Konkurs - Puchar GSX-R

Tutaj możecie znaleźć lub podzielić się opiniami na temat motocykli z klasy Super Sport, a także zapytać się innych użytkowników w sprawie dręczącego Was problemu...

Moderator: Emil

kzabor

Re: Konkurs - Puchar GSX-R

Post autor: kzabor »

Emil pisze:jeszcze Magda cos kiedys mowila o robieniu zdjec i wycieraniu szybki, ale teraz sie pewnie bedzie wykrecac :roll:
:lol:
Też były zgłoszenia na trzymanie parasolki na starcie. :mrgreen:
fantomas

Re: Konkurs - Puchar GSX-R

Post autor: fantomas »

właśnie zgłosiłem się na stronie WWW w klasie 600. poproszę Was wszystkich zainteresowanych o kontakt na PW w sprawie "ogólnego" sponsoringu Teamu BS. już rozmawiam z potencjalnymi sponsorami, bardzo poważnymi :-)
Emil
Moderator
Moderator
Posty: 4321
Rejestracja: pt, 13 sty 2006, 23:18
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa/okolice ("na wschód, tam gdzie cywilizacja")
Polubił posty: 4
Otrzymane Polubienia: 13

Re: Konkurs - Puchar GSX-R

Post autor: Emil »

obiecane fotki owiewek, czyste i w malowaniu grandysowym (czyli jak +/- bedza wygladac moto wiekszosci zawodnikow)
foty akurat sa owiewek 1000K7, ale 600K6 nie roznia sie specjalnie, glowna roznica to bardziej okragly zadupek

(3 sa jako linki bez miniaturek bo sie czepia wysokosci powyzej 150px, sorki ale tak zostawie bo to nie miniaturki sa istotne :) )
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
http://img103.imageshack.us/img103/6640/p1010488xa7.jpg
http://img143.imageshack.us/img143/7674/p1010480mb2.jpg
http://img149.imageshack.us/img149/461/p1010491uw0.jpg
pozdrawiam,
Emil

. . gix 1.6 . . . Duża moc nie zwalnia od myślenia . . . było i się zmyło, jest pomarańczowo-czarny robal
jaro

Re: Konkurs - Puchar GSX-R

Post autor: jaro »

AdamOSA pisze:Ja jestem w najgorszej sytuacji bo zaczynam od zera , więc pozostaje mi tylko pakiet największy bez moto.
Jaki Jaro i emil wybiorą = ?? . Mają już część gratów to mają większe pole do popisu .
Ja sobie 3B zamówiłem. Nie potrzebuję już owiewki... przynajmniej do pierwszego ślizga tfu tfu tfu....
Gratów z ubiegłego sezonu rzeczywiście trochę zostało, a nowy pakiet 3B pięknie to wszystko uzupełnia.
Miałem nabyć koce, lap-timer, pompę hamulcową (tyle, że Beringera), szybkę i sprężynę tylną, a tu niespodzianka... wszystko w pakiecie :) Super!!
Trzeba tylko w opony inwestować i kończyć na pudle - mają być gadżety za dobre miejsca :)
kosik
BS Brother
BS Brother
Posty: 2783
Rejestracja: sob, 16 gru 2006, 17:40
Województwo: podlaskie
Lokalizacja: Wólka k. Białegostoku

Re: Konkurs - Puchar GSX-R

Post autor: kosik »

Na GSXR Pucharze BS Team jak sie sciga wszystkim pokarze!

trzymam juz kciuki
nie przeginaj nie jesteś z gumy

Marauder VZ800 99r sprzedany,obecnie brak
Emil
Moderator
Moderator
Posty: 4321
Rejestracja: pt, 13 sty 2006, 23:18
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa/okolice ("na wschód, tam gdzie cywilizacja")
Polubił posty: 4
Otrzymane Polubienia: 13

Re: Konkurs - Puchar GSX-R

Post autor: Emil »

no i mamy zwycięski projekt: (pozwole sobie zamiescic wersje mojego moto, a co hihi)
(tak, z boku tlo powinno na dziobie wygladac inaczej a z tylu powinno byc wiecej na czarno, nie czepiac sie ;) )

Obrazek Obrazek

z tylu zobaczymy jak to na zywo wydzie, czy adres na dole/na gorze/wcale:

Obrazek Obrazek

:)

ciagle mamy miejsce na loga innych sponsorow :)
pozdrawiam,
Emil

. . gix 1.6 . . . Duża moc nie zwalnia od myślenia . . . było i się zmyło, jest pomarańczowo-czarny robal
KROPEK
Moderator
Moderator
Posty: 6448
Rejestracja: ndz, 7 lis 2004, 14:06
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Kozielec gm. Dobrcz
Polubił posty: 17
Otrzymane Polubienia: 22

Re: Konkurs - Puchar GSX-R

Post autor: KROPEK »

Nie no Emil spoko barwy :mrgreen: troche jak Batman ale to żólte z przodu i ten czerwony napis z boku na dole zobowiązuje !! W tym roku pudło jak nic, czego wszystkim ścigajacym się Braciom życzę !! !!
pozdro
Po całej gamie szybkich Suzuki przyszedł czas na moto dla starszego pana 🥸
B.....jednoślad R1250GS Triple Black
512 272 500
Emil
Moderator
Moderator
Posty: 4321
Rejestracja: pt, 13 sty 2006, 23:18
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa/okolice ("na wschód, tam gdzie cywilizacja")
Polubił posty: 4
Otrzymane Polubienia: 13

Re: Konkurs - Puchar GSX-R

Post autor: Emil »

pozdrawiam,
Emil

. . gix 1.6 . . . Duża moc nie zwalnia od myślenia . . . było i się zmyło, jest pomarańczowo-czarny robal
ODPOWIEDZ