27.03(czwartek) spotkanie organizacyjne

Dział dla Braci z województwa pomorskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: motorynka

SETA
BS Brother
BS Brother
Posty: 900
Rejestracja: śr, 10 maja 2006, 10:48
Województwo: -
Lokalizacja: Bieszkowice SUZUKI Squad
Kontakt:

27.03(czwartek) spotkanie organizacyjne

Post autor: SETA »

Proponuje godzine 19.00 a miejscem niech bedzie restauracja na rondzie w Chwaszczynie.
Mam nadzieję że Was wszystkich zobaczę bo sprawa jest dość pilna :twisted: no i wreszcie poznamy nowe twarze :twisted: :twisted: :twisted:

PS Ten termin wstępnie obgadaliśmy w niedzielę ale jeżeli coś komuś nie pasuje i są inne propozycje to odezwijcie się....
Życie ze mną to przejażdżka....do PIEKŁA!
Broda
Lajtowy Motonita
Posty: 579
Rejestracja: wt, 6 wrz 2005, 09:52
Województwo: -
Lokalizacja: WARSZAWA/3miasto

Re: 27.03(czwartek) spotkanie organizacyjne

Post autor: Broda »

28.03.08 sa targi motocyklowe, znajac zycie 27.03 bede cały dzień zwoził ustawiał motocykle na wystawe...
możliwe ze bedzie potrzebna jakaś pomoc z BS... wiec...


p.s. w ciagu 2 dni dowiem sie co i jak wiec dam znać :)
Lokalny diler opium
opium*-bo motocykl jest jak narkotyk
Macias
BS Brother
BS Brother
Posty: 2031
Rejestracja: śr, 8 mar 2006, 21:12
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: Straszyn SUZUKI Squad

Re: 27.03(czwartek) spotkanie organizacyjne

Post autor: Macias »

Kasia nie napisalas ze obecnosc obowiazkowa !! Oczywiscie konsekwencje w razie nie obecnosci bedzie wyznaczal Cziton i pojemnosc jego konta :D

PS. Broda nie probuj sie wykrecic z nastepnego spotkania :P ludzie chca Cie w koncu zobaczyc na zywo :D

pozdrawiam
Kiedy siedze na maszynie, totalny czuje luz...

MZ ETZ 251
Bandit 600N '98-sprzedany
SV 1000S '03 + Yoshi TriOwal-sprzedany
Hayabusa K8 + TwoBrothers-sprzedany
Hayabusa K9-sprzedany
kom: 505-173-368.
SETA
BS Brother
BS Brother
Posty: 900
Rejestracja: śr, 10 maja 2006, 10:48
Województwo: -
Lokalizacja: Bieszkowice SUZUKI Squad
Kontakt:

Re: 27.03(czwartek) spotkanie organizacyjne

Post autor: SETA »

Widzę że większości pasuje :twisted:
Czyli termin spotkania ustalony na czwartek 27marca godzina 19.00 a Ci co nie będą mogli być a się usprawiedliwili dostaną info na priva albo będą mieli telekonferencje :twisted:
Życie ze mną to przejażdżka....do PIEKŁA!
somio
BS Brother
BS Brother
Posty: 252
Rejestracja: sob, 18 mar 2006, 20:44
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: Chojnice

Re: 27.03(czwartek) spotkanie organizacyjne

Post autor: somio »

A mnie nie będzie i chyba nie muszę się usprawiedliwiać :wink:
Także czekam na info po spotkaniu. Pozdro :)
GS 500 K4 --> SV 650S K4 --> GSX-R 600 K4 --> Bandit 1250SA K8
Tel: 537 010 947
0 Rh-
jurand
BS Brother
BS Brother
Posty: 433
Rejestracja: śr, 12 wrz 2007, 21:06
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: Starogard Gdański

Re: 27.03(czwartek) spotkanie organizacyjne

Post autor: jurand »

witam wszyskich,jestem o 19.00 (SETA wszyskie ceny co i jak będe miał na czwartek :3m_sie: )
pozdrawiam :cheers: ,a tak przy okazji mam tak troche gdzieś tłumaczeń jak ktoś nie może,albo może tylko nagle coś tam,lepiej żeby nic nie pisał nie robi zmyłek co do ilości na spotkaniach i to tak ogólnie nie personalnie (sorki taki mały wkór......po drinku) :angry_smile: ,bo albo ktoś jest ,albo nie ......na spotkaniach po 5 może 6 osób jaki to % ......................ale jak będzie jedna też przyjadę teraz idę się :wanna: może mi przejdzie
jeszcze raz pozdrawiam
cz350,jawa350, cz350 długo nic i GSX 750F,GSXR600 K7
hayabusa 1300 K7
jurand7@zipnet.com.pl
509864499 /B Rh+
Broda
Lajtowy Motonita
Posty: 579
Rejestracja: wt, 6 wrz 2005, 09:52
Województwo: -
Lokalizacja: WARSZAWA/3miasto

