spotkanie nad jeziorem

Dział dla Braci z województwa wielkopolskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.
ODPOWIEDZ
Shaman
BS Brother
BS Brother
Posty: 1161
Rejestracja: pt, 26 sie 2011, 15:19
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Racot
Polubił posty: 2
Otrzymane Polubienia: 4

Re: spotkanie nad jeziorem

Post autor: Shaman »

Dzwoniłem i sprawa wygląda tak:

Sanie - na chwilę obecną problem, brak śniegu. Nawet jeśli się pojawi to musi go być dość spora warstwa i musi już być ciut ubity.
Bryczka - nie ma problemu 12os. 150zł/1h
Quady - w tej chwili są zimowane ale czekam na potwierdzenie od szeryfa czy są w stanie je przygotować do nas i dam znać jak coś będę wiedział. Jeśli nie to zapytam czy udostępnią nam sam tor //quad Robsonn-a jeśli się zgodzi oddać w Wasze ręce :mrgreen:
Jazda konno - jak ktoś chcę nie ma problemu 30zł/h
Zwierzaki - można oglądać do woli :)
Pocałunek Shamana - można całować do woli, oczywiście tylko płeć piękna :lol:
Basen - KLIK


Pozdro Shaman
Odważni nie żyją wiecznie.... za to ostrożni nie żyją wcale.
------------------------
Suzuki GSX650F <-> DR-Z400E <-> XVS1300 <-> XVS650
------------------------
GG: 1500659
kom. 609 895 692
Kichol
BS Brother
BS Brother
Posty: 149
Rejestracja: śr, 22 kwie 2009, 20:09
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Skórzewo/Poznań

Re: spotkanie nad jeziorem

Post autor: Kichol »

Jestem za quadem:D, ale od biedy na bryczkę też pójdę.
Mogę zabrać laptopa, ale muzykę i głośniki proszę skombinować.

Pozdrawiam
k_kistowski@wp.pl
kom. 508 591 037
ROSA-magneto
BS Brother
BS Brother
Posty: 1607
Rejestracja: śr, 24 cze 2009, 15:37
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Koziegłowy

Re: spotkanie nad jeziorem

Post autor: ROSA-magneto »

no to teraz JA przecież mówiłem sprzęt grający zabieram z domu !!
3.02 biorę urlop więc w piekarni nabędę 20 bochenków chleba potem pojadę do markietu i zrobię zakupy
15 flaszek (taka jak poprzednio)
ketchupy
musztardy
napoje
soki(porzeczkowe)
talerzyki,sztućce,świece
pisać co jeszcze....
WAŻNE
PRZYPOMINAM
1 SHAMAN+JUSTYNA stawiają zaręczynowe
2 SHAMAN stawia kupne auta
3 GENERAŁ stawia kupne auta
4 HUBE stawia za Kinga
5 ASIK zdane prawko
6 SIWY wpisowe
7 ARIK opóźnienie przelewu
8 JA ROSA a co też postawię powiedzmy IMIENINOWA
KOMAR,SIMSON,CZ350,MZ ETZ 250, WSK,GSXF600, GSXR K3 1000- kasacja,GSXR K7-K8 1000 .....SUZUKI F 800 GT
te.792680329
Generał

Re: spotkanie nad jeziorem

Post autor: Generał »

ja też zabieram lapka, ale muzyke już musicie Wy skołować :mrgreen:
Shaman pisze:Pocałunek Shamana - można całować do woli, oczywiście tylko płeć piękna :lol:
płatności u Generała - jeden pocałunek to zaledwie :shock: 99,99zł, czyli niemalże jak za darmo (zapisy na moim pw) :)
Dealer
BS Brother
BS Brother
Posty: 433
Rejestracja: pn, 6 wrz 2010, 19:39
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Poznań

Re: spotkanie nad jeziorem

Post autor: Dealer »

...a ja mam pomysła na konkursa dla naszych ukochanych kobitek/laseczek/dziewczyn/przyszłych żon/żon/..... co by każda wzieła ze swojej ogromnej szafy - niejednokrotnie powiększonej x2 najlepsze i najwyższe szpile i zrobimy konkursa na najbardziej odjechane nóżki ( stópki ) w SZPILACH - mogą pojawić się później czasami zimne stópki czyli GALARCIK :)
P's
pamiętajcie że obok jest SAUNA !! - może jakoś uda się załatwić by uruchomili - to by była jazda :) :) :)
Jawka 50,Simson SR50,Suzuki DR350,Y...XT660R,Y...FZ6N,Y...FZ1S, GSX-R 600 K6, JOW-EJ
Grzegorz
gg 2909906
tel. 791106746
ARh+
Hube

