Konkurs - Puchar GSX-R

Tutaj możecie znaleźć lub podzielić się opiniami na temat motocykli z klasy Super Sport, a także zapytać się innych użytkowników w sprawie dręczącego Was problemu...

Moderator: Emil

Emil
Moderator
Moderator
Posty: 4289
Rejestracja: pt, 13 sty 2006, 23:18
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa/okolice ("na wschód, tam gdzie cywilizacja")
Polubił posty: 3
Otrzymane Polubienia: 9

Konkurs - Puchar GSX-R

Post autor: Emil »

Poniewaz pojawily sie juz oficjalne informacje na temat tegorocznej edycji pucharu http://www.gsxr-cup.eu/ jak rowniez czesciowo wyjasnila sie koncepcja powstania "BS Team" w sile:
AdamOSA
jaro
Emil
(lista ciagle otwarta, zarowno zawodnikow jak i ew. pomocy logistyczno/techniczno/innej - rowniez jest juz kilka osob zadeklarowane :jumpie: ew. info bedzie po konsultacjach :) )

oglaszam konkurs na projekt malowania owiewek

Wymagania:
dolna czesc owiewki biala (do dyspozycji gora i tyl)
owiewki beda oklejone w wymagane loga sponsorow pucharu, szczegoly zaprezentowane zostana na Expo
numery sa czarne na zoltym tle (puchar i rookie oraz zielone na bialym dla klasy pretendent, podstawowa klasa to puchar wiec czarne na zoltym), jeden z przodu (centralnie lub lekko na boku) i dwa po obu stronach zadupka
ew. szczegoly na PW i/lub w regulaminach PZM/Pucharu
wiekszosc zawodnikow ma czarny bak, blotnik, rame i podnozki - raczej nie bedziemy przemalowywac
preferowane malowanie latwe do wykonania, efektowne, wyrozniajace sie od reszty zawodnikow (polecam przejrzenie zdjec z 2007 dostepne w internecie)

Nagrody:
uscisk reki prezesa 8) gadzety z wyscigow, niespodzianki oraz mozliwosc ogladania swojego projektu na zdjeciach z relacji z Poznania, Brna, Mostu,..

chyba nie musze mowic jak bardzo nie mozemy sie doczekac na starty :twisted:

PS. kazdy sponsor/pomoc mile widziana :)

EDIT: zdjecia owiewek: http://www.bractwo-suzuki.com.pl/forum/ ... 375#p75375
Ostatnio zmieniony ndz, 3 lut 2008, 17:09 przez Emil, łącznie zmieniany 1 raz.
pozdrawiam,
Emil

. . gix 1.6 . . . Duża moc nie zwalnia od myślenia . . . było i się zmyło, jest pomarańczowo-czarny robal
KROPEK
Moderator
Moderator
Posty: 6434
Rejestracja: ndz, 7 lis 2004, 14:06
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Kozielec gm. Dobrcz
Polubił posty: 17
Otrzymane Polubienia: 18

Re: Konkurs - Puchar GSX-R

Post autor: KROPEK »

:shock: kurde koniecznie trza się po Expo spotkać.
Po całej gamie szybkich Suzuki przyszedł czas na moto dla starszego pana 🥸
B.....jednoślad R1250GS Triple Black
512 272 500
powell
BS Brother
BS Brother
Posty: 759
Rejestracja: czw, 14 cze 2007, 20:55
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Konkurs - Puchar GSX-R

Post autor: powell »

Super, szkoda tylko, że pierwsza runda pokrywa się z rozpoczęciem sezonu BS :(
Ale będę obserwował temat, może też się do czegoś przydam ??
Szary Bandit 1200S K4 (nie ma to jak olejaki !)
>> Born to ride motorcycles <<
GG: 41812
studi

Re: Konkurs - Puchar GSX-R

Post autor: studi »

przepraszam sie tak zapytam...

wyszyscy bedziecie smigac na 1 sprzecie? czy wykupiliscie swoje pakiety?, jeśli tak to jakie????

strasznie mnie to ciekawi :roll:
AdamOSA
BS Brother
BS Brother
Posty: 492
Rejestracja: pn, 13 cze 2005, 19:25
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: trójmiasto
Otrzymane Polubienia: 1

Re: Konkurs - Puchar GSX-R

Post autor: AdamOSA »

Oczywiście że na jednym .
Ja mam dojechać do małej patelni , jaro do niemieckiego a emil do mety .
Na początku chcieliśmy po 3 okązenia robić ale w ten sposób każdy z nas pozna dobrze swoją część toru ....

Studi Ty poważnie ? :lol:

No każdy ma pod tyłkiem swojego rumaka . Wszyscy są w posiadaniu zacnej klasy 600 , bo doszliśmy do wniosku że na litrze to każdy może dobrze polecieć i to nie sztuka :wink: . Ja jestem w najgorszej sytuacji bo zaczynam od zera , więc pozostaje mi tylko pakiet największy bez moto.
Jaki Jaro i emil wybiorą = ?? . Mają już część gratów to mają większe pole do popisu .
Notabene jeżeli ktoś ma zapotrzebowanie na K8 ....................... PW .

