nowy INTRUZ ?

Tutaj możecie znaleźć lub podzielić się opiniami na temat motocykli z klasy Chopper i Cruiser, a także zapytać się innych użytkowników w sprawie dręczącego Was problemu...
ODPOWIEDZ
bogdi64
BS Brother
BS Brother
Posty: 1381
Rejestracja: pn, 6 lis 2006, 19:02
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Kiełczów
Otrzymane Polubienia: 1

nowy INTRUZ ?

Post autor: bogdi64 »

w salonie suzi, powiedziano mi, że jeśli podoba mi się intruz to najwyższy czas aby go kupić, ponoć dostał ostatni rok homologacji (czy tylko u nas?) ze względu na normy spalin i w przyszły roku ma być coś nowego, czyli - albo osłabiony silnik, lub nowy silnik, a może całkiem nowy model - chodzi o 800
http://picasaweb.google.pl/Bogdi64
--------------------------------------
dwa garnki V - na dwóch kołach :)
A1 RH-
tel. 0603 765 563
Shinobi
Po drugiej stronie Mocy
Po drugiej stronie Mocy
Posty: 728
Rejestracja: pn, 7 lip 2008, 18:37
Województwo: lubelskie
Lokalizacja: MOTYCZ LEŚNY

Re: nowy INTRUZ ?

Post autor: Shinobi »

W kwietniu kupiłem M800 nówke i jestem zadowolony,choć nie mam skali porównwczej bo jest to mój pierwszy sprzęt.Jeśli chodzi o normy spalania to z nowym rokiem mają wejść normy EURO 4.
"Jest tylko_______między rozsądkiem a szaleństwem".
Intruder M800,to już historia.

Burak:606698321
RadekM

Re: nowy INTRUZ ?

Post autor: RadekM »

Bogdi, mówili co mówili. Ale w zeszłym tygodniu na własne oczy widziałem Intrudera 800 w wersji 2009, na targach w Mediolanie.
Praktycznie nie zmieniony, oprócz innego kształtu obudowy filtra powietrza i grubszych klamek na hamulcu i sprzęgle. No i napisane miał, że spełnia euro3. Moc ta sama.

Gust każdy ma swój, ale wersje 1500 i 1800 moim zdaniem tragedia... kombinują jak koń pod górkę, a charakter motoru idzie się trzaskać.
bogdi64
BS Brother
BS Brother
Posty: 1381
Rejestracja: pn, 6 lis 2006, 19:02
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Kiełczów
Otrzymane Polubienia: 1

Re: nowy INTRUZ ?

Post autor: bogdi64 »

na gaźniku czy wtrysku ?? - bo mieli właśnie w ten sposób cosik wykombinować, ponoć wtrysk od DRZ x 2
http://picasaweb.google.pl/Bogdi64
--------------------------------------
dwa garnki V - na dwóch kołach :)
A1 RH-
tel. 0603 765 563
RadekM

Re: nowy INTRUZ ?

Post autor: RadekM »

Na wtrysku na pewno, ale od czego Ci nie powiem, za to moc ta sama.
ODPOWIEDZ