C 90/VL 1500 - opinie?

Tutaj możecie znaleźć lub podzielić się opiniami na temat motocykli z klasy Chopper i Cruiser, a także zapytać się innych użytkowników w sprawie dręczącego Was problemu...
ODPOWIEDZ
mir
BS Brother
BS Brother
Posty: 738
Rejestracja: ndz, 5 lut 2006, 00:34
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Piła
Kontakt:

C 90/VL 1500 - opinie?

Post autor: mir »

Witam szanowne Towarzystwo. Myślę o sprowadzeniu z usa suzi C 90 2005 - 2006 co powiecie o tej maszynie? Jak ona się prowadzi, jaka jest awaryjność. No i oczywiście jakie ma wady i dlaczego powinienem wybić ją sobie z głowy. Pozdrawiam :)
606-451-421 Play
Milano-buty.pl - markowe buty
https://allegro.pl/listing?string=znami ... i-1-1-0425

CZ175, vz 800/98, xv1900/07, GSX1300R/08, ?....
A1+
luzik
Plecak BSB
Plecak BSB
Posty: 2354
Rejestracja: pn, 20 sie 2007, 14:46
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Co Braciszkowie sądzicie o C 90?

Post autor: luzik »

nie mam pojecia jak to jezdzi ale wyglada w deche!
GS-F N600 (105000km) --> italian whore (16000 + 14000km++)
It's Good to be Bad :devil:
rysio

Re: Co Braciszkowie sądzicie o C 90?

Post autor: rysio »

No, gdybym miał się przesiąść z mojej Volusii, to chyba właśnie na Intrudera 1500, czyli C90.
Podoba mi się także klasyczny Intruder 1400, ale przyzwyczaiłem się do tej szerokiej, komfortowej kanapy... :wink:
Fero
BS Brother
BS Brother
Posty: 458
Rejestracja: wt, 22 maja 2007, 08:43
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Bedzin

Re: C 90/VL 1500 - opinie?

Post autor: Fero »

Najważniejszym jest to że motocykl został zbudowany na bazie czegoś co kiedyś zostało określone jako wzór niedościgniony :mrgreen: czyli VS 1400, silnik doznał lekkiego rozwiercenia, tym samym wyraża się delikatnie lepszymi parametrami, co zrozumiałe przy napędzaniu większej masy (przytoczmy 68KM, 114 Nm), zabudowany został bardzej masywnie w porónaniu do VS 1400, co jest nie bez znaczenia przy podróżach lub jazdy z plecakiem, Suzi lubi zaskakiwać i prześcigiwać konkurencję, w tym konkretnym przypadku Suzi skonstruowało najdłuższe moto o największym rozstawie osi 1700 mm (argument stanowiący akurat o komforcie jazdy), owszem parę lat pózniej pojawiły się kostrukcje konkurencji z większym rozstawem, ale to znowu Suzi było prekursorem, jednoznacznie pochwalić należy Suzuki za fakt iż zawsze ulega modzie, a konstruowanie motocykli w myśl mody zawsze jest strzałem w 10-tkę.
To na tyle, jeżeli mam wyrazić superlatywy na temat właśnie tego moto, pytanie czy chcesz znać negatywy, bo wszyscy wiemy jeźdżąc na Suzi że mimo wielu zalet nasze motocykle mają też wady, może coś z pogranicza, VL ma zbiornik 15 litrów przy swojej masie ok 315 kg musi wciągnąć ok 7l/100 km, może to nie problem ale .........
jego masa, powoduje że nie jest tak posłuszny w zakrętach jak np. wspomniany wielokrotnie VS, czyli moto zmusza do wykorzystywania go raczej na bezdrożach Road 66, swego czasu Suzuki ogłosiło pewną akcję serwisową...... i tu wykażę się niewiedzą, bo jedynie wiem że gdzieś dzwoniło, ale nie wiem w którym kościele, zwróć również uwagę na frekwencję, czyli ilu z Braci jest użytkownikami VL-a, zresztą odzew na Twój post jest dość skromny, co sugeruje doświadczenia użytkowania przedmiotowego. Załóżmy że to na tyle bo tak naprawdę nie wiem na co zwrócić jeszcze Twoją uwagę, sam jako doświadczony motonita możesz wskazać na czym Ci zależy w ramach uzyskiwania tej najwyższej frajdy z jazdy........ Powodzonka w podejmowaniu decyzji :D
Fero
Intruder VS 1400
kom. 601479029
mir
BS Brother
BS Brother
Posty: 738
Rejestracja: ndz, 5 lut 2006, 00:34
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Piła
Kontakt:

Re: C 90/VL 1500 - opinie?

Post autor: mir »

Serdeczne dzięki za odzew i informację. Zostałem jednak pobity w licytacji przaz nację wschodnio europejską :evil: :evil: :evil:
606-451-421 Play
Milano-buty.pl - markowe buty
https://allegro.pl/listing?string=znami ... i-1-1-0425

CZ175, vz 800/98, xv1900/07, GSX1300R/08, ?....
A1+
ODPOWIEDZ