AdamOSA
Simson SR2,WSK,JUNAK,XS400(jeszcze nie wiedziałem że SUZI jest najlepsze),GSXR400 - wynalazek , małżeństwo , chwila nieuwagi żony - GSX1300R
No i jest wymarzony pierdopęd na tor !! ( w 2012 niestety zdrada :-) )
A do wiosny na DR-Z 400SM lub E
studi

Re: Konkurs - Puchar GSX-R

Post autor: studi »

AdamOSA pisze:. Wszyscy są w posiadaniu zacnej klasy 600 , bo doszliśmy do wniosku że na litrze to każdy może dobrze polecieć i to nie sztuka :wink: .
nono, odwazne słowa

mysłalem że razem tworzycie team...a leci jeden...

skoro każdy z was smiga, to musicie nieźle zarabiać...zeby samemu startować w takich zawodach...

powodzenia :mrgreen:
Emil
Moderator
Moderator
Posty: 4289
Rejestracja: pt, 13 sty 2006, 23:18
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa/okolice ("na wschód, tam gdzie cywilizacja")
Polubił posty: 3
Otrzymane Polubienia: 9

Re: Konkurs - Puchar GSX-R

Post autor: Emil »

studi pisze:(..)
ty w jakims snie zimowym jestes czy co? przeciez kazdy z nas ma pierdopęda juz od zeszlego roku, ja i jaro jakies opisy nawet poprzednich startow robilismy itp i kazdy z nas ma info w podpisie

a startujemy w pucharze wlasnie dlatego, ze jest to najtansza forma scigania

no i wcale nie jest powiedziane, ze w ktoryms wyscigu nie bedzie trzeba tak zrobic jak mowisz.. :lol: :wink:
pozdrawiam,
Emil

. . gix 1.6 . . . Duża moc nie zwalnia od myślenia . . . było i się zmyło, jest pomarańczowo-czarny robal
AdamOSA
BS Brother
BS Brother
Posty: 492
Rejestracja: pn, 13 cze 2005, 19:25
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: trójmiasto
Otrzymane Polubienia: 1

Re: Konkurs - Puchar GSX-R

Post autor: AdamOSA »

Aaaa .. no to wiem o co chodzi .
Emil naświetlił częściowo jak to wygląda .
Dodam że do t.z.w. teamu czyli całości osób zaangażowanych w tą sprawę chęć pomocy przy startach wyrazili
z obsługi naziemnej :
Yogi (Adakru) - dla którego nie ma tajemnic w moto
Cziton - który wymienia wał przez noc i pyta się "macie coś jeszcze ?"

Tak to wstępnie wygląda . I jest na fazie rozwojowej , jak Emil napisał w pierszym poście .

Co do sprawy finansowej .... doba ma 24h...to wychodzi że można max . na 3etaty pracować ..ja osobiście jak na razie na 2 , ale wiesz marzenia jakoś trzeba realizować i nie wiem czy się nie szarpnę na 3 ..... reszta przy :beer: .

AdamOSA
Simson SR2,WSK,JUNAK,XS400(jeszcze nie wiedziałem że SUZI jest najlepsze),GSXR400 - wynalazek , małżeństwo , chwila nieuwagi żony - GSX1300R
No i jest wymarzony pierdopęd na tor !! ( w 2012 niestety zdrada :-) )
A do wiosny na DR-Z 400SM lub E
cziton
BS Brother
BS Brother
Posty: 620
Rejestracja: sob, 21 sty 2006, 14:36
Województwo: -
Lokalizacja: Straszyn SUZUKI Squad

Re: Konkurs - Puchar GSX-R

Post autor: cziton »

AdamOSA pisze: Cziton - który wymienia wał przez noc i pyta się "macie coś jeszcze ?"
Dokladnie!!!
Tylko ze OSA wierzy w moja skromnosc i nie napisal ze robie to posiadajac tylko klucz "10" i "12" oraz zlamane kombinerki:)
Skromnie dodam ze mam dwie rece wiec nie koniecznie musze grzebac przy jednym moto w noc miedzy smiganiem :)

Ciesze sie na te imprezy :)

Byle do wiosny.

