GSF 650 - Bandit K9

Tutaj możecie znaleźć lub podzielić się opiniami na temat motocykli z klasy On Road, a także zapytać się innych użytkowników w sprawie dręczącego Was problemu...

Moderator: bohas

rookie

GSF 650 - Bandit K9

Post autor: rookie »

No to mamy Bandita K9. Zmian nie ma zbyt wiele. Trochę kosmetyki, ale nadal jest to ten cudowny Bandit.
Chciałbym zobaczyć lampę w nakedzie na żywo.
Link znajdziecie TUTAJ
Jajco
Po drugiej stronie Mocy
Po drugiej stronie Mocy
Posty: 939
Rejestracja: sob, 12 lip 2008, 10:34
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa/Jaktorów

Re: Bandit 650 K9

Post autor: Jajco »

Ładny sprzęcik. Brakuje mi tylko jednej rzeczy - żeber na silniku! Takiej imitacji chłodzenia powietrzem, żeby zaznaczyć związek z olejaczkiem który w końcu jest prawdziwą legendą. Ale to tylko takie czepialstwo! :wink:
Pozdrawiam, Paweł
GSX 750 Inazuma był, jest ...


tel. 604829880
smoq73

Re: Bandit 650 K9

Post autor: smoq73 »

Jesli dobrze widze to jest wyswietlacz biegu, i także wybór map zapłonu?? Te mapy w takim bandycie to moze przesada, ale nr biegu :)
smoq73

Re: Bandit 650 K9

Post autor: smoq73 »

Chociaz po przyjrzeniu sie zdjęciu widać że kształt jest inny, poza tym 14 krpm?? No i napisane na zegarach GSXR :(
Boogie

Re: Bandit 650 K9

Post autor: Boogie »

dalej ma ta sama irytujaca wade - stalowa rame i calkiem spora mase jak na swoje przeznaczenie i w porownaniu z konkurencja. a brak zeber na silniku to latwiejsze czyszczenie ;-)
rookie

Re: Bandit 650 K9

Post autor: rookie »

smoq73 pisze:Chociaz po przyjrzeniu sie zdjęciu widać że kształt jest inny, poza tym 14 krpm?? No i napisane na zegarach GSXR :(
na stronie jest już update. suzuki dało nową fotę. wyświetlacz pokazuje bieg :D
GrudiLee

Re: Bandit 650 K9

Post autor: GrudiLee »

Ładniutki ten bandziorek :twisted:
Rhaaziel
BS Brother
BS Brother
Posty: 318
Rejestracja: ndz, 21 sty 2007, 22:53
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Gostyń
Kontakt:

Re: Bandit 650 K9

Post autor: Rhaaziel »

Pewnie się narażę ale mi się zupełnie nie podoba nowy Bandyta (mówię o golasie). Niektóre zmiany wprowadzone przez Suzuki tj. dziwaczna lampa, zegary przylepione jak huba drzewna do lampy, kosmiczne lusterka zupełnie nie pasują do reszty motocykla, która jest tradycyjna (czyt. ŚWIETNA) i moim zdaniem niczego w tym moto nie trzeba zmieniać!!

Oczekiwania klientów o bardziej sportowych aspiracjach Suzuki spełnia przecież aż 5 innymi modelami 600/650tek: Gladius, (SV), GSR, GSX-F i GSX-R !!

Bandit był jednym z niewielu motocykli o pięknej klasycznej linii i myślę, że tak mogło zostać.

PS. Wersja S wygląda całkiem fajnie :D
SUZUKI Way of Life !
-------------------------------------------------
XF650 Freewind => DL650AK8+IXIL => DL1000AL9+LeoVince :twisted:
Rhaaziel vel Ratzinger vel Przemek :twisted:
tel. 604529774
kicek
Moderator
Moderator
Posty: 963
Rejestracja: pn, 16 lip 2007, 21:19
Województwo: podkarpackie
Lokalizacja: Przemyśl
Kontakt:

Re: GSF 650 - Bandit K9

Post autor: kicek »

Widać, że trochę zaczerpnęli z GSR-a (lusterka i lampa)
ByłGSR 600A K7 + IXIL teraz kroi się coś nowego :relaxed:
http://www.bikepics.com/members/kicek/
Galeria
TEL. 608-284-938
Robert
Po drugiej stronie Mocy
Po drugiej stronie Mocy
Posty: 1244
Rejestracja: pn, 9 lip 2007, 20:19
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Wrocław

Re: GSF 650 - Bandit K9

Post autor: Robert »

Wcześniej B12 miała czarny silnik, a B6 w kolorze "naturalnym" teraz widze na odwrót. Ale poza tym ważne aby reflektor świecił lepiej niż w olejowej B12. Linia boczna wersji S jest jak poprzenio prawie idealna :)
świat należy do nas ...

R1200

604 995 636
GG 4422595
voti
BS Brother
BS Brother
Posty: 1147
Rejestracja: pt, 20 sty 2006, 14:23
Województwo: podkarpackie
Lokalizacja: podkarpacie

Re: GSF 650 - Bandit K9

Post autor: voti »

Wersna N zaokrąglana z przodu kanciasta z tyłu ... fe
Wersja S podobnie choć lepiej wygląda.
Czerwony potwór
mikiet

Re: GSF 650 - Bandit K9

Post autor: mikiet »

Nie no, co to ma być? Może to wczesnoprymaaprylisowy żart?
Przecież przód jest bardzo ściągniety z GSRa- chyba tylko bez kierunków w baku się obeszło. Gdzie ta bandziorska linia? Gdzie charakter? A wersja S wygląda jak stara wersja S z reflektorem od burgmana
Mi się w każdym razie nie podoba i obawiam się że to koniec bandziora- jak ktoś będzie chciał coś nowoczesnego i fajnego to kupi gsra. jak coś dla dziewczyny to gladius. teraz to już nawet SV jest chyba bardziej klasyczne od Bandita.
Wielkie NIE! chcę klasycznego bandytę! (mam nadzieję, że usłyszą to w Hamamatsu :mrgreen: )
kulawy

Re: GSF 650 - Bandit K9

Post autor: kulawy »

Wersję s można jeszcze znieść...
Boogie

Re: GSF 650 - Bandit K9

Post autor: Boogie »

aa tam czepiacie sie wygladu. bandit nigdy nie byl gsx-r'em ;-) Jako naked wlasnie wreszcie zaczal wygladac, choc fakt ze ktos kto sie nie zna moglby pomylic z gsr. Dla mnie S to nieporozumienie.. GSX650F znacznie ladniejszy.. choc nieidealny.
smoq73

Re: GSF 650 - Bandit K9

Post autor: smoq73 »

Suzuki wyszlo na prowadzenie jesli chodzi o ilosc sprzedanych motocykli. Wytlumaczyli ze najwazniejsze jest trafiac w przekonania klientow. Wiec mysle ze ten model jako najwazniejszy w ofercie koncernu, zostal maksymalnie przebadany pod względem oczekiwan klientow. Zaufajmy moze specjalistom?? (ale miejmy swoje zdanie :) )
ODPOWIEDZ