Lusterka na końcówkach kierownicy.

Tutaj możecie znaleźć lub podzielić się opiniami na temat motocykli z klasy On Road, a także zapytać się innych użytkowników w sprawie dręczącego Was problemu...

Moderator: bohas

pszczurkow

Lusterka na końcówkach kierownicy.

Post autor: pszczurkow »

Jestem ciekaw Waszych opinii.. mianowicie czy ktoś z szanownej Braci używał/używa lusterek mocowanych na końcówkach kierownicy? Czy ten patent się sprawdza? Jak jest z widocznością do tyłu? Czy lusterka nie przeszkadzają w czasie użytkowania moto?

Myślę o kupnie takich lusterek.. http://louispolska.home.pl/product_info ... 80a5363177
kolas
Strzelający z Rury
Posty: 986
Rejestracja: pt, 19 sie 2005, 19:42
Województwo: -
Lokalizacja: Warszawa-Włochy

Re: Lusterka na końcówkach kierownicy.

Post autor: kolas »

Nie pojecia jak w nich widac itd.
Ale pomysl sobie jak z takimi lusterkami bedzie ci sie jechalo w korku. albo bedziesz stal razem z samochodami albo sie zapomnisz i je urwiesz na czyims lusterku.
Komarek,TransAlp,BANDIT 1200, GSX-R 1000, 1/2 Burgman 400
Albo GSX-R ... albo NIC!!!! <<< chwilowo nie działa ;)
KTM 990 Adventure
http://www.bikepics.com/members/kolasGSXR/
kom: 796-272-069

https://www.facebook.com/wPogoniZaNaszymiMarzeniami
Pit

Re: Lusterka na końcówkach kierownicy.

Post autor: Pit »

Widzialem kilka moto z takimi lusterkami i wyglada to nawet niezle na cafe-racerach typu Ducat., MotoGuzzi, albo Norton, ale na Bandyte bym sobie tego nie montowal. Szybko je stluczesz przebijajac sie w miejskich korkach, no i widocznosc sie pogorszy, wiec po co?
pszczurkow

Re: Lusterka na końcówkach kierownicy.

Post autor: pszczurkow »

nie mam oryginalnych mocowań klamek tzn brak im gwintów na lusterka a mocowanie dodatkowych "trzymadeł" mija się z celem (tzn nic nie widzę oprócz siebie). Takie lusterka na końcówkach będą poszerzać kierownicę tylko o 6cm z każdej strony.. nie mogę znaleźć rozwiązania. :roll:
Mar
BS Brother
BS Brother
Posty: 1881
Rejestracja: śr, 1 mar 2006, 12:57
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Wawa ale w sercu Pomorskie

Re: Lusterka na końcówkach kierownicy.

Post autor: Mar »

Co do sklepu, to nie wiem czy sprawdziles dane kontaktowe....niestety ja nie moge znalezc jakichkolwiek danych odnosnie firmy. Oby to nie byli jacys naciagacze..
Z tego co wiem byloby glosno na oficjalnej stronie Louisa gdyby otwierali cos w Polsce..

A pomysl ciekawy z tymi lusterkami, co do ogladania lokci to bedziesz sie musial przyzwyczaic, w Svkach jest to normalne, na Bandycie nie jezdzilem wiec nie moge Ci podpowiedziec.
Adam

Life is too short to be bored
GS500F ---> sprzedany
SV1000S K4
S1200
tel. 602 536 440
rookie

Re: Lusterka na końcówkach kierownicy.

Post autor: rookie »

wrzucenie takich lusterek do Bandita to ZBRODNIA.
stary lepiej zarzuc ten pomysl.....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
karus

Re: Lusterka na końcówkach kierownicy.

Post autor: karus »

mnie sie marzy inazumcia z lusterkami w kiere ale nie takimi te są
wg mnie troche nieładne

te sa fajne jak do inazumy
http://www.allegro.pl/item257145369_pie ... lasyk.html

chociaż do bandita to może nie koniecznie beda pasować
pszczurkow

Re: Lusterka na końcówkach kierownicy.

