VLR 1800...opinia po 10 000 km

Tutaj możecie znaleźć lub podzielić się opiniami na temat motocykli z klasy Chopper i Cruiser, a także zapytać się innych użytkowników w sprawie dręczącego Was problemu...
Sony

VLR 1800...opinia po 10 000 km

Post autor: Sony »

Witam serdecznie wszystkich .
Wlasnie stuknelem 10 tys km C1800 i jest............ZAJEBISCIE !!!!
A tak na serio chcialbym zapytac tych co maja VLR1800 czy u was zachodza te same zjawiska....?
1.Spokojna jazda prawie 400km na zbiorniku...odkrecanie pod 200 na 3 biegu 180km na zbiorniku ...czy tez macie takie roznice w zuzyciu paliwa ???
2.Przy maksymalnym kladzeniu motocykla/pozcierane bezpieczniki w podnozkach,zamknieta opona tylna/ niemozliwosc zamkniecia opony na kole przednim... ????
3.Straszliwie szybko zcierajace sie klocki..ida w oczach ....
Pozdrawiam
Sony
Emil
Moderator
Moderator
Posty: 4320
Rejestracja: pt, 13 sty 2006, 23:18
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa/okolice ("na wschód, tam gdzie cywilizacja")
Polubił posty: 4
Otrzymane Polubienia: 13

Re: VLR 1800...opinia po 10 000 km

Post autor: Emil »

pozdrawiam,
Emil

. . gix 1.6 . . . Duża moc nie zwalnia od myślenia . . . było i się zmyło, jest pomarańczowo-czarny robal
Shinobi
Po drugiej stronie Mocy
Po drugiej stronie Mocy
Posty: 728
Rejestracja: pn, 7 lip 2008, 18:37
Województwo: lubelskie
Lokalizacja: MOTYCZ LEŚNY

Re: VLR 1800...opinia po 10 000 km

Post autor: Shinobi »

Stary,skad ty sie urwales.Rok stazu i taki babol. :shock: :shock: :shock: :shock:
"Jest tylko_______między rozsądkiem a szaleństwem".
Intruder M800,to już historia.

Burak:606698321
Hube

Re: VLR 1800...opinia po 10 000 km

Post autor: Hube »

Cześć. Wielkopolskie wita! Miłego śmigania! :twisted:
Sony

Re: VLR 1800...opinia po 10 000 km

Post autor: Sony »

Witam serdecznie po raz drugi
Z odpowiedzi jakich dostałem domyślam się ze kogoś uraziłem i nie dopełniłem warunków pisania na tym forum.
SERDECZNIE WSZYSTKICH DOTKNIETYCH PRZEPRASZAM
Przyznaje slaby ze mnie znawca forum oaz zasad tu panujących .
Może dlatego że więcej czasu poświęcam na rozkoszowanie się jazdami produktami Suzuki od siedzenia w necie ./w tamtym tylko roku 40 tys. km/
Lecz to mnie nie zwalnia od odpowiedzialności dostosowania się do warunków tu panujących .
Tworząc ten temat i pytania tam zawarte sugerowałem się :
1.SUZUKI-CRUISER- miejsce wymiany poglądów ludzi zarażonych tą marka i tym sprzętem ale może się mylę bo odesłał mnie do regulaminu człowiek nie posiadający za wiele chromu w swym modelu.
2.Nie mam za dużego a wręcz można powiedzieć nie mam żadnego doświadczenia z forami …lecz ogromne z ludźmi z całego świata jeżdżącymi na wyrobach SUZUKI . Zawsze spotykałem się tam bez względu na różnice wiekowe oraz sprzętowe z ciepłym i miłym przyjęciem co sam starałem się odwzajemniać.
Jeszcze raz wszystkich urażonych mym postem przepraszam .
P.S.
Niech mnie ,,strofuje,, ktoś kto jeździ na ,,kredensie,, w dziale Chopper-Cruiser

Pozdrawiam
Sony
Vais

Re: VLR 1800...opinia po 10 000 km

Post autor: Vais »

