20.04 Częstochowa

Dział dla Braci z województwa dolnośląskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: Pushkin

Garth

Re: 20.04 Częstochowa

Post autor: Garth »

Bohas przez wrocek mam 150 km autostrada, wiec o wiele szybciej niz po drogach lokalnych. tu chodzi o to zeby wilk byl caly i owca syta. hi hi hi.
Jacku, czy Wy wyjezdzacie z wrocka przez bielany na A4. jesli tak, to mysle ze my bysmy sie podpieli na tzw. betonach, czyli pierwszy parking w drodze na Opole za bielanami. tak mysle ze bylibysmy tam okolo 7.30. tymbardziej ze na teczowej jeszcze nie bylem i pewnikiem pobladze we wrocku. Rychowi tez pewnikiem bedzie latwiej na A4 wleciec (ale o tym niech sie sam wypowie).
Bohas czy bedziemy leciec przez obwodnice opola, w sensie gdzies w okolicy ul. czestochowskiej. nie znam sie dokladnie na tych nowych trasach, czy jednak przez silesie? pytam, gdybysmy jednak nie zdazyli spotkac sie z "wroclawiakami". dolecielibysmy do Was na dalszej trasie.
bohas
Moderator
Moderator
Posty: 2052
Rejestracja: wt, 14 lis 2006, 09:58
Województwo: opolskie
Lokalizacja: Zdzieszowice

Re: 20.04 Częstochowa

Post autor: bohas »

Garth pisze:Bohas czy bedziemy leciec przez obwodnice opola...
Wszystko dokładnie jest opisane tu: http://www.bractwo-suzuki.com.pl/forum/ ... =21&t=9208
sivy
BS Brother
BS Brother
Posty: 82
Rejestracja: wt, 15 kwie 2008, 09:35
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Wrocław

Re: 20.04 Częstochowa

Post autor: sivy »

Witam.

Jeżeli tylko nie będzie ulewy to jestem u Jacka na Tęczy choć o 6:30 to raczej na wschodzie słońca.

Pozdro...
GSX-R 1000 K7
Robert
Po drugiej stronie Mocy
Po drugiej stronie Mocy
Posty: 1246
Rejestracja: pn, 9 lip 2007, 20:19
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Wrocław

Re: 20.04 Częstochowa

Post autor: Robert »

Wy litości nie macie. Nawet w niedzielę tak wcześnie trzeba wstawać??

Postaram się z synem dołączyć.
świat należy do nas ...

R1200

604 995 636
GG 4422595
panpio

Re: 20.04 Częstochowa

Post autor: panpio »

ekipa na 102, a ja przeprowadz-ka, myślałem, że zabiorę młodego na moto, a tu tylko rzeczy i meble wozić będę.
pozdrawiam i do następnego...
Jacek
Moderator
Moderator
Posty: 1718
Rejestracja: ndz, 5 lis 2006, 20:13
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: 20.04 Częstochowa

Post autor: Jacek »

Po sprawdzeniu dziś, jutrzejszej pogody - ma nie padać.
Ale żeby nie było za wesoło to, ma być w okolicach 10 stopni max. Spodziewam się 5 stopni o 7 rano.

Czyli: 6:30 u mnie o 7.00 jedziemy. PEŁNE BAKI!!! (a przynajmniej tyle żeby do Opola starczyło)
Nie polecam jechać autostradą przy 5 stopniach.
Jeśli chcemy od razu dołączyć do grupy zorganizowanej to chłopaki z Wrocławia spotykają się w Siechnicy o 7:15.
Jeśli nie, to jedziemy prosto do Bohasa i dalej w/g ogólnego planu.

Trzymta się ciepło

Jacek
RM-Z 250 + GM500
tel. 502 341 006
Garth

Re: 20.04 Częstochowa

Post autor: Garth »

kutwa chlopaki nie wiem co robic. u nas strasznie siapi i mgla ze dloni na wyciagniecie reki nie widac. co planujecie?
RadekM

Re: 20.04 Częstochowa

Post autor: RadekM »

Myślę, że "twardym trza być, a nie miękkim" - spróbujmy. Jak będzie bardzo źle to odpuścimy , ale dopiero rano...?