Re: spotkanie nad jeziorem

Post autor: Hube »

SuperGee pisze:co by każda wzieła (...) najlepsze i najwyższe szpile i zrobimy konkursa na najbardziej odjechane nóżki ( stópki )
Widze Grzesiu, ze masz ten sam fetysz, co ja... Ale do sedna. NIE DA RADY! Jak oddasz glos na moja - pociagne Ci z banki (bo sie gapisz :) ), jak oddasz glos na Marzene to Rosa da Ci w ryj, a na koniec dostaniesz z liscia plus "dozgonnego focha" malzonki. Niestety, w tej bajce kopciuszkow jest wiele... Heh :)
Generał

Re: spotkanie nad jeziorem

Post autor: Generał »

a jak się będziesz gapił na Juliettę to ja uderzę z partyzanta :mrgreen: hehh
pomysł ciężko będzie zrealizować, ale... :) może płeć piękna zrobi nam taką małą niespodziankę :D
Shaman
BS Brother
BS Brother
Posty: 1161
Rejestracja: pt, 26 sie 2011, 15:19
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Racot
Polubił posty: 2
Otrzymane Polubienia: 4

Re: spotkanie nad jeziorem

Post autor: Shaman »

Grzesiu dla mnie pomysł bomba :) ja nie mam nic przeciwko a głosowanie można zrobić tajne i wrzucić wszystko do jednego kapelusza co by nie wyłapać od kolegów :)

Swoją drogą tak myślę Grzechu że taki prezent powinieneś zafundować małżonce :)
Sidi.jpg
Pozdrawiam :)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Odważni nie żyją wiecznie.... za to ostrożni nie żyją wcale.
------------------------
Suzuki GSX650F <-> DR-Z400E <-> XVS1300 <-> XVS650
------------------------
GG: 1500659
kom. 609 895 692
Hube

Re: spotkanie nad jeziorem

Post autor: Hube »

Ale piękne. Szkoda, że fake.
piccciu
BS Brother
BS Brother
Posty: 604
Rejestracja: pt, 30 maja 2008, 15:47
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Kościan

Re: spotkanie nad jeziorem

Post autor: piccciu »

Hej!

Plany są takie:
- śniadanie: jajeczka wiejskie w różnych postaciach, szynka, serek, itd., itp...
- po przejażdżce zupki (smaczne)
- deser (niespodzianki)
- kolacja (grill, smakowite Generałowe kiełbaski z ogniska, sałatki,niespodzianki) :brwi:

Najważniejsze: wszystkie prognozy wskazują na potężne mrozy. W związku z tym, kto chce zabiera łyżwy :devil: - będzie ok. 30 cm lodu na jeziorze. Ja zabieram apteczkę :beat2: .

Pozdrawiam do zobaczenia! :brwi:
SUZUKI GSF 600 S 97' ,... SUZUKI GSF 600 S K3',... Suzuki GSF 1250 SA K7,... ... ... ..Y MT-07 16'…,…ATAS 20’
721-23-55-33
Dealer
BS Brother
BS Brother
Posty: 433
Rejestracja: pn, 6 wrz 2010, 19:39
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Poznań

Re: spotkanie nad jeziorem

Post autor: Dealer »

...nie łyżwy tylko ciepłe gacie czapki i zdrowy rozsądek - jeżeli chodzi o te jezioro !!


