Grupowe Hamowanie motocykli

Dział dla Braci z województwa mazowieckiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: Shenson

gutek

Re: Grupowe Hamowanie motocykli

Post autor: gutek »

dzięki wszystkim za spotkanie było naprawdę ciekawie, Rostwór brawo za pomysł, oby było takich więcej. A co do osiągnięć mojego gsxr to przyznam że się troszkę zdziwiłem niestety negatywnie. :cry: chyba już czas pomyśleć o czymś mocniejszym
PENDZEL
BS Brother
BS Brother
Posty: 502
Rejestracja: pn, 12 maja 2008, 13:21
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Legionowo/Warszawa

Re: Grupowe Hamowanie motocykli

Post autor: PENDZEL »

No chyba Dany miałem rację, te różnice z początku wynikają z tego, że wystartował na twoim pomiarze z wyższych obrotów i może jeszcze bieg zmieniał, od 3,5 tys jest już bardzo podobnie. Zapier....ko w drodze powrotnej potwierdza dodatkowo moje racje, ni ch... nie mogłem Cię dojś, choć maneta była odręcana na maksa... inaczej na starcie bym Cie łykał.

Dzięki Scyzor - magik jakiś z Ciebie czy co :)
Pozdrawiam,
Piotr Łaniewski

GSF 1250 SA K9 zniszczony 2017 brak następcy
tel. 698 62 80 24
zly1001
Lajtowy Motonita
Posty: 602
Rejestracja: pn, 20 mar 2006, 14:03
Województwo: -
Lokalizacja: Legionowo

Re: Grupowe Hamowanie motocykli

Post autor: zly1001 »

Dany masz od Zlego :beer: i nie rozpaczaj :D ustalmy że Pendzla hulajnoga to padaka :wink: Bo Ani 2oo to dopiero maszyna :lol:
GSXF 600, GSXR 750 K5 SPRZEDANY
tel.603 882 822
Waldex
Po drugiej stronie Mocy
Po drugiej stronie Mocy
Posty: 1819
Rejestracja: sob, 8 gru 2007, 17:26
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa
Otrzymane Polubienia: 6

Re: Grupowe Hamowanie motocykli

Post autor: Waldex »

Wykresy wykresami, zna ktoś równe, puste 1/4 mili w okolicach, żeby to "pałowanie w miejscu" za tydzień zweryfikować....? :mrgreen: Ja gdzieś pod koniec się uplasuje, bo silnik mały a kierowca ciężki... :)
Jedź i daj jechać innym!
czarny GS500E pojechał.....
czarna SV650N pojechała...
czarny mruczek Z750S pojechał...
czarny większy mruczek Z1000SX pojechał...
jest jeszcze większy, srebrny mruczek FJR1300 AE
Skibi
BS Brother
BS Brother
Posty: 322
Rejestracja: pn, 25 kwie 2011, 20:36
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa

Re: Grupowe Hamowanie motocykli

Post autor: Skibi »

ja znam takie miejsce bylem tam w środę jest to końcowy odcinek trasy S8 przedłożenie trasy toruńskiej aż do połczyńskiej jest tam zamknięty odcinek można tam wszystko zweryfikować
Michał
Dany
BS Admin
BS Admin
Posty: 5642
Rejestracja: pt, 13 mar 2009, 09:02
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Legionowo
Polubił posty: 145
Otrzymane Polubienia: 17
Kontakt:

Re: Grupowe Hamowanie motocykli

Post autor: Dany »

Późnym wieczorem lub w nocy jest setki takich miejsc gdzie można to zweryfikować...
Wiele świateł gdzie nikt nie wyjedzie Ci z boku... 8)
Z tym że wiele zależy od operatora...
Patrz Pendzel i ja
+ dodatnie Pendzla - nowszy sprzęt, chyba troszkę mniej kilometrów nawiniętych, jak wyszło z pomiarów mocniejszy, operator manetki zdecydowanie lżejszy, opona tył w dużo lepszym stanie... i... nie objeżdża mnie na starcie...
Nie żebym się Pendzel naśmiewał że nie ogarniasz, absolutnie nie miałem tego na myśli i to serio...
Może właśnie większa masa, większy docisk na kola pozwalają na mocniejsze odkręcenie manetki na starcie...
Wiele niewiadomych no bo przecież nie jesteśmy ekspertami w tej dziedzinie...
Motocykl... i do pełni szczęścia już tylko chwila... chwila wolnego, pogoda i kompan na kole.
私は自分の守護天使が飛ぶより速く運転しない。
Daniel
501484808
CX500E=>B12sK6=>GSF1250GT=>
AN400=>CBF1000=>1200RT&1200GS
ODPOWIEDZ