GSX 1100F - problemy z oddawaniem mocy.

Tutaj możecie znaleźć lub podzielić się opiniami na temat motocykli z klasy On Road, a także zapytać się innych użytkowników w sprawie dręczącego Was problemu...

Moderator: bohas

dayanek

GSX 1100F - problemy z oddawaniem mocy.

Post autor: dayanek »

Witam,
mój Pancernik miał dość nieciekawą przygodę ostatnim czasem.
Otóż w ubiegły poniedziałek odpaliłem go po około pięciodniowej przerwie i nie chodził jeden garnek. Procedura standardowa - dojazd do serwisu, oględziny, efekt - świeca zabita, wymiana i ... kiszka, prychał, kichał i gasł.
Dłuższy pobyt w serwisie zaowocował zaglądnięciem do gaźników - efekt - chodzi równo, ale ... tak na moje oko daje około połowy mocy.
Co do jasnej i niespodziewanej się dzieje? Ma ktoś jakiś pomysł? Gaźniki dalej, czy może przewody wysokiego napięcia?
pozdrav
--
dayanek
Robert
Po drugiej stronie Mocy
Po drugiej stronie Mocy
Posty: 1244
Rejestracja: pn, 9 lip 2007, 20:19
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Wrocław

Re: GSX 1100F - problemy z oddawaniem mocy.

Post autor: Robert »

Spradź filtr powietrza.
świat należy do nas ...

R1200

604 995 636
GG 4422595
kolektor
BS Brother
BS Brother
Posty: 931
Rejestracja: pn, 22 sty 2007, 16:21
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa
Polubił posty: 1

Re: GSX 1100F - problemy z oddawaniem mocy.

Post autor: kolektor »

mnie po prostu padły gaźniki ,po dokładnym zbadaniu sytuacji okazało sie że są stare i leją paliwem .Sprawdź czy w gaźnikach membrany są dobre i zaworki trzymaja
GSX1100F , GSX1300R teraz VZR1800

tel o6o4 564 923
kotletor@o2.pl
dayanek

Re: GSX 1100F - problemy z oddawaniem mocy.

Post autor: dayanek »

Witam,

problem rozwiązany - okazało się że świeczki były zabite. Wymiana wszystkich i power is back :)
No co będę mówił - pełnego banana miałem na buźce, jak wczoraj odebrałem Pancernika.
Aha i uwaga mojego mechaniora do wszystkich użytkowników GSX1100F - ten model ma szczególną tendencję do zabijania świeczek w przypadku uruchamiania na zimno, na krótko. Potwierdzone odnalezionymi w sieci wypowiedziami uzytkowników.
Niestety - jaka była przyczyna zabicia świeczek u mnie - nie wiem. Zawsze swój silniczek rozgrzewam do końca, więc ta przyczyna odpada.
pozdrav
--
dayanek
ODPOWIEDZ