Re: 27.03(czwartek) spotkanie organizacyjne

Post autor: Broda »

macias chcesz mnie zobaczyć zapraszam do salonu, jeździsz suzuki a nie byłes jeszcze u mnie :(((

czytająć wypowiedz Sety iż spotkanie bedzie w czwartek 27.03.2008 to rozumiem ze nie mam co liczyc na pomoc BS przy rozstawianu motocykli :( no trudno... dobrze ze mam jeszcze M3M...
Lokalny diler opium
opium*-bo motocykl jest jak narkotyk
SETA
BS Brother
BS Brother
Posty: 900
Rejestracja: śr, 10 maja 2006, 10:48
Województwo: -
Lokalizacja: Bieszkowice SUZUKI Squad
Kontakt:

Re: 27.03(czwartek) spotkanie organizacyjne

Post autor: SETA »

Broda pisze: czytająć wypowiedz Sety iż spotkanie bedzie w czwartek 27.03.2008 to rozumiem ze nie mam co liczyc na pomoc BS przy rozstawianu motocykli :( no trudno... dobrze ze mam jeszcze M3M...
Wybacz Broda ale wszystkim dogodzić się nie da tzn. może się da ale ja nie potrafię…. :twisted: I wybrałam opcję zorganizowania jednak tego spotkania w nieodpowiednim dla Ciebie terminie bo doszłam do wniosku że skoro do tej pory nie mogłeś nam pomóc – to i tym razem nie pomożesz. Więc wybacz ale jesteś osobą która nie ma prawa robić nam wrzuty na ten temat.
Życie ze mną to przejażdżka....do PIEKŁA!
Broda
Lajtowy Motonita
Posty: 579
Rejestracja: wt, 6 wrz 2005, 09:52
Województwo: -
Lokalizacja: WARSZAWA/3miasto

Re: 27.03(czwartek) spotkanie organizacyjne

Post autor: Broda »

nie mogłem?? hmm...
Osa i Mar wiedza ze I&K pomocą służy... zresztą chyba nawet nikt nie pofatygował sie z organizatorów do nas z zapytaniem o pomoc...
ale skoro Seta założyłaś już z góry że nie można na nas liczyć, to niech tak będzie...
Lokalny diler opium
opium*-bo motocykl jest jak narkotyk
qgel
BS Brother
BS Brother
Posty: 5333
Rejestracja: ndz, 20 lis 2005, 18:46
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: WARSZAWA
Polubił posty: 5

Re: 27.03(czwartek) spotkanie organizacyjne

Post autor: qgel »

Seta trzymam kciuki za powodzenie akcji i współczuję ;) pamiętajcie że jakby co służe know-how swoim skromnym itp. :)
LS 650 Savage`91 ---> GSR600K7 ---> Diablo(GSR600 K6) ---> Rebel 500
tel. 603775119
qgel@wp.pl
A RH+
Macias
BS Brother
BS Brother
Posty: 2031
Rejestracja: śr, 8 mar 2006, 21:12
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: Straszyn SUZUKI Squad

Re: 27.03(czwartek) spotkanie organizacyjne

Post autor: Macias »

Broda pisze:macias chcesz mnie zobaczyć zapraszam do salonu, jeździsz suzuki a nie byłes jeszcze u mnie :(((
po 1. salon nie jest miejscem spotkan BS Pomorskiego (Mar nie ma moto w Gdyni a na rondo przyjechal pogadac autem),
po 2. nie odwiedzam salonu bo macie taki ceny ze az sie przykro robi (poza tym moto mi sie nie psuje)
po 3. jestes osoba ktora chyba najwczesniej z nas wszystkich dolaczyla do BS, a ani razu nie bylo Cie na jakimkolwiek spotkaniu, przynajmniej od kiedy ja tu jestem, wiec daruj sobie uwagi o terminie spotkan,
po 4. wspomniales o M3M, ciekawe na ilu spotkanich i imprezach byles z nimi ?? jesli oni bardziej Ci pasuja to popros o usuniecie Twojego konta z BS i nie ma problemu !!
po 5. poza tematem, jesli piszesz cos to szacunek wymaga zebys pisal imiona czy nicki z DUZYCH liter (tak mi sie wydaje).

pozdrawiam
Kiedy siedze na maszynie, totalny czuje luz...