Tak czy inaczej :?

witaj :)
cichy.
BS Brother
BS Brother
Posty: 162
Rejestracja: pn, 25 cze 2007, 03:46
Województwo: łódzkie
Lokalizacja: Wieluń

Re: VLR 1800...opinia po 10 000 km

Post autor: cichy. »

to może ja ci odpowiem co do spalania w VZR 400km na baku nieosiągalne w moim przypadku jak zrobię na baku 250km to jest ok. (średnia spalanie 6,8l spokojna jazda ) a u Ciebie 4,25l/100km dziwne ?? . Wiadomo jak będziesz mu wstawiał to i ponad 10l zeżre. Na temeat zamykania gum się nie wypowiadam. Klocki na przodzie wymieniłem po 10000km.
tel. 506 03 00 00
Shinobi
Po drugiej stronie Mocy
Po drugiej stronie Mocy
Posty: 728
Rejestracja: pn, 7 lip 2008, 18:37
Województwo: lubelskie
Lokalizacja: MOTYCZ LEŚNY

Re: VLR 1800...opinia po 10 000 km

Post autor: Shinobi »

Nie ma znaczenia kto czym jezdzi,jakie ma doswiadczenie i kogo zna lub nie.My rozmawiamy o etykiecie na tym forum,to i tylko to,przynajmniej ja mialem na mysli.
"Jest tylko_______między rozsądkiem a szaleństwem".
Intruder M800,to już historia.

Burak:606698321
Emil
Moderator
Moderator
Posty: 4320
Rejestracja: pt, 13 sty 2006, 23:18
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa/okolice ("na wschód, tam gdzie cywilizacja")
Polubił posty: 4
Otrzymane Polubienia: 13

Re: VLR 1800...opinia po 10 000 km

Post autor: Emil »

bede strofowal kogo bede chcial i kiedy bede chcial, tym bardziej ze mam _wlasciwa_ ilosc chromu w swoim modelu :angry_smile:

widocznie tak sie skoncentrowales na jezdzeniu na produktach SUZUKI, ze nie zauwazyles, ze to nie jest forum milosnikow suzuki-cruiser czy czegokolwiek innego ale forum BS :mrgreen:

nie licze rowniez, ze prawidlowo zrozumiesz moja wypowiedz bo do tego trzeba znac mnie i zasady (a przede wszystkim klimat) panujacy w BS a do tego trzeba sie spotykac z ludzmi, czego najwyrazniej nie robisz (jestem na 90% pewnien widzac ton Twojej wypowiedzi)

ale sie spamowy wątek zrobil.. czy jest tu jakis moderator?

PS. dla Twojej wiadomosci moderator tego dzialu wkrotce kupuje gixa 1000 (tylko jeszcze ma watpliwosci ktory) oraz różowy sweterek dla żony :lol: (moze sam wytlumaczy.. noniemoglem :hahaha: )
pozdrawiam,
Emil

. . gix 1.6 . . . Duża moc nie zwalnia od myślenia . . . było i się zmyło, jest pomarańczowo-czarny robal
Pushkin
Moderator
Moderator
Posty: 923
Rejestracja: czw, 23 lut 2006, 21:55
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Brzeg Dolny/Wołów
Otrzymane Polubienia: 10

Re: VLR 1800...opinia po 10 000 km

Post autor: Pushkin »

Emil pisze:bede strofowal kogo bede chcial i kiedy bede chcial(...)
Bardzo mocne słowa Emilu :oops: .

IMHO lepiej pouczać niż ganić.

Sony - jeśli zdecydowałeś się dołączyć do naszego grona - witam Cię serdecznie i zachęcam do zapoznania się z zasadami naszego forum.
Do zobaczyska!

