spotkanie nad jeziorem

Dział dla Braci z województwa wielkopolskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.
ODPOWIEDZ
Dealer
BS Brother
BS Brother
Posty: 433
Rejestracja: pn, 6 wrz 2010, 19:39
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Poznań

Re: spotkanie nad jeziorem

Post autor: Dealer »

...spoko 6 flaszek się chłodzi
...20 chlebów juz pokrojonych zamówione i odbieram w piatek rano z pachnącej piekarnii
...grila też może wezmę by było cieplej i fajniej....:)
...faja wodna spakowana :)
...aparat też :)
... i moja MISS też gotowa do konkurencji :) - dla nie wtajemniczonych to nie HUBE :jump:
Jawka 50,Simson SR50,Suzuki DR350,Y...XT660R,Y...FZ6N,Y...FZ1S, GSX-R 600 K6, JOW-EJ
Grzegorz
gg 2909906
tel. 791106746
ARh+
Arik

Re: spotkanie nad jeziorem

Post autor: Arik »

jak czytam te posty to cos mi sie wydaje ze do wolsztyna do parowozowni sie doczołgamy a nie dojedziemy :D gadalem juz z Kicholem ale nie jest pewien czy bedzie mial samochod wiec szukam jakiejs opcji zastepczej na zabranie moich bagazy!? :D
Hube

Re: spotkanie nad jeziorem

Post autor: Hube »

Ja też zacząłem rozważać podróż na o2o... więc pytam się - kto weźmie bagaże heheheheh
LittleAngel

Re: spotkanie nad jeziorem

Post autor: LittleAngel »

Bracia i siostry.... Ja i Sar nie będziemy mięli na ten weekend samochodu (o pochowanym moto nie wspomnę). Doskonale rozumiem, że zapowiada się piękna pogoda i chcecie wsiąść na Wasze ogniste maszyny, jednak czy może ktoś pojedzie samochodem i mnie oraz Sartaba zabierze ze sobą? Będę bardzo dźwięczna za konkretne i, co tu dużo pisać, szybkie odpowiedzi, bo jeśli nikt z was miejsca dla nas nie znajdzie, to będziemy musieli coś wykombinować :)
ROSA-magneto
BS Brother
BS Brother
Posty: 1607
Rejestracja: śr, 24 cze 2009, 15:37
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Koziegłowy

Re: spotkanie nad jeziorem

Post autor: ROSA-magneto »

ale O SO CHOSI??? ja się pytam.Na mylon procent katamaranem jedzie Kichol i Super G więc w czym problem.Dzisiaj przeprowadziłem rozmowę z Hubą i Kicholem i stwierdziliśmy że te 15 flaszek co mieliśmy kupić jest stanowczo za dużo bo jak wszyscy wią to Piccciu stawia kupne Huba stawia kupne wszyscy nowi stawiają kupne hahah więc kupimy tylko 10 flaszekBo i tak suma sumarum wyjdzie na to samo I TAK NAS SPONIEWIERA :lol:
KOMAR,SIMSON,CZ350,MZ ETZ 250, WSK,GSXF600, GSXR K3 1000- kasacja,GSXR K7-K8 1000 .....SUZUKI F 800 GT
te.792680329
KROPEK
Moderator
Moderator
Posty: 6432
Rejestracja: ndz, 7 lis 2004, 14:06
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Kozielec gm. Dobrcz
Polubił posty: 17
Otrzymane Polubienia: 18

Re: spotkanie nad jeziorem

Post autor: KROPEK »

tak 15 flaszek oranżady to zdecydowanie za dużo kto to wypije :twisted:
Po całej gamie szybkich Suzuki przyszedł czas na moto dla starszego pana 🥸
B.....jednoślad R1250GS Triple Black
512 272 500
LittleAngel

Re: spotkanie nad jeziorem

Post autor: LittleAngel »

Hyhy, nie chcemy Grześkowi przeszkadzać, bo w końcu niedawno GPS zakładał na palec i nie wiadomo co w samochodzie będzie się działo :D A Kichol i Aśka jadą jej żabą, więc się nie zmieścimy :P
sartab

Re: spotkanie nad jeziorem

Post autor: sartab »

Ufff... wygląda na to, że udało się załatwić transport. Jednak w efekcie będziemy w Karpicku po 22 albo później.
PROŚBA: zostawcie coś dla nas :D
Hube

Re: spotkanie nad jeziorem

Post autor: Hube »

No to super. Większość z nas będzie na miejscu o zaawansowanej godzinie więc sporo zostanie. Nam może uda się wylecieć wcześniej niż o zakładanej 18tej więc pewnie obejmiemy z Kicholem sprawę ogniska itp.
Arik

Re: spotkanie nad jeziorem

Post autor: Arik »

ja z moja pikna wyjedziemy wczesniej zeby moze cos pomoc na miejscu mysle ze jakos kolo 15 wyjedziemy
Generał

Re: spotkanie nad jeziorem

Post autor: Generał »

ja ze swoją nałożnicą :twisted: myślę, że dojedziemy na miejsce wraz z Piccciem i Anią, ok. 14
ps. ja bym też miał 1 flaszeczke:)
Ostatnio zmieniony czw, 29 wrz 2011, 20:04 przez Generał, łącznie zmieniany 2 razy.
Dealer
BS Brother
BS Brother
Posty: 433
Rejestracja: pn, 6 wrz 2010, 19:39
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Poznań

Re: spotkanie nad jeziorem

Post autor: Dealer »

..no ja będę ok 18-tej przy Mc/Auchan Komorniki...ktoś będzie jeszcze jechał i spotkanie tam nadal aktualne.
Jawka 50,Simson SR50,Suzuki DR350,Y...XT660R,Y...FZ6N,Y...FZ1S, GSX-R 600 K6, JOW-EJ
Grzegorz
gg 2909906
tel. 791106746
ARh+
ROSA-magneto
BS Brother
BS Brother
Posty: 1607
Rejestracja: śr, 24 cze 2009, 15:37
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Koziegłowy

Re: spotkanie nad jeziorem

Post autor: ROSA-magneto »

do celu każdy jedzie inaczej czyli tak jak komu pasuje.Ja po pracy lecę do Szamotuł zabieram moją BLONDI bo tak będziemy szybciej i lecę inną trasą więc nie umawiamy się co do miejsca i godziny.W drodze powrotnej już pojedziemy grupą.Dla przypomnienia dla jadących od Poznania przed Wolsztynem na rondzie kręcimy w prawo do Karpicka mijamy miejscowość na końcu po lewej przystanek PKS za nim w lewo i jakieś 50 m po prawej ośrodek firmy ELEKTROMONTAŻ-Poznań SA
KOMAR,SIMSON,CZ350,MZ ETZ 250, WSK,GSXF600, GSXR K3 1000- kasacja,GSXR K7-K8 1000 .....SUZUKI F 800 GT
te.792680329
mati844
The Real One
The Real One
Posty: 327
Rejestracja: czw, 1 lip 2010, 05:30
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Słupca

Re: spotkanie nad jeziorem

Post autor: mati844 »

dobra widze ze sie plany zmieniaja - a jedzie ktos moto z Auchan ???
bo kurde wychodzi na to ze znowu samemu ...
Damian - Suzuki GSX F600 sprzedany
Obecnie gsxr 750 K7 :D

kom 667 069 326
Generał

Re: spotkanie nad jeziorem

Post autor: Generał »

hmm mati. . . dwa posty wyżej nad Twoim SuperGee napisał, że ok 18 tam będzie. Sie dogodejcie :)
ODPOWIEDZ