MZ ETZ 251
Bandit 600N '98-sprzedany
SV 1000S '03 + Yoshi TriOwal-sprzedany
Hayabusa K8 + TwoBrothers-sprzedany
Hayabusa K9-sprzedany
kom: 505-173-368.
Broda
Lajtowy Motonita
Posty: 579
Rejestracja: wt, 6 wrz 2005, 09:52
Województwo: -
Lokalizacja: WARSZAWA/3miasto

Re: 27.03(czwartek) spotkanie organizacyjne

Post autor: Broda »

1.masz racje nie ma, ale znajdzie czas by podjechac do salonu na pogaduchy(tak samo jak Osa i czasami Piotras,Scorpion)
2.Ceny jak u wszystkich innych dilerów... p.s. spytaj sie piotrasa czy sa one takie DUZE jak mówisz...
3.I tu jestes w błedzie... jak było zoorganizowane w sobote to byłem...czesto robicie wtedy kiedy siedze w pracy... i nie mam opcji ucieczki lub wcześniejszej ewakuacji... klient nasz pan...
4. napewno wiecej razy niż z BS, powód--> bardziej ugodowi ? bardziej nastawieni pozytywnie? wypisywac sie nie chce bo po co ?
5. Przepraszam Cie za mała litere skoro poczółeś sie urażony...

peace ludzie... niewiem czemu od razu mnie tak atakujecie...
Lokalny diler opium
opium*-bo motocykl jest jak narkotyk
Macias
BS Brother
BS Brother
Posty: 2031
Rejestracja: śr, 8 mar 2006, 21:12
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: Straszyn SUZUKI Squad

Re: 27.03(czwartek) spotkanie organizacyjne

Post autor: Macias »

1. nie stac mnie na to zeby tak sobie podjechac pogadac, wole smigac na spotkaniach z reszta osob;
2. kiedys kupilem rekawiczki i zdrowo przeplacilem (pare lat temu);
3.w soboty bylo juz duzo spotkan i jakos Cie nie pamietam (np. tych w GreenClubie) niewspominajac juz o Niedzielnych spotkanich, w tym roku bylu juz takie dwa;
4. odpowiedz ta sama co wyzej (bo spotkania sa i w czwartki i w soboty i w niedziele i inne spontaniczne, i nie wierze ze na zadne nie mozesz wpasc)
5. nie poczolem sie urazony tylko tak sie poprostu robi

nie atakujemy tylko nie rozumiemy dlaczego tak robisz

EOT !! widzimy sie na spotkaniu
Kiedy siedze na maszynie, totalny czuje luz...

MZ ETZ 251
Bandit 600N '98-sprzedany
SV 1000S '03 + Yoshi TriOwal-sprzedany
Hayabusa K8 + TwoBrothers-sprzedany
Hayabusa K9-sprzedany
kom: 505-173-368.
bohas
Moderator
Moderator
Posty: 2052
Rejestracja: wt, 14 lis 2006, 09:58
Województwo: opolskie
Lokalizacja: Zdzieszowice

Re: 27.03(czwartek) spotkanie organizacyjne

Post autor: bohas »

Kochani wrzućcie na luz bo widze, że piłujecie na jedynce w okolicach czerwonego pola. :mrgreen: a skoro organizujecie rozpoczęcie to... :roll: zamiast sie zgrac i cieszyć to Wy sie rozkalibrowujecie :peace: :peace: :peace: :peace:

Sorki za mały OT
Yaro

Re: 27.03(czwartek) spotkanie organizacyjne

Post autor: Yaro »

Bohas.. dobrze gada :). Tutaj jak i wszedzie kazdy ma cos do kazdego... jedyne wyjscie to usiąśc przy gorzale i wytłumaczyc sobie w KULTURALNY sposób co komu w kim nie pasuje i albo sie dogadac albo wiedząc o co biega .... odpuscic. A ze mamy miedzy sobą spiecia to wiadomo .....prawda Radziu :). pozdrawiam pokojowo wszystkich ... nie skaczcie sobie do oczu ... mozecie sie po prostu olewac .. to zdrowsze. Yaro
Zablokowany