15 lub 16.02 - Świebodzice spotkanie dolnoslaskiego

Dział dla Braci z województwa dolnośląskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: Pushkin

Garth

15 lub 16.02 - Świebodzice spotkanie dolnoslaskiego

Post autor: Garth »

tak sie zastanawiam nad spotkaniem dnia 15 lub 16 lutego do Świebodzic do restauracji "Gardenia" przy ul. Wałbrzyskiej 6.
tak przy okazji byłyby to urodziny mojej Agusi. od razu zaznaczam ze najwspanialszym prezentem będzie sama obecność Wasza w jak największej liczbie, a nie jakieś tam gadżety.

proszę napiszcie, który dzień wam bardziej pasuje. piątek czy sobota? chciałbym do piątku zarezerwować liczbę miejsc.

dziękuje i zapraszam
autsider0412

Re: spotkanie dolnoslaskiego w lutym

Post autor: autsider0412 »

Termin mi pasuje ale......... lokal mógłbys znaleść bardziej wyjściowy :lol: :babe: Lepiej to ja mam w garażu heheh no hmm ale to ty jesteś maestro tego spotkanka 8) więc decydujesz .
Nikoś
Po drugiej stronie Mocy
Po drugiej stronie Mocy
Posty: 698
Rejestracja: pn, 12 mar 2007, 13:40
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Wrocław

Re: spotkanie dolnoslaskiego w lutym

Post autor: Nikoś »

autsider0412 pisze: Lepiej to ja mam w garażu heheh .
:jump:

Mimo wszystko deklaruje przyjazd :-)
Sobota mi bardziej pasuje.
Nikoś
www.instagram.com/motoworldadv/
Ambasador marki Spidi :upside_down_face:
Jacek
Moderator
Moderator
Posty: 1717
Rejestracja: ndz, 5 lis 2006, 20:13
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: spotkanie dolnoslaskiego w lutym

Post autor: Jacek »

Sobota będzie ok.

Jacek

ps. Dalej nie mam auta. Zabierze mnie ktoś?
RM-Z 250 + GM500
tel. 502 341 006
Nikoś
Po drugiej stronie Mocy
Po drugiej stronie Mocy
Posty: 698
Rejestracja: pn, 12 mar 2007, 13:40
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Wrocław

Re: spotkanie dolnoslaskiego w lutym

Post autor: Nikoś »

Jacek_Madejski pisze: ps. Dalej nie mam auta. Zabierze mnie ktoś?
W mojej 206-sce chyba się zmieścisz :mrgreen:

Nikoś

P.s. Zabieramy z Wrocławia jeszcze dwóch kandydatów, chcących zasilić nasze szeregi-wrocławskiej BS.
Ostatnio zmieniony wt, 5 lut 2008, 17:17 przez Nikoś, łącznie zmieniany 1 raz.
www.instagram.com/motoworldadv/
Ambasador marki Spidi :upside_down_face:
Garth

Re: spotkanie dolnoslaskiego w lutym

Post autor: Garth »

wiec ustalone. sobota 16 luty godzina 18.00 Świebodzice ul. Wałbrzyska 6' "GARDENIA"

a jesli Akowi nie pasuje wystruj to nie musi przychodzic. zawsze moze posiedziec sobie w garazu. przeciez tam ma lepiej. :)

oczywiscie przypominam - OBECNOSC OBOWIAZKOWA.

serdecznie zapraszam

p.s. w razie jakby bylo trzeba to i kilka noclegow sie znajdzie (dotyczy silesian, jak i innych wojewodztw).
autsider0412

Re: spotkanie dolnoslaskiego w lutym

Post autor: autsider0412 »

Siema przyjść przyjdę :) bo ileż można siedzieć w garażu tylko powycieraj Damianku kurze z krzeseł bo nikt chyba niechce się pobrudzić :angry_smile: hehe no dobra niemardze już :mrgreen:
pozdrówy
Garth

Re: 15 lub 16.02 - Świebodzice spotkanie dolnoslaskiego

Post autor: Garth »

Aku, czy Ty w koncu porzestaniesz byc takim bucem? hi hi

pytanie organizacyjne. czy do niedzieli sie zdeklarujecie z przyjazdem, bo musze rezerwowac miejsce.
znajomi z walbrzycha mnie molestuja, zeby sie siepnac na jakies prezenty dla Agusi i Gregora (suzuki dl 650). Agusia konczy 30, Gregor 25 lat. czy wy tez sie chcecie dolzycdo prezentow? jakas symboliczna kwota, 10-20 zl.

czekam. na karteczce spisuje liste obecnosci.

pozdrawiam
Ostatnio zmieniony pt, 8 lut 2008, 17:09 przez Garth, łącznie zmieniany 1 raz.
Nikoś
Po drugiej stronie Mocy
Po drugiej stronie Mocy
Posty: 698
Rejestracja: pn, 12 mar 2007, 13:40
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Wrocław

Re: 15 lub 16.02 - Świebodzice spotkanie dolnoslaskiego

Post autor: Nikoś »

Garth pisze:Aku, czy Ty w koncu porzestaniesz byc takim bucem?
Garth takie sformułowania chyba są zbędę na tym forum.
Nie wierze że straciłeś poczucie humoru -ja sie ubawiłem opinią Aku na temat miejsca spotkania.Poza tym każdy będzie mógł się wykazać ze strony organizacyjnej-Aku również :twisted:

Pozdro
Nikoś
www.instagram.com/motoworldadv/
Ambasador marki Spidi :upside_down_face:
autsider0412