Post autor: pszczurkow »

Preferencje stylistyczne odłóżmy na bok potrzebna mi fachowa pomoc bo bez lusterek jeździć sie nie da.. Macie jakieś pomysły jak zamontować lusterka (gwint 10) kiedy nie ma ich gdzie wkręcić? Gdzie znaleźć takie mocowania klamek żeby był gwint pod lusterko? (alledrogo odpada)
kolektor
BS Brother
BS Brother
Posty: 931
Rejestracja: pn, 22 sty 2007, 16:21
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa
Polubił posty: 1

Re: Lusterka na końcówkach kierownicy.

Post autor: kolektor »

może dodatkowa obejma przed klamką i do niej mocowane lusterka (według upodobań)
GSX1100F , GSX1300R teraz VZR1800

tel o6o4 564 923
kotletor@o2.pl
Elvis

Re: Lusterka na końcówkach kierownicy.

Post autor: Elvis »

Dodatkowe trzymadła plus coś takiego:
http://www.moto-akcesoria.pl/product_in ... s_id=20025
Troche to poprawia widoczność (niestety wygląda jak wygląda)
pszczurkow

Re: Lusterka na końcówkach kierownicy.

Post autor: pszczurkow »

Dodatkowe mocowania kupiłem jednak nie da się ustawić lusterek tak aby było w nich coś widać może ten "przedłużacz" rozwiąże sprawę. Dzięki Elvis
rookie

Re: Lusterka na końcówkach kierownicy.

Post autor: rookie »

stary mogles kupic motor na Y, H lub K.

oszpecic tak Bandita to grzech. na gwiadke powinni ci dac rózge, albo co najwyzej nowy zestaw oryginalnych lusterek !!!
nie kupuj tych, ktore chciales....please!


rookie
Elvis

Re: Lusterka na końcówkach kierownicy.

Post autor: Elvis »

Jeszcze po oblookaniu zdjęć twojej maszyny wpadło mi do głowy, że takie coś powinno dać rade:
http://www.moto-akcesoria.pl/product_in ... s_id=20077
(jeśli wymiary się oczywiście zgadzają)
pszczurkow

Re: Lusterka na końcówkach kierownicy.

Post autor: pszczurkow »

Rookie: "stary" kompletnie nie rozumiesz tematu mnie nie chodzi jak Bandzior będzie wyglądał tylko co wykombinować żeby dało się jeździć bo jak na razie mogę sobie te lusterka w du... wkręcić. :angry_smile:
Elvis: mam dokładnie takie mocowania ale mimo wszystko muszę pokombinować z przedłużka. thx :wink:
AdamOSA
BS Brother
BS Brother
Posty: 492
Rejestracja: pn, 13 cze 2005, 19:25
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: trójmiasto
Otrzymane Polubienia: 1

Re: Lusterka na końcówkach kierownicy.

Post autor: AdamOSA »

No na jeszcze jedną rzecz zwracam uwagę , nie wiem czy dobrze widzę ale mocując te lusterka pozbawiasz się chyba oryginalnych ciężarków na końcu kiery . Nie wiem jak w bandycie z drganiami ? Żeby nie było że podczas jazdy zamiast 1 puszki , przez drgania , widzisz 20 .
Im dalej je mocujesz tym bardziej narażasz na drgania .
Wiem że to nie jest to rozwiązanie o którym myślisz ale ... szukałbym tych tych klamek z dobrym mocowaniem .

Pozdrawiam

AdamOSA
Simson SR2,WSK,JUNAK,XS400(jeszcze nie wiedziałem że SUZI jest najlepsze),GSXR400 - wynalazek , małżeństwo , chwila nieuwagi żony - GSX1300R
No i jest wymarzony pierdopęd na tor !! ( w 2012 niestety zdrada :-) )
A do wiosny na DR-Z 400SM lub E
Zablokowany