zestaw kluczy imbusowych "lepsiejszych"

Dział dla Braci z województwa mazowieckiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: Shenson

ODPOWIEDZ
CyberScyzor
BS Brother
BS Brother
Posty: 2147
Rejestracja: wt, 20 cze 2006, 23:36
Województwo: świętokrzyskie
Lokalizacja: Radzymin/Kielce/Warszawa
Kontakt:

zestaw kluczy imbusowych "lepsiejszych"

Post autor: CyberScyzor »

wiatm,
moze ktos ma pozyczyc na pare dni? Albo podjechac do mnie z nimi wypic przyslowiowy kefirek i popatrzec jak odkrecam ta pieprzona za przeproszeniem czesc motocykla, ktora musze zespawac...za oknem pogoda slicznosci a ja w proszku..klamki kupione, szyba wymieniona normalnie mozna prawie wsiadac i jechac..ale prawie robi wielka roznice a wlasnie polamalem dwa klucze imbusowe na tych srubach..(taki tandetny maly zestawik..mialy prawo pasc..sie dzielnie i tak trzymaly ale nie chce mi sie kupowac calego zestawu tylko po to zeby uzyc ich dwa razy w zyciu - przykrecic i odkrecic) tym bardziej ze jeszcze musze akumulator kupic bo ja glupiacipa oczywiscie nie odlaczylem alarmu na zime.
CyberScyzor
Bestia - Black Angel
Hayabusa L0 + Yoshimura Carbon R77
Motto: "Nie lubię peletonów..."
Zuzia -> pojechała...
tel.606 998 255

Wyprawy motocyklowe opisane
Krach Systemu - Media, Trendy, Strategia
Icek

Re: zestaw kluczy imbusowych "lepsiejszych"

Post autor: Icek »

O której jesteś w domu?
To podjadę z kompletem. Napisz jakie numerki są potrzebne, to sprawdzę czy wszystkie mam.
Chętnie Ci potowarzyszę przy kefirku. W razie prostownik też mam :)
CyberScyzor
BS Brother
BS Brother
Posty: 2147
Rejestracja: wt, 20 cze 2006, 23:36
Województwo: świętokrzyskie
Lokalizacja: Radzymin/Kielce/Warszawa
Kontakt:

Re: zestaw kluczy imbusowych "lepsiejszych"

Post autor: CyberScyzor »

generalnie w domu pracuje wiec jutro jestem np. caly dzien no chyba ze o 13.00 bede mial spotkanie w wawce bede o tym wiedzial rano..a no i wybieram sie generalnie na spotkanko bractwa..wiec przedpoludnie cale wchodzi w gre...popoludnie zalezy od wiatrow proponowalbym telefon wczesniej, czwartek tez do wawki sie wybieram w ciagu dnia ale nie wiem konkretnie kiedy,piatek prawie na pewno caly w domu. Co do kluczy to nie wiem:) na moim zestawie nie ma numerkow:) po prostu dopasowalem ale raczej bez ekstremow. Zreszta nawet jak przyjedziesz i okaze sie ze nie pasuja bedzie pretekst do spotkania sie jeszcze raz:)

zreszta sam masz bandita S..po prawej stronie jest tam taka blacha z duraluminium do ktorej przymocowany jest prawy podnozek kierowcy i hamulec nozny, to wlasnie ta blacha jest peknieta ona sie trzyma na takich paru mocarnych srubach z imbusowa koncowka..to ta blache trzeba odkrecic
CyberScyzor
Bestia - Black Angel
Hayabusa L0 + Yoshimura Carbon R77
Motto: "Nie lubię peletonów..."
Zuzia -> pojechała...
tel.606 998 255

Wyprawy motocyklowe opisane
Krach Systemu - Media, Trendy, Strategia
ODPOWIEDZ