GSX 1300R - Stelaże pod kufry.

Tutaj możecie znaleźć lub podzielić się opiniami na temat motocykli z klasy On Road, a także zapytać się innych użytkowników w sprawie dręczącego Was problemu...

Moderator: bohas

Cukier
BS Brother
BS Brother
Posty: 982
Rejestracja: sob, 18 lut 2006, 18:33
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Chorzów
Polubił posty: 4
Otrzymane Polubienia: 3

GSX 1300R - Stelaże pod kufry.

Post autor: Cukier »

Jak zapewne większośc widziała na zakończeniu'07 i rozpoczęciu'08 mam ( miałem ) zamontowane dwa stelaże boczne i jeden centralny firmy Five Stars. Owe stelaże tylko te dwa razy były wykorzystywane !!! Po powrocie z rozpoczęcia'08 zauważyłem, że stelaż centrany obciera mi pod wpływem drgań plastik znajdujący się za siedzeniem pasażera. Ponieważ mam potrzebę wpięcia kufra centralnego postanowiłem dzisiaj odkręcic i na nowo przykręcic wszystkie stelaże ( może popełniłem jakiś błąd ). Ponad pięc godzin odkręcałem, przykręcałem, przestawiałem, zgodnie z instrukcją i wbrew instrukcji i niestety nie wyszło :-( Jest to tandeta straszna. Ani jeden otwór montażowy nie jest tam gdzie powinien. W celu przykręcenia obojętnie jakiej śrubki istnieje koniecznośc " naciągania " z pomocą drugiej osoby. Jeżeli nie mamy nazwijmy to osoby towarzyszącej występuje duże prawdopodobieństwo przewrócenia motocykla. Krew mnie zalewa, tyle kasy wydałem i do niczego to wszystko !!! Proszę o odpowiedź osoby które mają zamontowane stelaże tej firmy, czy u Was wszystko jest ok ???
GS 500F --> GSX 1300R Hayabusa --> GSX-R1000 Limited Edition by Adu :-)
tel. kom. 665 - 157 - 342
Vais

Re: Stelaże pod kufry do Hayabusy.

Post autor: Vais »

U mnie wszystko gra odkrecam zakrecam i nic sie nie dzieje ,musiałeś przeciązac centralny kufer ze stelaz doszedł az do plastiku ,,albo ktos sie mocno opierał

pozdarwiam
Cukier
BS Brother
BS Brother
Posty: 982
Rejestracja: sob, 18 lut 2006, 18:33
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Chorzów
Polubił posty: 4
Otrzymane Polubienia: 3

Re: Stelaże pod kufry do Hayabusy.

Post autor: Cukier »

Nic nie przeciążałem, przy pierwszym montażu też tak było ( ale tylko z jednej strony, i tak jest do teraz ) :-( Czyli na zakończenie'08 pojadę z plecakiem :-(
GS 500F --> GSX 1300R Hayabusa --> GSX-R1000 Limited Edition by Adu :-)
tel. kom. 665 - 157 - 342
Vais

Re: Stelaże pod kufry do Hayabusy.

Post autor: Vais »

To musi byc jakis felerny stelaz ( inny stop zastosowali w tej własnie parti),ja mam zamontowany kufer Maxia 52L troche wiekszy od tego co Ty masz i nic mi nie ociera ,A pakuje w niego ile wejdzie trzeba dociskac w dwie osoby zeby domknąc
Ostatnio zmieniony ndz, 20 lip 2008, 09:23 przez Vais, łącznie zmieniany 1 raz.
victorcop

Re: Stelaże pod kufry do Hayabusy.

Post autor: victorcop »

szwagier miał podobny problem z lewym w dwójkę zakładaliśmy by naciągnąć pod wkręty okazało się ze felerrrrrr i to chyba nie pierwszy :olaboga:
ODPOWIEDZ