto, areograf okazał się dość drogim rozwiązaniem, w związku z czym skorzystałem z usługi tego Pana : Grzegorz Czarnecki z Poznania tel. 608490210 , gg7115599 mail:linegraf@interia.pl .
Dodam tylko , że jestem zadowolony z jego usługi i jakości naklejek.
Powodzenia.
dayanek

Re: GSX 1100 F - Naklejki do plastików

Post autor: dayanek »

Witam,
dzięki ale ... język goethego to dla mnie tajemnica. Jak by była po szekspirowskiemu, to nie ma problema. A niemiecki tylko podstawy, ale i tak spróbuje coś wyniuchac :)
Wczoraj widziałem się z lakiernikiem, co to będzie lakierował część owiewek. Nie jest źle - całość, z materiałem, sześć stówek. Gorsza sprawa z naklejkami - u naszego dealera suzuki jedna kosztuje od 50 - 150 zł. Cóż pokombinuję z agencjami reklamowymi i plotterem - podobno jak dobrze wykonana nie ma różnicy.
Tylko będą musieli jakoś zdjąć wymiary oryginałów.
pozdrav
--
dayanek
kolektor
BS Brother
BS Brother
Posty: 933
Rejestracja: pn, 22 sty 2007, 16:21
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa
Polubił posty: 1

Re: GSX 1100 F - Naklejki do plastików

Post autor: kolektor »

to może wymaluj" katana" po japońsku może nie orginalnie ale ciekawie
GSX1100F , GSX1300R teraz VZR1800

tel o6o4 564 923
kotletor@o2.pl
dayanek

Re: GSX 1100 F - Naklejki do plastików

Post autor: dayanek »

Wiesz, ale mi zalezy na odtworzeniu oryginalnego malowania. Dowiadywałem się już - więc malowanie plastików wyniesie mnie około 700 zł. No i dalej naklejki, każda od 50 - 150 zł za sztukę oryginały. Cóż - będę więc sukcesywnie nabywał :)
pozdrav
--
dayanek


Myślę ze temat zakonczony, jakby co to prosze o PW i odblokuje [mod. Mar]
Zablokowany