Dopada mnie mala paranoja bo niewiem co wybrac ;/

Tutaj możecie znaleźć lub podzielić się opiniami na temat motocykli z klasy On Road, a także zapytać się innych użytkowników w sprawie dręczącego Was problemu...

Moderator: bohas

Alucard

Dopada mnie mala paranoja bo niewiem co wybrac ;/

Post autor: Alucard »

Witam juz 2 miesiace jestem bez motocykla.. i teraz trudno mi sie zdecydowac jaki zakupic motocykle oczywiscie z niemiec i w gre wchodza GSX 600F (starszy model) Bandit 600 , RF 600 , lub GSX 750 R (90) wiem ze te motocykl e bardzo sie od siebie roznia ale niestety tak to wyglada bo kazdy bardzo mi sie podoba... co do mojego doswiadczenia w jezdzie to nie jest moze za dobre 3 miesiace Gs500 oraz miesiac GSX 750R(dopóki silnik nie padł :evil: ) Wiec co radzicie .. bo sam chyba do ladu nie dojde
studi

Post autor: studi »

hej
nie powiem ci co masz wybrać , ale powiem ci czego ja bym nie zrobił :
a mianowicie na pewno nie kupiłbym rf i raczej nie gsx wiec pozosaje bandit i gsxr ...

zgadnij którego z nich bym kupił ..hahaha
KROPEK
Moderator
Moderator
Posty: 6432
Rejestracja: ndz, 7 lis 2004, 14:06
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Kozielec gm. Dobrcz
Polubił posty: 17
Otrzymane Polubienia: 18

Post autor: KROPEK »

Witam
Ja osobiście proponuję bandytę pod warunkiem, że jest z owiewką (duża wygoda w jeźdżie i mniej robali na kombi :-) ), moto jest bardzo wygodne wytrzymałe, ma dużo miejsca na pasażera i bagaże, wogóle jest ok !Osiągami w zasadzie nie ustepuje gsx f, która jest lekko bardziej sportowa w pełni obudowana i mniej podatna na turystykę we dwoje( po 600 km nadgarstki odpadają:-) ). GSX R- super moto marzenie wszystkich, ale nie dla wszystkich!! Na GSX R jest zawsze czas, to jest naprawdę potwór, który cały czas szepcze ( ODKRĘĆ, ODKRĘĆ!!!!!!!!!). Pomimo to, że latałeś troszkę na tym sprzęcie powinieneś się grubo zastanowić nad kupnem takiej maszyny po kilku miesiącach jazdy na moto (minus podobno pije morze wachy). Natomiast o RF nie mog ę nic powiedzieć poza tym, że dostać do niej części to podobno cud (ale nie sprawdzałem tego ).
Pozdrawiam i życzę rozsądnego wyboru :angry_smile:
Po całej gamie szybkich Suzuki przyszedł czas na moto dla starszego pana 🥸
B.....jednoślad R1250GS Triple Black
512 272 500
EvilD
Strzelający z Rury
Posty: 819
Rejestracja: ndz, 5 cze 2005, 20:09
Województwo: -
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: EvilD »

Ja tez bym bral bandita, bo jest szansa ze bedzie mlodszy rocznikiem i mniej zakatowany za te same pieniadze. GSX-R'a nikt nie kupuje do turystycznej jazdy, wiekszosc paluje gdzie sie tylko da. A bandit moze byc w niezlym stanie...
<----. Ból trwa chwile, chwała jest na wieki.
<----|========================
<----'
Alucard

Post autor: Alucard »

No to zobaczymy bo wybiore bo zakup blanuje dopiero listopad grudzien :) bo wtedy szwabki bardziej skłonni do targowania :)
prymek

Post autor: prymek »