PS

Zdaje mi się, czy zegar forum chodzi w czasie zimowym jeszcze?
Garth

Re: 20.04 Częstochowa

Post autor: Garth »

tak tez myslalem. Agusia niedawno byla psu zarcie dac i mowila ze po czlym dniu w koncu przestalo padac. jest szansa. jestesmy ludzmi duzej wiary. jednak ze swiebodzic wyjezdzamy o 7 rano. planujemy do opola zdazyc na orlen najpozniej na 8.45.
a musze sie wam pochwalic ze dzis na moto, w ten deszcz zrobilem 30 km. w koncu wymienilem plyny w moto. ale dojazd byl malo przyjemny. na szczescie jutro bedzie lepiej.

do zobaczenia rano.
Pushkin
Moderator
Moderator
Posty: 923
Rejestracja: czw, 23 lut 2006, 21:55
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Brzeg Dolny/Wołów
Otrzymane Polubienia: 10

Re: 20.04 Częstochowa

Post autor: Pushkin »

My z Niconem dołączymy w Opolu (mam nadzieję, że zdążymy do 8:20 - jak nie to może z Garthem się spotkamy).

Pozdr.
Pushkin
Życie jest piękne, gdy żyć się umie, a człowiek swoje moto rozumie.
GS550M KATANA, GSX1200 INAZUMA-wspaniałe wspomnienia->GSX750S KATANA SREBRNA STRZAŁA po grobową deskę & GSX1400 K4 HELLBOY
Kom. 506 171 241
Neo
BS Brother
BS Brother
Posty: 404
Rejestracja: pt, 14 wrz 2007, 20:58
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Wrocław

Re: 20.04 Częstochowa

Post autor: Neo »

ha ha ha Puszkina jak zwykle nie było:) :angry_smile:

Bohas standardowo uratował jednego motonite ( bez Bohasa zaden wyjazd by się nie udał :))

Jak zwykle wszystko bylo ok, tylko mam wrażenie ze za wczesnie ze mszy sie zawinelismy i nikt mi moto nie pokropil woda swiecona:)



pozdrawiam :angry_smile:
zasiej myśl zbierzesz czyn
zasiej czyn zbierzesz zachowanie
zasiej zachowanie zbierzesz charakter
zasiej charakter zbierzesz całe życie

tel. 606 679 484
intruder vz800
RadekM

Re: 20.04 Częstochowa

Post autor: RadekM »

Proszę nie krzyczeć na Puszkina, po prostu pech go prześladuje (bo z Bohasem nie jeździ) ...

Fajnie było.

Dzięki wszystkim :lol:
Pushkin
Moderator
Moderator
Posty: 923
Rejestracja: czw, 23 lut 2006, 21:55
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Brzeg Dolny/Wołów
Otrzymane Polubienia: 10

Re: 20.04 Częstochowa

Post autor: Pushkin »

Pushkin i Nicon z Plecaczkami "prawie" był i bez Bohasa, nie dość, że wulkanizatora w niedzielę w Opolu znalazł to i dętkę Heidenaua w rozmiarze 18" znalazł :P A tak poza tym, przyczyną mojego pecha był fakt, że tak szybko do Was jechałem, że aż wentyl po drodze od nadmiernej prędkości urwałem :)
Do Częstochowy nie dotarliśmy ale ponad 400 km nawinięte :)
Jak zbiorę siły - opiszę swego pecha podczas tej podróży. Zchillaoutowałem całkowicie i śmiechu było co nie miara, dostałem nową ksywkę nawet: "POMPKA" :)
Serdeczne dzięki dla Nicona, który mnie tolerował jako wyjątkowego Plecaczka :) (skaranie boskie), oraz dla dziewczyn za pełną fotorelację i 5-godzinne czekanie :) - bawiliśmy się lepiej niż Wy wszyscy w Częstochowie razem wzięci :P

Pozdr.
Pushkin
Życie jest piękne, gdy żyć się umie, a człowiek swoje moto rozumie.
GS550M KATANA, GSX1200 INAZUMA-wspaniałe wspomnienia->GSX750S KATANA SREBRNA STRZAŁA po grobową deskę & GSX1400 K4 HELLBOY
Kom. 506 171 241
bohas
Moderator
Moderator
Posty: 2052
Rejestracja: wt, 14 lis 2006, 09:58
Województwo: opolskie
Lokalizacja: Zdzieszowice

Re: 20.04 Częstochowa

Post autor: bohas »

Jakby Wam umknęła gdzieś fotorelacja to jest TUTAJ
Nikoś
Po drugiej stronie Mocy
Po drugiej stronie Mocy
Posty: 698
Rejestracja: pn, 12 mar 2007, 13:40
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Wrocław

Re: 20.04 Częstochowa

Post autor: Nikoś »

Kolejne rozpoczecie sezonu można uznać za udane- pomimo małego pecha krążącego miedzy nami ;-)
Do następnego rozpoczęcia :-)
www.instagram.com/motoworldadv/
Ambasador marki Spidi :upside_down_face:
ODPOWIEDZ