27.03(czwartek) spotkanie organizacyjne

Dział dla Braci z województwa pomorskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: motorynka

Piotras
The Real One
The Real One
Posty: 284
Rejestracja: czw, 26 sty 2006, 17:00
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: GD/BA

Re: 27.03(czwartek) spotkanie organizacyjne

Post autor: Piotras »

Sorry za OT, ale chyba SZATAN Was opętał (opętywuje?), albo przesilenie wiosenne...
Muszę Brodę trochę wziąc w obronę, bo z tymi salonowymi cenami nie jest tak źle i zawsze można się dogadac a na pewno spróbowac. No i muszę dodac, że my jesteśmy ugodowi, aczkolwiek trochę stanowczy :D
Za to uśmiałem się z Yara: "olewac się"? :mrgreen: Haha, co za perwersja i wyuzdanie :mrgreen: Samo zdrowie :mrgreen:

Peace peace, a przynajmniej nie na forum.

Cos mi "ci" nie działa.

Oo, naciągacz łańcucha - w tym akurat jestem dobry :D
Federały są jak pieczarki - najpierw rzucasz im gówno a potem trzymasz w mroku...
Broda
Lajtowy Motonita
Posty: 579
Rejestracja: wt, 6 wrz 2005, 09:52
Województwo: -
Lokalizacja: WARSZAWA/3miasto

Re: 27.03(czwartek) spotkanie organizacyjne

Post autor: Broda »

no dobrze
informuje ze mnie 27.03.08 nie bedzie, poniewaz mamy wystawe 28.03.08 i w czwartek od 17 beda zwożone motocykle z w-wa na wystawe(musze wypakowac,poustawiać,ponarządzać)

mam nadzieje ze Macias i Seta zrozumiecie to... 8)
Lokalny diler opium
opium*-bo motocykl jest jak narkotyk
AdamOSA
BS Brother
BS Brother
Posty: 492
Rejestracja: pn, 13 cze 2005, 19:25
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: trójmiasto
Otrzymane Polubienia: 1

Re: 27.03(czwartek) spotkanie organizacyjne

Post autor: AdamOSA »

Kochani .
Dzisiaj już mam dość !........... moderowania . Dosyć waszej twórczości poszło ....
Ustalmy to co jest już dawno ustalone > PISZEMY NA TEMAT ! , Wzajemne animozje na PW .
Ponieważ sam nie lubię , to na pewno Wy też :) czytać .... nie mogę bo .......... -> nie piszemy takch rzeczy , jak nie można to pozostawiamy w smutku i żalu własną osobę a nie obarczamy jeszcze całą resztę wyrzutami sumienia . :wink:
Spotkanie ustalone , termin też , jak oprócz Brody(praca) i Somia(W-wa) komuś nie pasuje to walić na PW do Sety , gwarantuje że zmieni , bo to nie jest zła kobieta .
Temat jak na razie uznaje za wyczerpany .
Na koniec pozwolę sobie po przeczytaniu tej "lektury" na taką małą uwagę : Miejsce naszych spotkań nie jest salon Suzuki . Zawsze mogłem liczyć na każdego z Was i nigdy się nie zawiodłem . I mam nadzieje że tak pozostanie .

Pozdrawiam wszystkich jak zawsze bez wyjątku .

AdamOSA
Simson SR2,WSK,JUNAK,XS400(jeszcze nie wiedziałem że SUZI jest najlepsze),GSXR400 - wynalazek , małżeństwo , chwila nieuwagi żony - GSX1300R
No i jest wymarzony pierdopęd na tor !! ( w 2012 niestety zdrada :-) )
A do wiosny na DR-Z 400SM lub E
Zablokowany