Ello! Zastanawiam sie skad kolega z Bydzi wzial te informacje? Rozumiem ze jesli chodzi o osiagi to ze wspolnych scigalek na wiadomym "pasie" i innych wojazy! A tak serio to polecam rowniez bandziora jako bardzo uniwersalne moto zarowno do turystyki solo jak i we dwojke,do odkrecenia czasem mocniej (choc po 2 sezonach az mnie korci na cos mocniejszego,lub po jazdach Bartsa X11-prawie 2xwiecej konikow)smigania po miescie! Do piachu i szutru jedynie sie nie nadaje-za miekki przod!Choc znam takich co H-D byli w Maroku! Ogolnie dzida prosta w swojej konstrukcji a co za tym idzie rowniez eksploatacja i przyszle naprawy na przyzwoitym poziomie!
Pozdro dla wszystkich a szczegolnie dla kuj-pom (forum regionalne swieci pustkami-czy to moto-forumowicze tylko? a ostatni wpis kolegi z wlkp)
kolas
Strzelający z Rury
Posty: 986
Rejestracja: pt, 19 sie 2005, 19:42
Województwo: -
Lokalizacja: Warszawa-Włochy

Post autor: kolas »

Biez bandziora,jest boski tylko 600 troche ma za miekkie zawieszenie na trase w 2 osoby+bagaz.
Pozdrawiam
Komarek,TransAlp,BANDIT 1200, GSX-R 1000, 1/2 Burgman 400
Albo GSX-R ... albo NIC!!!! <<< chwilowo nie działa ;)
KTM 990 Adventure
http://www.bikepics.com/members/kolasGSXR/
kom: 796-272-069

https://www.facebook.com/wPogoniZaNaszymiMarzeniami
Dual

Post autor: Dual »

Wybierz hayabuse a bedziesz zadowolony i pogodzisz wszystkich.

Pozdrawiam :twisted:
Alucard

Post autor: Alucard »

No i stalo sie od wczoraj jestem Posiadaczem GSX 600F.. Trafila sie okazja motocykl sprowadzony w Dobrym stanie wiec Cap go.. Teraz do serwisu na wymiany potem rejestracja (bez tez troche sie polata 8) ) Mam nadzieje ze bedize mi dobrze słuzył :shock: http://putfile.com/pic.php?pic=8/23504265956.jpg&s=x2

Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony śr, 24 sie 2005, 12:00 przez Alucard, łącznie zmieniany 1 raz.
Alucard

Post autor: Alucard »

Dual ==> na Hayabuse przyjdzie jeszcze czas :lol: bo teraz jakbym wsiadł pewnie bym musial sobie małe kołeczka z boku dokreici zeby sie nie przewrócic :)
KROPEK
Moderator
Moderator
Posty: 6432
Rejestracja: ndz, 7 lis 2004, 14:06
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Kozielec gm. Dobrcz
Polubił posty: 17
Otrzymane Polubienia: 18

Post autor: KROPEK »

Witam
Ładny sprzęcik ja mam też taki tylko że niebieski, widzę jakieś ciekawe wydechy, czy też masz przerobiony w jeden? Tylko ta oponka z przodu ja wymieniłem obydwie na Dunlopy i tera mi jeździ :-) . Niech Ci dobrze służy !!
Pozdrawiam
Po całej gamie szybkich Suzuki przyszedł czas na moto dla starszego pana 🥸
B.....jednoślad R1250GS Triple Black
512 272 500
Lechul
BS Brother
BS Brother
Posty: 6333
Rejestracja: wt, 4 maja 2004, 12:27
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Post autor: Lechul »

Witam! No nareszcie !! Teraz jak będziemy znowu w Cze-wie to już koniecznie musisz do Nas dołączyć. Pozdrawiam.
PLATOS VIOLETEROS CLASIKOS CLASIKEROS
RF 900 R
-----------------------------------------
NIE JEŹDZIJ SZYBCIEJ NIŻ FRUWA TWÓJ ANIOŁ STRÓŻ !!
私は自分の守護天使が飛ぶより速く運転しない。
573 258 254
Obrazek
Dual

Post autor: Dual »

No no ładna bestyjka i wydech z piekła rodem!
Gratulacje i miłej jazdy!

Pozdrawiam :twisted:
Alucard

Post autor: Alucard »

Wydech 4w1 drze morde jak niewiem :/ :/ jakby bylo troche głosniej to bym zapchał trocinami :mrgreen: ale na nizszych obrotach przyjemnie buczy :) Mam jeszcze do niego kiere turystyczna z mocowaniem i pewnie bede chcial to sprzedac :) jak ktos bedzie chcial :D A co do latania to niestety jeszcze go nie zarejestrowalem bo niemam za bardzo $$ a bez blach troche strach latac ale cos sie wymysli :twisted:
ODPOWIEDZ