I pozamiatane

Dział dla Braci z województwa pomorskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: motorynka

gruby

Post autor: gruby »

wracaj do zdrowia, a jak juz bedziesz cały, to odezwij sie, pomoge Ci odszkodowanie wywalczyć "słuszne"
Grass

Post autor: Grass »

Nie luuuubię takich info, nieważne, czy dotyczą znajomych czy nie. Ale grunt, że nie na fatalnym etapie się skończyło, a matołkowi z merola da to może na parę dni do myślenia (oby!)
Brawa za Twoją reakcję :)


p.s. swoją drogą dobry opis zdarzenia

pozdrawiam i zdrówka dla Cię ....i suzi :)
daab
BS Brother
BS Brother
Posty: 788
Rejestracja: śr, 28 sty 2004, 20:18
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: Gdańsk/Wawa

Wypadek

Post autor: daab »

Wracaj szybko do zdrowia. To najważniejsze. Jeżeli będziesz potrzebował pomocy porady - pisz.
Na początku VZ 800 - 96
Później DL 650 - 04
Póżniej GSX 1300 R -
Obecnie też na S..... i z Japonii
warrior
BS Brother
BS Brother
Posty: 764
Rejestracja: śr, 26 kwie 2006, 20:38
Województwo: pomorskie

Post autor: warrior »

Dzięki za otuchę.
Mam pytanko, za dwa tyg mam zgłosić się do poradni ortopedycznej...
Gdzie w naszym 3city polecacie się udać? Chcę miec pewność że będzie ok z moim kolanem, bo po 6h wizycie w wejherowskim szpitalu, jakoś tak nie przemawia do mnie


A jeszcze jedo
kierowca merca z którym się potłukłem ma ..... 76 lat..... załamka
WHITE FALKON +TwoBrothers
K8 GSX1300R


nieważne gdzie...
Marcin
666 600 741

W życiu trzeba próbować, by potem nie żałować, że się nie spróbowało...
Ruffik

Post autor: Ruffik »

Co do poradni to przyznam sie, ze nie mam bladego pojecia... Na szczescie nie mialem takiej potrzeby i obym nie mial 8)

Kierowca merca... kiedy slysze o takich przypadkach to jestem zwolennikiem zabierania prawa do kierowania pojazdami ludziom w podobnym wieku !! A przynajmniej do czasowej weryfikacji umiejetnosci, a nie wydawania prawka bezterminowo !! !! !!
eNNka
BS Brother
BS Brother
Posty: 67
Rejestracja: sob, 8 paź 2005, 16:31
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: 3miasto/Warszawa

Post autor: eNNka »

warrior cale szczesc, ze to sie tak skonczylo...
Wracaj szybko do zdrowia...

Ja chodzilam do wojewodzkiego w gdansku i moje kolano ma sie teraz dobrze :-)

Pozdrawiam...
sim

Post autor: sim »

warrior.gwe pisze: Mam pytanko, za dwa tyg mam zgłosić się do poradni ortopedycznej...
Gdzie w naszym 3city polecacie się udać? Chcę miec pewność że będzie ok z moim kolanem, bo po 6h wizycie w wejherowskim szpitalu, jakoś tak nie przemawia do mnie

A jeszcze jedo
kierowca merca z którym się potłukłem ma ..... 76 lat..... załamka
Ja polecalbym Akademie Medyczna. Jakbys sie zdecydowal, to w Klinice Chirurgii Urazowej mam dobry uklad.

A swoja droga kierowca, mlody chlop pod 80-tke, pewnie myslal, ze jest tak szybki, ze przy zawracaniu zdazy uciac sobie drzemke :lol:

Grunt, ze jestes w jednym kawalku. Zdrowka zycze.
warrior
BS Brother
BS Brother
Posty: 764
Rejestracja: śr, 26 kwie 2006, 20:38
Województwo: pomorskie

Post autor: warrior »

Witajcie Śmigający
Nie macie pojęcia jak mnie szarpie gdy Was słyszę zapinających za oknem......
W piątek zdjęli mi gips. Lekarz po oględzinach i ręcznej ocenie stanu kolana i upuszczeniu 40 cm !!!! płynu z kolana powiedział że jest zdecydowanie lepiej niż się spodziewał :). Ale przez weekend czułem się koszmarnie, choć teraz w nocy jeszcze też noga potrafi dać mi do wiwatu.
Ale wszystko jest na dobrej drodze.
Nie uwieżycie, ale w międzyczasie gdy dochodziłem do siebie załatwiłem sprawę z PZU !!!!
Wykonałem ze 3 telefony do PZU, moja żonka 2 razy odwiedziła panią w inspektoracie i dostarczyła papiery, Oskar (wielkie dzięki za pomoc) zorganizował transport motocykla z parkingu policyjnego do siebie, tam przygotował go do oględzin. Wycenę zrobili uczciwie 80% wartości. Wczoraj dowiedziałem się że może w przeciągu 2tyg przeleją mi kasę za szkodę - poniżej 30 dni !! Od razu lepiej się poczułem. Teraz się mobilizuję by szybko zdrowieć, a później za uszczerbek na zdrowiu i uszkodzone ciuchy (kombinezon miał niecałe 3 m-ce) bedę dalej męczył PZU.
Śmigajcie ostrożnie, mam nadzieję że w przyszłym sezonie uda mi się z Wami pozapinać trochę.
Dobrych dróg i szybkich winkli :twisted:
WHITE FALKON +TwoBrothers
K8 GSX1300R


nieważne gdzie...
Marcin
666 600 741

W życiu trzeba próbować, by potem nie żałować, że się nie spróbowało...
awful

Post autor: awful »

super,ze jestes cały- to najwazniejsze. moto sie poskłada,albo bedzie nowe... 3mam kciuki za powrót do zdrowia ...

również super,ze jak dotąd ubezpieczalnia nie robi problemów ,oby tak dalej...

szczęście w nieszczęściu...


pozdro

ps uwazaj na to kolano, moja siostra miała niezłe jazdy po ściaganiu płynu z kolana...
KROPEK
Moderator
Moderator
Posty: 6432
Rejestracja: ndz, 7 lis 2004, 14:06
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Kozielec gm. Dobrcz
Polubił posty: 17
Otrzymane Polubienia: 18

Post autor: KROPEK »

Zdrówka chłopie !!
Tak naprawdę to miałeś farta jak nic, w sumie tylko obcierki ale one dopiero zaczną boleć wierz mi, wiem co mówię. Sprzęt? Pewnie się nie nadaje już do niczego, wyciągnij z gościa ile się da a nawet więcej !! Szybkiego powrotu do zdrowia i nowej Suni w nowym sezonie !!
Pozdrawiam
Po całej gamie szybkich Suzuki przyszedł czas na moto dla starszego pana 🥸
B.....jednoślad R1250GS Triple Black
512 272 500
ODPOWIEDZ