Pozdr.
Pushkin
Życie jest piękne, gdy żyć się umie, a człowiek swoje moto rozumie.
GS550M KATANA, GSX1200 INAZUMA-wspaniałe wspomnienia->GSX750S KATANA SREBRNA STRZAŁA po grobową deskę & GSX1400 K4 HELLBOY
Kom. 506 171 241
Sony

Re: VLR 1800...opinia po 10 000 km

Post autor: Sony »

Witam serdecznie
W Bractwie trochę sporu nigdy nie zawadzi .
Tym bardziej że odwieczne spory ,,plastika,, z ,,kredensem,, nigdy nie umrą :D

,,bede strofowal kogo bede chcial i kiedy bede chcial, tym bardziej ze mam _wlasciwa_ ilosc chromu w swoim modelu ,,

Nie neguje twego prawa do strofowania tu ….. ale ilość chromu w twym modelu jest wprost proporcjonalny do braku zakresu mocy w zakresie dolnych obrotów.

,,widocznie tak sie skoncentrowales na jezdzeniu na produktach SUZUKI, ze nie zauwazyles, ze to nie jest forum milosnikow suzuki-cruiser czy czegokolwiek innego ale forum BS ,,

Tu masz zupełną rację nie tracę czasu na nic innego jak tylko jeżdżenie…Europa jest mała .

,,nie licze rowniez, ze prawidlowo zrozumiesz moja wypowiedz bo do tego trzeba znac mnie i zasady (a przede wszystkim klimat) panujacy w BS a do tego trzeba sie spotykac z ludzmi, czego najwyrazniej nie robisz (jestem na 90% pewnien widzac ton Twojej wypowiedzi),,

Najważniejsze że sam się rozumiesz :D A reszta jak się poznamy :twisted:
Odnośnie spotkań z ludźmi tu się mylisz ..uwielbiam… ale nie przepadam za wycieczkami wkoło komina ..
Ostatni weekend to Grossglockner a wcześniejszy to 1500km po Sudetach Czeskich.

,,ale sie spamowy wątek zrobil.. czy jest tu jakis moderator? ,,

Jaki spamowy ??? Zwykła wymiana zdań

Na PS nie odpowiem bo tylko do mojej wiadomości 8)

Pozdrawiam
Sony
Mar
BS Brother
BS Brother
Posty: 1884
Rejestracja: śr, 1 mar 2006, 12:57
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Wawa ale w sercu Pomorskie
Polubił posty: 1

Re: VLR 1800...opinia po 10 000 km

Post autor: Mar »

Sony, witamy na forum.

Proponuje od przywitania sie w przywitalni oraz do wstawienia avatara "twarzowego". Emil, nie przesadzaj, kazdemu moze sie zdarzyc i lepiej pouczac jak napisal Pushkin.

Co do spalania to v-ki lubia sobie sporo chlapnac jesli im odkrecasz, natomiast przy bardzo spokojnej jezdzie potrafia mile zaskoczyc, tak przynajmniej moje moto czasem mnie zaskakuje.
Adam

Life is too short to be bored
GS500F ---> sprzedany
SV1000S K4
S1200
tel. 602 536 440
Emil
Moderator
Moderator
Posty: 4320
Rejestracja: pt, 13 sty 2006, 23:18
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa/okolice ("na wschód, tam gdzie cywilizacja")
Polubił posty: 4
Otrzymane Polubienia: 13

Re: VLR 1800...opinia po 10 000 km

Post autor: Emil »

nie robcie scen, na ostro to dopiero moze byc :lol:
pozdrawiam,
Emil

. . gix 1.6 . . . Duża moc nie zwalnia od myślenia . . . było i się zmyło, jest pomarańczowo-czarny robal
qgel
BS Brother
BS Brother
Posty: 5333
Rejestracja: ndz, 20 lis 2005, 18:46
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: WARSZAWA
Polubił posty: 5

Re: VLR 1800...opinia po 10 000 km

Post autor: qgel »

Emil pisze:nie robcie scen, na ostro to dopiero moze byc :lol:
to musisz jeszcze avatara zmienić, żeby poważniej zabrzmiało :D
LS 650 Savage`91 ---> GSR600K7 ---> Diablo(GSR600 K6) ---> Rebel 500
tel. 603775119
qgel@wp.pl
A RH+
Zablokowany