20.04 Częstochowa

Dział dla Braci z województwa dolnośląskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: Pushkin

Lord_Nicon
BS Brother
BS Brother
Posty: 296
Rejestracja: wt, 28 lut 2006, 12:39
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Wołów ( koło Wrocławia)
Kontakt:

Re: 20.04 Częstochowa

Post autor: Lord_Nicon »

Pushkin pisze: Serdeczne dzięki dla Nicona, który mnie tolerował jako wyjątkowego Plecaczka :) (skaranie boskie), oraz dla dziewczyn za pełną fotorelację i 5-godzinne czekanie :) - bawiliśmy się lepiej niż Wy wszyscy w Częstochowie razem wzięci :P
Witam...

Pushkin, nie było źle, a wręcz przeciwnie, zbierzesz nawet pochwałę bo w roli plecaczka sprawowałeś się bardzo dobrze.
No a dziewczyny no fakt, były cierpliwe. Co niektóre to wykorzystując wolny czas, udoskonalały nawet swoje umiejętności iluzjionistyczne :)...

Fakt... że do Częstochowy nie dotarliśmy, ale zabawa była wyśmienita. No i kilometrów również troche też nabiliśmy... No i wiemy teraz jak w nedzielę w Opolu sprawnie można zrobić oponę wraz z zakupem nowiutkiej dętki :)...


pozdr...
Najpiękniejsza rzecz to swoje moto mieć
---GS 550 M (Katana) 83' -----> GSXF 750 - 99' ( sprzedany :( )-------> GSF 1250 GT - 09' "Szary Diabeł"
....kom: 667 651 296.....

https://bikepics.com/CI/members/lord_nicon
Jos.
BS Brother
BS Brother
Posty: 1486
Rejestracja: wt, 18 kwie 2006, 12:51
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa / Gostynin

Re: 20.04 Częstochowa

Post autor: Jos. »

Bohas, świetne foty! :brawo: Tylko czy ja dobrze widzę, że tam Łodzi praktycznie nie ma? Czyżby tylko kawałek głowy Voytcka dojechał? ;)
A co do Lorda_Nicona i Pushkina - po prostu umierałam ze śmiechu, czytając te Wasze opisy :hahaha: Jak umiecie niefarta zamienić w fajną przygodę, to naprawdę zgrana z Was parka :mrgreen:
LS 650'93 > SV 650s'06 > chwilowy urlop motocyklowy

josss@gazeta.pl
sivy
BS Brother
BS Brother
Posty: 82
Rejestracja: wt, 15 kwie 2008, 09:35
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Wrocław

Re: 20.04 Częstochowa

Post autor: sivy »

Wyprawka całkiem udana, pomimo że muszę teraz moto trochę posklejać :cisza:. A odnośnie tego małego pecha, o którym wspomina Nikoś to chyba dla tego żeśmy sprzętów nie poświęcili :wink:. No i powrót był też niezły :devil:.

Pozdro
sivy.
GSX-R 1000 K7
Jacek
Moderator
Moderator
Posty: 1718
Rejestracja: ndz, 5 lis 2006, 20:13
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: 20.04 Częstochowa

Post autor: Jacek »

Wyjazd super! Kilka drobnych rzeczy do dokupienia w motocyklach, ale ważne że nam nic nie było.
Droga powrotna - super! Szczególnie ostatni odcinek :)

Jacek
RM-Z 250 + GM500
tel. 502 341 006
gregs
The Real One
The Real One
Posty: 169
Rejestracja: śr, 29 sie 2007, 18:21
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Wrocław

Re: 20.04 Częstochowa

Post autor: gregs »

No widzę, że nie tylko ja miałem pecha. Przed Opolem złapałem gumę i niestety (a może to szczęście) wracałem już busem z moto na pace.
Rychu
BS Brother
BS Brother
Posty: 245
Rejestracja: śr, 20 cze 2007, 16:20
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Jaszkowa Górna/ Kotlina Kłodzka
Otrzymane Polubienia: 2

Re: 20.04 Częstochowa

Post autor: Rychu »

Zmokłem, zmarzłem do i z Częstochowy, ale warto było !!

Zalałem ... (ale nie się - tylko suzi) i tu:

Podziękowania dla Bohasa

Niezły z Niego doktorek

Pozdrawiam
Rychu
SV 650 N '03


tel. 504 168 948
AB Rh+
Lord_Nicon
BS Brother
BS Brother
Posty: 296
Rejestracja: wt, 28 lut 2006, 12:39
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Wołów ( koło Wrocławia)
Kontakt:

Re: 20.04 Częstochowa

Post autor: Lord_Nicon »

gregs pisze:No widzę, że nie tylko ja miałem pecha. Przed Opolem złapałem gumę i niestety (a może to szczęście) wracałem już busem z moto na pace.
Coś te Opole pechowe, może w tym samym miejscu co Pushkin złapałeś???... Daleko od miasta skończyłeś podróż??? My zauważyliśmy zaraz po zjeżdzie z autostrady - 18 km przed miastem...
No, ale jak w postach powyżej, nam się udało dojechać do domu na :moto: :):)...


pozdr...
Najpiękniejsza rzecz to swoje moto mieć
---GS 550 M (Katana) 83' -----> GSXF 750 - 99' ( sprzedany :( )-------> GSF 1250 GT - 09' "Szary Diabeł"
....kom: 667 651 296.....

https://bikepics.com/CI/members/lord_nicon
gregs
The Real One
The Real One
Posty: 169
Rejestracja: śr, 29 sie 2007, 18:21
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Wrocław

Re: 20.04 Częstochowa

Post autor: gregs »

Ja jechałem do Opola przez Namysłow, a gumę złapałem chyba w Czarnowąsach (chyba nie przekręciłem) :cry:
ODPOWIEDZ