Co do wyżerki to jest pięknie :)....my też coś weźmiemy tzn. jakieś przekąski , ale proponuje by dziewczyny upiekły jakieś dobre ciacho do kawki :) - niech pochwalą się swoimi wypiekami czyli tym czym urzekają swoich mężczyzn każdego sobotniego popołudnia ;)
A my faceci jakie plany oprócz quadów i jazdy bryczką?? Jakieś inne rozrywki męsko-męskie?? NIe zapomnijcie o SAUNIE! Może komuś uda się skontaktować z "sąsiadem" :)
Jawka 50,Simson SR50,Suzuki DR350,Y...XT660R,Y...FZ6N,Y...FZ1S, GSX-R 600 K6, JOW-EJ
Grzegorz
gg 2909906
tel. 791106746
ARh+
Generał

Re: spotkanie nad jeziorem

Post autor: Generał »

Stawiam flache temu kto wejdzie do jeziorka i przepłynie kilka metrów :mrgreen: :mrgreen:
Dealer
BS Brother
BS Brother
Posty: 433
Rejestracja: pn, 6 wrz 2010, 19:39
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Poznań

Re: spotkanie nad jeziorem

Post autor: Dealer »

....Panowie pytajcie swoich Panien czy coś może upieką ze słodkiego? Ma być nieźle zimno więc zapewne przesiedzimy dużo na sali jedzeniowo/tanecznej :) wiec bedzie trzeba ciagle jeść :) :) :)....mało kto wytrzyma wtedy długo na mroziku :snieg:
A na marginesie to prawie się będzie kończył karnawał więc może w sobotni wieczór zrobić impreze karnawałową, dobra muzę załatwić no i obowiazkowo to powinna być impra na która każdy sie przebierze :)...myślę że strój byłby dowolny, ale z polotem i dużą fantazją :) ( strój motocyklisty odpada heheheh) co wy na to? Było by zabawnie i mielibyśmy fajne fotki na forum :)....
kto za tym pomysłem?
Jawka 50,Simson SR50,Suzuki DR350,Y...XT660R,Y...FZ6N,Y...FZ1S, GSX-R 600 K6, JOW-EJ
Grzegorz
gg 2909906
tel. 791106746
ARh+
piccciu
BS Brother
BS Brother
Posty: 604
Rejestracja: pt, 30 maja 2008, 15:47
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Kościan

Re: spotkanie nad jeziorem

Post autor: piccciu »

SuperGee pisze:....Panowie pytajcie swoich Panien czy coś może upieką ze słodkiego? Ma być nieźle zimno więc zapewne przesiedzimy dużo na sali jedzeniowo/tanecznej :) wiec bedzie trzeba ciagle jeść :) :) :)....mało kto wytrzyma wtedy długo na mroziku :snieg:
A na marginesie to prawie się będzie kończył karnawał więc może w sobotni wieczór zrobić impreze karnawałową, dobra muzę załatwić no i obowiazkowo to powinna być impra na która każdy sie przebierze :)...myślę że strój byłby dowolny, ale z polotem i dużą fantazją :) ( strój motocyklisty odpada heheheh) co wy na to? Było by zabawnie i mielibyśmy fajne fotki na forum :)....
kto za tym pomysłem?
Grzesiu w poprzednim poście napisałem - deser (niespodzianka). Tak więc pisze teraz, że na 100 % będę miał słodką okrągłą niespodziankę i coś jeszcze słodkiego, ale jak któraś z pań lubi piec to oczywiście jakiś placuszek się zje. Pomysł z przebieraniem bardzo trafiony - już myślę za kogo się przebrać.

Pozdrawiam!
SUZUKI GSF 600 S 97' ,... SUZUKI GSF 600 S K3',... Suzuki GSF 1250 SA K7,... ... ... ..Y MT-07 16'…,…ATAS 20’
721-23-55-33
Shaman
BS Brother
BS Brother
Posty: 1161
Rejestracja: pt, 26 sie 2011, 15:19
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Racot
Polubił posty: 2
Otrzymane Polubienia: 4

Re: spotkanie nad jeziorem

Post autor: Shaman »

Zabawa tematyczna powiadacie :) pomysł bardzo fajny :mrgreen:

Pytanie tylko czy obieramy jakiś konkretny temat?

- lata 80` PRL Party
- NFZ
- bajki
- dziki zachód
- aleja gwiazd
- SF
- etc.

Czy koncepcja dowolna?

No może być fajnie :) sprzęt grający ROSA zapewnia konkretny, Generał weź tam jakieś migawki i mikrofon, karaoke jak masz :)

Jedzonko zapowiada się pyszne jak zawsze zresztą :!:

No :mrgreen:
Odważni nie żyją wiecznie.... za to ostrożni nie żyją wcale.
------------------------
Suzuki GSX650F <-> DR-Z400E <-> XVS1300 <-> XVS650
------------------------
GG: 1500659
kom. 609 895 692
ODPOWIEDZ