Re: 15 lub 16.02 - Świebodzice spotkanie dolnoslaskiego

Post autor: autsider0412 »

No właśnie pewne sformułowania powinieneś zachować dla siebie !! !! !!
Cały czas myślałem że masz poczucie humoru ale coż :angry_smile:
Pozatym hmm powiedz czy to spotkanie które Sam organizujesz jest spotkaniem Bractwa czy urodzinami Twojej Agi :evil: Bo wg mnie łączenie tych imprez jest niezbyt na miejscu :beat:
Pozdro i proszę bez zbędnych i jałowych dyskusji........ :angry_smile:
bohas
Moderator
Moderator
Posty: 2052
Rejestracja: wt, 14 lis 2006, 09:58
Województwo: opolskie
Lokalizacja: Zdzieszowice

Re: 15 lub 16.02 - Świebodzice spotkanie dolnoslaskiego

Post autor: bohas »

Garth pisze:Aku, czy Ty w koncu porzestaniesz byc takim bucem?
:nono: :nono: :nono:

Jedna z zasad forum BS:
- Swoim prywatnym animozjom i przemyśleniom dawaj wyraz wyłącznie
w listach prywatnych lub na GG lub podobnym komunikatorach. Nie ma
nic bardziej denerwującego i żenującego niż oglądanie grona publicznie
wyzywających się osób.
Ps. Sorki za OT ale też mnie trochę oburzyło to stwierdzenie :evil:
BTW: Gdzie się podziewa Wasz moderator ?? Przydałby sie jakiś EDIT w tym temacie :wink:
Garth

Re: 15 lub 16.02 - Świebodzice spotkanie dolnoslaskiego

Post autor: Garth »

przepraszam wszystko moja wina. odpowiadam humorem na humor. ja swojego nie stracilem, a ze czasami mam ciezki humor. tak juz bywa i Aku doskonale o tym wie. przepraszam jesli ktos zrozumial opacznie lub inaczej.

jesli zas chodzi o impreze, to juz na ostatnim spotkaniu mowilem, ze chcialbym polaczyc spotkanie bractwa z urodzinami Agusi, na co duza czesc braci i siostr przystala i sie nawet usmiechnela (jesli cos zle zrozumialem to moze zrezygnujmy ze spotkania, a po prostu przyjedzcie na kufelek piwa urodzinowego; spotkanie moze zorganizowac Aku w innym terminie w bardziej wyjsciowej knajpie. hi hi hi). jesli kto nie slyszal, to przepraszam bardzo, ale nie moja wina. oczywiscie spotkanie nie jest obowiazkowe i kto nie chce lub nie moze, to rzecz wiadoma ze nie przyjedzie.

natomiast jesli chodzi o skladke na prezent dla Agusi i Gregora, to zapisalem to, bo jestem jedynym lacznikiem miedzy znajomymi moimi i Aka, a bracmi suzuki. to oni mnie zagadneli w tej kwestii a ja przekazuje dalej.

jeszcze raz przepraszam za zle formulowanie mojej ironii, ale emotow nie lubie stosowac, a zwyklym tekstem jakby malo mozliwosci jej zaznaczenia.

pozdrawiam
autsider0412

Re: 15 lub 16.02 - Świebodzice spotkanie dolnoslaskiego

Post autor: autsider0412 »

AMEN :D
To się posprzeczalii a teraz konkrety.....Maestro Damian organizuje spotkanko więc jak z obecnością ?? Narazie widzę Jacka i Nikosia a gdzie reszta towarzystwa ?? ?? ??
Zapomnieli że tłumnie obiecali przybyć :wink:
pozdrówy
Lord_Nicon
BS Brother
BS Brother
Posty: 296
Rejestracja: wt, 28 lut 2006, 12:39
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Wołów ( koło Wrocławia)
Kontakt:

Re: 15 lub 16.02 - Świebodzice spotkanie dolnoslaskiego

Post autor: Lord_Nicon »

autsider0412 pisze:AMEN :D
To się posprzeczalii a teraz konkrety.....Maestro Damian organizuje spotkanko więc jak z obecnością ?? Narazie widzę Jacka i Nikosia a gdzie reszta towarzystwa ?? ?? ??
Zapomnieli że tłumnie obiecali przybyć :wink:
pozdrówy
Nie zapomnieli, nie zapomnieli tylko sprawy musieli pozamykać. Akrat w tą sobotę wypada mój dyżur w pracy ale JA i Aneta również zgłaszamy swoje przybycie. Walbrzych ciągle bywa we Wrocławiu, baaaa a nawet i w Wołowie. To coooo my się nie ruszymy :D:D:D...
W sobotę wyjedziemy troge pozniej ale na 18 powinniśmy dojechać (jak będziemy mieli godzinke poślizgu to mam nadzieje że wybaczycie :)..).


Pozdrawiamy i dozobaczyska...
Najpiękniejsza rzecz to swoje moto mieć
---GS 550 M (Katana) 83' -----> GSXF 750 - 99' ( sprzedany :( )-------> GSF 1250 GT - 09' "Szary Diabeł"
....kom: 667 651 296.....

https://bikepics.com/CI/members/lord_nicon
Garth

Re: 15 lub 16.02 - Świebodzice spotkanie dolnoslaskiego

Post autor: Garth »

Nikon, sie wie. powiedz po prostu, ze chcecie miec wielkie wejscie. hi hi hi. zabierzcie ze soba Pushkina i Age, Marysia z Madzia, Blondasa i reszte waszej wolowskiej ekipy motocyklowej. wezcie tez CIOCIE MARYSIA!!!
ODPOWIEDZ