Pozdrawiam.
Kiedy siędzę na maszynie totalny czuję luz
Włączam silnik, daję kopa, za mną tylko kurz.
tel. 608416704 Spik,GG 2677557
GSX 600F - sprzedana
SV 1000S K3/K4 - sprzedana
fantomas

Re: Konkurs - Puchar GSX-R

Post autor: fantomas »

Emil pisze:...(lista ciagle otwarta, zarowno zawodnikow jak i ew. pomocy logistyczno/techniczno/innej - rowniez jest juz kilka osob zadeklarowane :jumpie: ew. info bedzie po konsultacjach :) )
...
PS. kazdy sponsor/pomoc mile widziana :)
Witam,
jako przedstawiciel płci męskiej, poszukujący wciąż nowych wrażeń, dodatkowo mający możliwość zakupu GSX-R 600 K3 w dobrej cenie, poważnie rozważam rozpoczęcie przygody sportowej. jako całkowity lajkonik w temacie, myślę, że rocznik maszyny nie będzie moim ograniczeniem ;-). gdy się zdecyduję, chętnie dołaczę do teamu BS (wraz z małym zapleczem technicznym - samochód dostawczy, przyczepa transportowa itp.), jeśli nie starczy zapału, wówczas chętnie wspomogę finansowo team BS. myśle, że w okolicy marca będę wiedział, w jakim zakresie będę uczestniczył :-)

na razie obserwuję wątek i kalkuluję budżet :-).
Emil
Moderator
Moderator
Posty: 4289
Rejestracja: pt, 13 sty 2006, 23:18
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa/okolice ("na wschód, tam gdzie cywilizacja")
Polubił posty: 3
Otrzymane Polubienia: 9

Re: Konkurs - Puchar GSX-R

Post autor: Emil »

fantomas pisze: sportowej. jako całkowity lajkonik w temacie, myślę, że rocznik maszyny nie będzie moim ograniczeniem ;-)
na poczatek bierz jak najtanszy, K3 jest spoko, Prządka startowal na '98 i niezle mu szlo, Poznan jest torem technicznym
fantomas pisze: gdy się zdecyduję, chętnie dołaczę do teamu BS (wraz z małym zapleczem technicznym - samochód dostawczy, przyczepa transportowa itp.), jeśli nie starczy zapału, wówczas chętnie wspomogę finansowo team BS.
witamy, witamy
decyduj sie szybko bo transportu w tym roku nam akurat brakuje a wsparcie finansowe jest zawsze mile widziane :mrgreen:

ps. chcialem zauwazyc ze wiekszosc postow w tym temacie jest nie na temat! ale nie przesadzajmy hehe, powiedzmy ze to temat ogolny dotyczacy pucharu hehe
pozdrawiam,
Emil

. . gix 1.6 . . . Duża moc nie zwalnia od myślenia . . . było i się zmyło, jest pomarańczowo-czarny robal
fantomas

Re: Konkurs - Puchar GSX-R

Post autor: fantomas »

Emil pisze:ps. chcialem zauwazyc ze wiekszosc postow w tym temacie jest nie na temat! ale nie przesadzajmy hehe, powiedzmy ze to temat ogolny dotyczacy pucharu hehe
więc aby być na temat, może powinniśmy zamieścić zdjęcia, które powinny być podstawą do przygotowania projektów?
myślę, że warto podczas Motocykl Expo zrobić kilka fotek i spośród nich wybrać te bazowe, na których chętni (m. im. zatrudnię moich ludzi) przygotują projekty?

Pozdrawiam,
Emil
Moderator
Moderator
Posty: 4289
Rejestracja: pt, 13 sty 2006, 23:18
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa/okolice ("na wschód, tam gdzie cywilizacja")
Polubił posty: 3
Otrzymane Polubienia: 9

Re: Konkurs - Puchar GSX-R

Post autor: Emil »

myslalem o tym, ale nie mam mozliwosci w tym momencie a zadnego rozsadnego zdjecia nie znalazlem
z tego co patrzylem owiewki seryjne sie niewiele roznia od torowych i rezerwowo mozna projekt zrobic na bazie seryjnych :)
pozdrawiam,
Emil

. . gix 1.6 . . . Duża moc nie zwalnia od myślenia . . . było i się zmyło, jest pomarańczowo-czarny robal
fantomas

Re: Konkurs - Puchar GSX-R

Post autor: fantomas »

Emil pisze:...zadnego rozsadnego zdjecia nie znalazlem...
spróbuję jutro podjechac na torwar zrobić zdjęcia dobre do projektowania, a jeśli się nie uda, to powalczymy na bazie zeszłorocznych.

jaka jest pełna nazwa teamu i jakie sa elementy obowiązkowe (logo, nazwa, www)?
Waldex
Po drugiej stronie Mocy
Po drugiej stronie Mocy
Posty: 1815
Rejestracja: sob, 8 gru 2007, 17:26
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa
Otrzymane Polubienia: 6

Re: Konkurs - Puchar GSX-R

Post autor: Waldex »

Na początku tego filmika też jadą we trzech na jednym sprzęcie :)
http://pl.youtube.com/watch?v=iVExD-Fz688
Wybaczcie odrobinę humoru w tak poważnym dla Was temacie...
Cyt: "No nie mogłem" :)
Jedź i daj jechać innym!
czarny GS500E pojechał.....
czarna SV650N pojechała...
czarny mruczek Z750S pojechał...
czarny większy mruczek Z1000SX pojechał...
jest jeszcze większy, srebrny mruczek FJR1300 AE
ODPOWIEDZ